<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica nad Váhom (12. 7. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.16 0.152 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.48 0.152 9.00
3 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.87 0.178 8.00
4 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.92 0.156 7.00
5 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.94 0.218 6.00
6 295 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04 0.193 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.05 0.193 4.00
2 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.22 0.236
3 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.23 0.172 3.00
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.25 0.158 2.00
5 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.50 0.205
6 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.160
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Guriš JozefGuriš Jozef 95 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.13 0.167
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32 0.136 1.00
3 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.33 0.182
4 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 0.198
5 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.43 0.177
6 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.63 0.171
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.35 0.203
2= 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.38 0.240
2= 68 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.38 0.187
4 10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.50 0.157
5 289 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.78 0.183
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.63 0.227
2 236 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.75 0.162
3 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.94 0.177
4 156 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.15 0.184
5 47 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.32 0.182
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 11.88 0.200
2 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.92 0.900
3 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.25 0.181
4 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.54 0.205
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.94 0.184
2 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.95 0.161
MS 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.14 0.144
4 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.26 0.417
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.16 0.152 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.48 0.152 9.00
3 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.87 0.178 8.00
4 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.92 0.156 7.00
5 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.94 0.218 6.00
6 295 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04 0.193 5.00
7 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.05 0.193 4.00
8 80 Guriš JozefGuriš Jozef 95 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.13 0.167
9 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.22 0.236
10 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.23 0.172 3.00
11 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.25 0.158 2.00
12 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32 0.136 1.00
13 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.33 0.182
14 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.35 0.203
15 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.38 0.240
15 68 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.38 0.187
17 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 0.198
17 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.43 0.177
19 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.50 0.205
19 10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.50 0.157
21 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.63 0.171
21 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.63 0.227
23 236 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.75 0.162
24 289 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.78 0.183
25 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.160
26 96 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 11.88 0.200
27 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.92 0.900
28 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.94 0.177
28 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.94 0.184
30 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.95 0.161
31 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.14 0.144
32 156 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.15 0.184
33 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.25 0.181
34 47 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.32 0.182
35 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.54 0.205
36 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.26 0.417

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.158 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.01 0.192 9.00
3 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.26 0.166 8.00
4 227 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.28 0.182 7.00
5 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.49 0.178 5.00
6 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.62 0.195 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.38 0.186
2 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.39 0.165 6.00
3 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.52 0.176 4.00
4 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.64 0.174
5 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.75 0.241
6 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.13 0.348
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67 0.186 2.00
2 155 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.88 0.182
3 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.15 0.143
4 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.19 0.208
5 281 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.37 0.147
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.04 0.184
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.77 0.220 1.00
2 225 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.93 0.213
3 285 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.11 0.152
4 368 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.41 0.226
5 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.64 0.259
6 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 0.195
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.84 0.113
2 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.198
3 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.41 0.220
4 280 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.50 0.179
5 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.58 0.250
6 178 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.43 0.178
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.158 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.01 0.192 9.00
3 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.26 0.166 8.00
4 227 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.28 0.182 7.00
5 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.38 0.186
6 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.39 0.165 6.00
7 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.49 0.178 5.00
8 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.52 0.176 4.00
9 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.62 0.195 3.00
10 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.64 0.174
11 313 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67 0.186 2.00
12 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.75 0.241
13 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.77 0.220 1.00
14 107 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.84 0.113
15 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.198
16 155 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.88 0.182
17 225 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.93 0.213
18 285 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.11 0.152
19 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.15 0.143
20 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.19 0.208
21 281 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.37 0.147
22 368 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.41 0.226
22 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.41 0.220
24 280 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.50 0.179
25 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.58 0.250
26 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.64 0.259
27 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 0.195
28 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.13 0.348
29 178 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.43 0.178
30 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.04 0.184

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.10 0.146 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.29 0.147 9.00
3 137 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.87 0.254 8.00
4 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.95 0.158 7.00
5 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.22 0.132 6.00
MS 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.77 0.168
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.36 0.209
2 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 0.201 5.00
3 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.69 0.227 4.00
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89 0.172 3.00
5 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.80 0.182
6 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.95 0.258
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.34 0.175
2 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.37 0.439
3 82 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.11 0.237
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
319 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.164
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.15 0.151 2.00
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.30 0.166 1.00
3 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 23.45 0.265
4 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.49 0.237
5 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.65 0.178
6 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.38 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.76 0.232
2 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.84 0.177
3 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.16 0.251
4 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.25 0.238
5 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.31 0.174
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.28 0.181
2 21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.148
3 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.90 0.202
4 43 Javorský DávidJavorský Dávid 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.06 0.250
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 24.79 0.396
2 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.10 0.233
MS 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.95 0.176
MS 20 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.82 0.264
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.10 0.146 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.29 0.147 9.00
3 137 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.87 0.254 8.00
4 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.95 0.158 7.00
5 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.22 0.132 6.00
6 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.36 0.209
7 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 0.201 5.00
8 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.69 0.227 4.00
9 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.76 0.232
10 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89 0.172 3.00
11 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.15 0.151 2.00
12 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.30 0.166 1.00
13 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.34 0.175
14 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.37 0.439
15 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 23.45 0.265
16 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.49 0.237
17 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.65 0.178
18 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.84 0.177
19 82 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.11 0.237
20 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.16 0.251
21 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.25 0.238
22 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.28 0.181
23 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.31 0.174
24 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.77 0.168
25 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 24.79 0.396
26 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.80 0.182
27 21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.148
28 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.90 0.202
29 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.95 0.258
30 43 Javorský DávidJavorský Dávid 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.06 0.250
31 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.38 0.215
32 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.10 0.233
33 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.95 0.176
34 20 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.82 0.264
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
319 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.164

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 0.189 11.00
2 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.31 0.247 9.00
3 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.71 0.356 8.00
4 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12 0.248 7.00
5 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.99 0.276 6.00
6 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.29 0.290
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.02 0.207 4.50
1= 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.217 4.50
3 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.59 0.218 2.00
4 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.85 0.230
5 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.40 0.412
34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.21 0.247 3.00
2 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 26.93 0.289
3 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.58 0.245
4 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.01 0.301
5 338 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.43 0.230
335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF 0.244
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.04 0.418 1.00
2 329 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.20 0.288
3 153 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.32 0.258
4 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.26 0.261
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.74 0.302
2 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.24 0.307
3 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.31 0.294
4 51 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 29.53 0.262
5 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.27 0.197
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 0.189 11.00
2 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.31 0.247 9.00
3 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.71 0.356 8.00
4 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12 0.248 7.00
5 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.99 0.276 6.00
6 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.02 0.207 4.50
6 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.217 4.50
8 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.21 0.247 3.00
9 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.59 0.218 2.00
10 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.85 0.230
11 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 26.93 0.289
12 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.04 0.418 1.00
13 329 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.20 0.288
14 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.29 0.290
15 153 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.32 0.258
16 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.58 0.245
17 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.74 0.302
18 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.01 0.301
19 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.24 0.307
20 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.26 0.261
21 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.31 0.294
22 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.40 0.412
23 338 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.43 0.230
24 51 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 29.53 0.262
25 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.27 0.197
34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF 0.244
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.49 0.256 11.00
2 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:48.78 0.301 9.00
3 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.00 0.237 8.00
4 141 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.67 0.217 7.00
5 262 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.63 0.157 5.00
6 300 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:53.48 0.208
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 0:50.94 0.230
2 265 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.92 0.311 6.00
3 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:51.93 0.351
4 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 0.202 3.00
5 290 Bekiaris SamuelBekiaris Samuel 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.90 0.352 2.00
177 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.13 0.281
2 211 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 0:54.23 0.229
3 163 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.65 0.332
4 97 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:55.11 0.274
5 345 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:56.07 0.338
90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 298 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.44 0.238 1.00
2 234 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:53.72 0.517
3 346 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 0:54.62 0.252
4 212 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:55.74 0.310
5 326 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:57.08 0.389
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 0:52.74 0.175 4.00
3 303 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.96 0.306
4 374 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.40 0.438
56 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB DQ 0.274
Poznámky:
DQ podľa pravidla 17.3 TP
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.49 0.256 11.00
2 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:48.78 0.301 9.00
3 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.00 0.237 8.00
4 141 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.67 0.217 7.00
5 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 0:50.94 0.230
6 265 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.92 0.311 6.00
7 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:51.93 0.351
8 262 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.63 0.157 5.00
9 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 0:52.74 0.175 4.00
10 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 0.202 3.00
11 290 Bekiaris SamuelBekiaris Samuel 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.90 0.352 2.00
12 298 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.44 0.238 1.00
13 300 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:53.48 0.208
14 234 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:53.72 0.517
15 257 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.13 0.281
16 211 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 0:54.23 0.229
17 346 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 0:54.62 0.252
18 163 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.65 0.332
19 97 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:55.11 0.274
20 212 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:55.74 0.310
21 345 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:56.07 0.338
22 303 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.96 0.306
23 326 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:57.08 0.389
24 374 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.40 0.438
177 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
56 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB DQ 0.274

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:53.85 0.454 11.00
2 357 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 0:57.03 0.251 9.00
3 198 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.55 0.261 8.00
4 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:58.31 0.325 7.00
5 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:58.72 0.281 6.00
6 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 1:04.34 0.298
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:57.83 0.256
2 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.16 0.224 5.00
3 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.64 0.299 4.00
4 193 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.72 0.229 3.00
5 335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.02 0.247 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:03.52 0.353 1.00
2 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:03.61 0.252
3 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.60 0.235
4 311 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:06.76 0.389
5 312 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:08.56 0.244
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:03.74 0.354
2 341 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.04 0.510
3 274 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:05.84 0.289
4 277 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.09 0.411
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:53.85 0.454 11.00
2 357 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 0:57.03 0.251 9.00
3 198 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.55 0.261 8.00
4 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:57.83 0.256
5 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:58.31 0.325 7.00
6 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:58.72 0.281 6.00
7 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.16 0.224 5.00
8 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.64 0.299 4.00
9 193 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.72 0.229 3.00
10 335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.02 0.247 2.00
11 273 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:03.52 0.353 1.00
12 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:03.61 0.252
13 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:03.74 0.354
14 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 1:04.34 0.298
15 341 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.04 0.510
16 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.60 0.235
17 274 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:05.84 0.289
18 277 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.09 0.411
19 311 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:06.76 0.389
20 312 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:08.56 0.244

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 320 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.98 11.00
2 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.41 9.00
3 241 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.33 8.00
4 317 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:57.03 7.00
5 248 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 1:59.57 6.00
6 133 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:00.01
7 39 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 2:02.40
8 250 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:05.73 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 213 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 1:59.68
2 343 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 2:00.39
3 318 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:01.89 5.00
4 362 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:01.94
5 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:04.32 4.00
6 205 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 2:05.23
7 367 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:05.87
8 44 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:06.75 2.00
9 210 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 2:10.68
10 127 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:11.28
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 271 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 2:09.31
2 364 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:09.41
3 207 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 2:10.44
4 131 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 2:11.26
5 266 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:14.46
6 130 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:15.91
7 365 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:17.34
8 217 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.58
9 209 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:20.12
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 320 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.98 11.00
2 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.41 9.00
3 241 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.33 8.00
4 317 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:57.03 7.00
5 248 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 1:59.57 6.00
6 213 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 1:59.68
7 133 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:00.01
8 343 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 2:00.39
9 318 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:01.89 5.00
10 362 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:01.94
11 39 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 2:02.40
12 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:04.32 4.00
13 205 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 2:05.23
14 250 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:05.73 3.00
15 367 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:05.87
16 44 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:06.75 2.00
17 271 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 2:09.31
18 364 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:09.41
19 207 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 2:10.44
20 210 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 2:10.68
21 131 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 2:11.26
22 127 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:11.28
23 266 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:14.46
24 130 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:15.91
25 365 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:17.34
26 217 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.58
27 209 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:20.12

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 117 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:09.88 11.00
2 152 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:14.74
3 106 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:15.24 9.00
4 188 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:18.46 8.00
5 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 2:19.32 7.00
6 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:21.60 6.00
7 229 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:25.11 5.00
8 356 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:25.89 4.00
9 62 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 2:28.66 3.00
10 120 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:32.03 2.00
284 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.43 11.00
2 323 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:03.51 9.00
3 203 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 PB 4:03.92
4 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:07.36
5 132 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 4:08.35
6 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:09.51
7 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 PB 4:09.74
8 360 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 PB 4:12.77
9 268 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:16.77 7.00
10 366 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:19.60
11 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 9 4:24.23
12 175 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:27.43 4.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 4:09.42 8.00
2 342 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 4:16.69
3 204 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 PB 4:21.85
4 85 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 4:23.48 6.00
5 24 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:24.14 5.00
6 160 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:35.04
7 90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:35.33
8 128 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 PB 4:36.73
9 220 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:42.06
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.43 11.00
2 323 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:03.51 9.00
3 203 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 PB 4:03.92
4 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:07.36
5 132 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 4:08.35
6 260 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 4:09.42 8.00
7 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:09.51
8 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 PB 4:09.74
9 360 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 PB 4:12.77
10 342 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 4:16.69
11 268 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:16.77 7.00
12 366 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:19.60
13 204 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 PB 4:21.85
14 85 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 4:23.48 6.00
15 24 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:24.14 5.00
16 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 9 4:24.23
17 175 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:27.43 4.00
18 160 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:35.04
19 90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:35.33
20 128 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 PB 4:36.73
21 220 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:42.06

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 284 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 4:33.69 11.00
2 278 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:34.81 9.00
3 230 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:39.48 8.00
4 206 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 SB 4:46.45
5 188 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 4:47.43 7.00
6 369 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 4:48.00
7 53 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 PB 4:50.99
8 356 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:56.64 6.00
9 35 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:03.36
10 185 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 PB 5:09.54 5.00
11 112 Lichancová AlicaLichancová Alica 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 5:13.57 4.00
12 216 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 5:22.88
13 341 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 PB 5:24.50 3.00
14 276 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:39.27 2.00
Celkom 14 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 258 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 19 15:26.99 11.00
2 259 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20 PB 15:27.22 9.00
3 40 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 15 15:27.89
4 260 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 PB 15:43.47 8.00
5 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15:45.59 7.00
6 134 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 PB 15:49.54
7 94 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 16:02.73 6.00
8 88 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 16:04.92 5.00
9 301 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 16:14.11 4.00
10 363 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23 PB 16:15.79
11 270 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16:20.92 3.00
12 162 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 SB 16:26.32 2.00
13 256 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16:29.47 1.00
14 261 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16:37.97
15 161 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 16:54.04
16 215 Švec MatejŠvec Matej 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 22 16:56.13
17 48 Lonský MartinLonský Martin 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 12 PB 17:09.65
18 81 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 17:13.92
19 214 Orawetz RichardOrawetz Richard 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 21 17:14.07
20 129 Foltán GabrielFoltán Gabriel 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 14 17:14.07
MS 252 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 17:21.77
22 142 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 17 20:47.14
157 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 DNF
Celkom 23 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 17:42.11
2 111 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 18:04.26 11.00
3 279 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18:04.35 9.00
4 76 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Bratislavský maratónBratislavský maratón 5 18:13.38
5 192 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19:01.47 8.00
6 77 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 6 19:38.46
7 189 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19:59.01 7.00
8 282 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21:23.81 6.00
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 11:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.38 0.155 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 15.02 0.168 9.00
3 330 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.39 0.190 7.00
4 307 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.42 0.201 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 11:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.28 0.150 8.00
2 191 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15.56 0.161 5.00
3 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.70 0.249
4 60 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.18 0.390 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.38 0.155 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 15.02 0.168 9.00
3 353 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.28 0.150 8.00
4 330 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.39 0.190 7.00
5 307 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.42 0.201 6.00
6 191 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 15.56 0.161 5.00
7 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.70 0.249
8 60 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.18 0.390 4.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 11:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:14.65 0.178 11.00
2 14 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:15.04 0.117 9.00
3 99 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:15.87 0.158 8.00
25 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF 0.215
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.28 0.263 11.00
2 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91 0.280 9.00
3 221 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.58 0.209
4 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.64 0.367 8.00
5 246 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.03 0.334 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.41 0.255 5.00
2 166 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.79 0.233 4.00
3 304 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.36 0.211 1.00
4 170 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:06.09 0.315
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.97 0.214 7.00
2 247 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.65 0.449 3.00
3 296 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.83 0.261 2.00
4 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:05.13 0.444
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.28 0.263 11.00
2 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91 0.280 9.00
3 221 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.58 0.209
4 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.64 0.367 8.00
5 19 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.97 0.214 7.00
6 246 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.03 0.334 6.00
7 18 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.41 0.255 5.00
8 166 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.79 0.233 4.00
9 247 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.65 0.449 3.00
10 296 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.83 0.261 2.00
11 304 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.36 0.211 1.00
12 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:05.13 0.444
13 170 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:06.09 0.315

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.24 0.242 11.00
2 357 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 1:02.82 0.379 9.00
3 199 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.93 0.314 7.00
4 283 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:06.38 0.309 6.00
5 307 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.99 0.232 5.00
6 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:07.65 0.243 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.25 0.287 8.00
2 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.12 0.454 3.00
3 191 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.97 0.447 2.00
4 200 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:12.60 0.280 1.00
5 66 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:18.52 0.513
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.24 0.242 11.00
2 357 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 1:02.82 0.379 9.00
3 275 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.25 0.287 8.00
4 199 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.93 0.314 7.00
5 283 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:06.38 0.309 6.00
6 307 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.99 0.232 5.00
7 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:07.65 0.243 4.00
8 232 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:08.12 0.454 3.00
9 191 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.97 0.447 2.00
10 200 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:12.60 0.280 1.00
11 66 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:18.52 0.513

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:45.21 11.00
2 45 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 09:53.52 9.00
3 162 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:48.05 8.00
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 11:20.99 11.00
2 192 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11:51.18 9.00
3 355 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 11:59.26 8.00
4 197 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12:33.24 7.00
194 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13:20.60 11.00
2 355 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 14:12.06 9.00
3 348 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14:24.10 8.00
4 306 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14:30.66 7.00
5 308 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15:35.82 6.00
6 179 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16:00.79 5.00
MS 195 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16:48.51
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 101 Tóth MatejTóth Matej 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 19:54.58 11.00
2 102 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 20:30.43 9.00
3 164 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21:10.91 8.00
4 95 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23:07.30 7.00
5 264 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23:21.65 6.00
6 78 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 23:28.73
7 361 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26:22.86
Poznámky:
78 << 95 < 164 ~
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 12.7.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217220221 Body
1 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 12 217 -----o-o--o--o-xxoxxx 11.00
2 325 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 9 PB 200 ---o-oooxxx 9.00
3 269 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 10 PB 200 --oooxoxooxxx 8.00
4 32 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 11 195 ---oooox-xx 7.00
5 328 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 1 SB 190 ooooxxooxxx 6.00
6 43 Javorský DávidJavorský Dávid
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
99 99 5 PB 185 -oooxoxxx 5.00
7 49 Veľký DušanVeľký Dušan
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 7 180 -oooxxx 4.00
8 138 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 8 180 -oxooxxx 3.00
9 293 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 170 oxoxxx 2.00
10 296 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 160 oxxx 1.00
11 170 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 3 160 xoxxx
255 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 NM --xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170173175177179180 Body
1 104 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 10 175 ---ooo-xo--xxx 11.00
2 183 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 PB 165 oooxxooxxx 9.00
3= 336 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 2 SB 165 -oooxoxxx 7.50
3= 353 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 7 165 -oooxoxxx 7.50
5 180 Bošková KristínaBošková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 9 165 -ooxoxoxxx 6.00
6 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 160 -oooxxx 5.00
7= 288 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 PB 160 xooooxxx 3.50
7= 332 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 160 -oxooxxx 3.50
9 200 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 160 oooxxoxxx 2.00
10 181 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 140 oxxx 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 12.7.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460470480490500510520530540 Body
1 165 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 16 460 -----ooo-o-xoxxx 11.00
2 33 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 3 SB 450 ------o---o 9.00
3 98 Sedlák SamuelSedlák Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 13 SB 420 ----o-oxxoxxx 8.00
4= 17 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 15 380 ----ooxxx 7.00
4= 370 Dočkal LukášDočkal Lukáš
AK OlomoucAK Olomouc
92 92 14 380 -----oxxx
6= 83 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 9 380 ----oxoxxx 5.00
6= 19 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12 380 ----oxoxxx 5.00
6= 147 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 10 380 ----oxoxxx 5.00
9 7 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 PB 360 ---ooxxx 3.00
10 22 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 8 360 --xoxxoxoxxx 2.00
11 239 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 7 340 --xoxxoxxx
12= 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 6 320 --oxxx 0.50
12= 31 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 5 320 -ooxxx 0.50
14 16 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 260 xoxxx
324 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 2 NM -----xxx
314 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 11 NM ---xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260280300320330340350360370380390400 Body
1 113 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 340 -----oooxoxr 11.00
2 330 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 4 SB 330 ----oooxxoxxx 9.00
3 354 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 280 ---ooxxx 8.00
4= 358 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 2 260 ooooxxx 6.50
4= 59 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 260 -oooxxx 6.50
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 12.7.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 18 695 +2.1 m/s 668 +1.7 m/s x695  +2.1658  +1.7695668  +1.7xx 11.00
2 295 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 16 670 +1.9 m/s x649  +2.0670  +1.9670xxx 9.00
3 29 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 17 646 +1.9 m/s 646  +1.9xx646xx- 8.00
4 169 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 15 645 +1.9 m/s 619  +1.8645  +1.9643  +1.7645634  +1.5621  +1.6640  +1.6 7.00
5 42 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 10 636 +1.4 m/s 594  +1.7636  +1.4x636619  +2.0xx 6.00
6 137 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 14 632 +1.8 m/s x632  +1.8621  +1.4632xx615  +2.3 5.00
7 325 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 12 618 +1.4 m/s 593  +1.3618  +1.4601  +1.5618618  +2.1xx 4.00
8 96 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 PB 607 +1.8 m/s 607  +1.8558  +1.4564  +1.6607x578  +1.5588  +1.9 3.00
9 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 8 599 +1.4 m/s 599  +1.4598  +1.6598  +1.7599
10 30 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 11 598 +1.7 m/s 598  +1.7x-598 2.00
11 315 Deák KristófDeák Kristóf
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 9 592 +1.6 m/s 591  +1.6592  +1.6587  +1.7592 1.00
12 344 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 7 580 +1.6 m/s 580  +1.6568  +1.4559  +1.4580
13 324 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 5 574 +1.6 m/s 574  +1.6--574
14 294 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 514 +1.2 m/s 514  +1.2xx514
15 139 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 492 +1.5 m/s 387  +2.0492  +1.5x492
16 292 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 489 +1.6 m/s 489  +1.6450  +1.6475  +1.7489
MS 251 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 417 +0.5 m/s 417  +0.5389  +1.5x417
38 Hamid Djihad AbdoulHamid Djihad Abdoul
Sco ste Marguerite MarseilleSco ste Marguerite Marseille
96 96 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 11 564 -1.5 m/s x564  -1.5542  -2.8564xxx 11.00
2 155 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 8 PB 556 +2.7 m/s 509 -0.4 m/s x509  -0.4490  -3.6509x556  +2.7x
3 330 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 9 533 +1.2 m/s x521  -0.6532  -2.0532xx533  +1.2 9.00
4 224 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 7 513 -0.5 m/s 505  -1.7508  -0.1492  -1.4508513  -0.5x505  -0.4 8.00
5 183 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 6 508 -0.7 m/s 477  -1.2x507  -1.4507508  -0.7-x 7.00
6 313 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 506 -1.3 m/s 484  -0.4xx484506  -1.3476  -0.2x 6.00
7 118 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 5 501 -0.7 m/s 501  -0.7xx501xxx 5.00
8 153 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 495 -1.1 m/s 487  +0.1491  -0.5495  -1.1495xxx
9 288 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 456 +0.0 m/s 456  +0.0454  -0.7x456 4.00
10 60 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 444 -1.2 m/s x444  -1.2444  -0.1444 3.00
11 51 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 441 -1.8 m/s 441  -1.8426  -0.7433  +0.0441
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 12.7.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 11 14.68 +0.3 m/s x12.88  -1.114.68  +0.314.68x-- 11.00
2 29 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 12 14.57 +0.9 m/s 13.99  -1.8x14.07  +0.114.0714.30  +0.513.59  +0.014.57  +0.9 9.00
3 84 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 14.23 -0.1 m/s 13.91  -0.513.67  +0.413.65  -0.413.9113.55  +0.513.98  -1.714.23  -0.1 8.00
4 42 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 10 14.10 +1.3 m/s 13.36  -0.1xx13.3614.00  +0.313.89  -0.714.10  +1.3 7.00
5 219 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 PB 12.76 +1.1 m/s 12.21  +0.512.66  -0.612.64  +0.612.6612.63  -0.612.39  -2.012.76  +1.1
6 293 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 PB 12.72 +0.1 m/s 12.36  -0.712.44  +0.012.72  +0.112.7212.52  +0.412.61  +0.412.67  -0.4 6.00
7 32 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 7 12.24 +0.1 m/s 12.01  -0.112.24  +0.112.10  -2.112.24x-- 5.00
8 70 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 4 12.20 +1.3 m/s 12.20  +1.3xx12.20xxx
9 315 Deák KristófDeák Kristóf
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 6 12.16 +0.5 m/s 12.16  +0.5xx12.16 4.00
10 294 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 PB 12.07 -0.2 m/s 12.07  -0.2xx12.07 3.00
11 269 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 2 12.01 +0.6 m/s 12.01  +0.611.90  -0.3x12.01 2.00
169 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 8 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 11.83 -1.0 m/s 11.25  -3.409.40  -0.911.47  -0.911.4711.83  -1.0xx 11.00
2 183 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 11.49 +0.6 m/s 10.93  -0.411.18  -0.611.48  -1.711.48x11.49  +0.6x 9.00
3 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 11.17 -0.2 m/s 10.70  -1.810.93  -0.210.92  +0.510.93-11.17  -0.210.85  -0.1 8.00
4 233 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 11.15 -1.4 m/s 11.15  -1.411.09  -0.7x11.15-x11.04  -2.7 7.00
5 201 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 PB 10.10 -1.7 m/s x09.77  -0.310.10  -1.710.10x09.90  -0.609.68  +0.5 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 14.76 12.9714.7614.3014.7613.9314.2914.10 11.00
2 349 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 10 12.33 10.7512.2812.0812.28x12.33x 9.00
3 105 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 12.08 11.2611.4211.4711.4712.0812.0812.01 8.00
4 223 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 9 11.96 11.36xx11.3611.5811.8911.96 7.00
5 201 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 7 11.86 11.3011.2811.3611.3611.86x11.24 6.00
6 115 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 11.20 07.7109.3411.2011.2010.60-- 5.00
7 123 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 10.46 10.4610.41x10.4610.34xx 4.00
8 371 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 PB 10.11 08.4209.2608.7509.2610.1109.9109.92
9 277 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 2 SB 07.47 06.5807.0007.4707.47
10 347 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 5 07.34 x07.3406.4507.34
11 228 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 PB 05.26 xx05.2605.26
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 12.7.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 14 16.86 16.5116.4216.5816.5816.8616.4016.32 11.00
2 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 12 15.54 15.1414.2414.2415.1414.5214.8915.54 9.00
3 167 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 13 15.22 15.0315.1614.9915.16x14.9815.22 8.00
4 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 11 14.06 x13.88x13.8814.06xx 7.00
5 174 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 10 12.48 11.73x11.4911.73x12.48x 6.00
6 291 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 1 PB 12.29 12.29x11.5712.29x12.2612.03 5.00
7 79 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 9 PB 11.95 11.4511.95x11.9510.6111.5811.06
8 299 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 5 PB 11.86 11.09x10.5911.0910.8811.6511.86 4.00
9 47 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 4 PB 10.94 09.5610.9410.6210.94 3.00
10 272 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 7 10.84 10.3310.7310.8410.84 2.00
11 93 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 8 09.94 09.6009.9409.7409.94 1.00
12 144 Kresťanko RóbertKresťanko Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
72 72 3 PB 09.93 09.9309.8609.1109.93
13 136 Benda AndrejBenda Andrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
75 75 6 09.77 09.77xx09.77
14 138 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 PB 08.91 x08.91x08.91
Celkom 14 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 201 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 13 43.25 41.8742.2543.2543.25xx40.78 11.00
2 305 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 42.03 41.0242.03x42.03x40.9841.26 9.00
3 63 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 33.53 30.2733.5332.0433.5333.2533.16x 8.00
4 349 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 11 32.53 30.7132.0632.5332.5331.5232.05x 7.00
5 105 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 32.04 x29.5629.6329.6331.5832.0430.29 6.00
6 238 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 5 PB 29.94 28.69xx28.6927.0327.3229.94
7 228 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 PB 27.21 26.22x27.2127.2126.28xx
8 110 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 26.20 25.4925.9324.7125.93x26.2025.10
9 123 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 25.69 x25.69x25.69
10 371 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 24.88 20.80x24.8824.88
11 57 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 24.14 22.9424.0624.1424.14
12 64 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 23.95 19.4818.2923.9523.95
13 347 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 21.08 x21.08x21.08
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 19 51.87 51.87x50.4751.87x50.85x 11.00
2 242 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 17 48.66 45.3945.6443.6345.6447.6948.66x 9.00
3 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 18 46.82 45.9146.2946.1846.2943.17x46.82 8.00
4 167 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 16 44.46 40.05x41.3541.3541.64x44.46 7.00
5 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 15 PB 42.95 40.1438.9741.5341.5342.9540.55x 6.00
6 291 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 2 PB 37.92 x35.2735.6535.65x37.92x 5.00
7 174 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 14 36.29 34.5932.9235.5735.5733.8236.29x 4.00
8 324 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 8 SB 34.52 34.52x-34.52--- 3.00
9 91 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 7 PB 30.00 xx30.0030.00 2.00
10 93 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 11 29.58 28.0029.1729.5829.58 1.00
11 79 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 4 PB 29.50 xx29.5029.50
12 302 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
96 96 9 27.99 x25.3527.9927.99
13 136 Benda AndrejBenda Andrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
75 75 1 SB 26.95 26.95x26.3526.95
14 144 Kresťanko RóbertKresťanko Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
72 72 6 PB 26.14 x26.14x26.14
15 297 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 12 25.81 25.81xx25.81
16 253 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 PB 23.94 23.9416.83-23.94
25 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 13 DNS -0.0
299 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 10 NM xxx0.0
245 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 PB NM xxx0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 108 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 13 69.11 65.92x68.1768.1769.1166.3667.92 11.00
2 115 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 PB 48.90 46.6848.90x48.90xxx 9.00
3 305 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 41.15 35.8836.3137.0537.0541.1540.52x 8.00
4 37 Csernyik DzseniferCsernyik Dzsenifer
HungaryHungary
00 00 2 PB 39.70 36.3636.90x36.9036.8939.5539.70
5 57 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 PB 38.23 37.0038.2334.7938.2336.81x36.98 7.00
6 347 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 9 PB 37.42 xx33.3533.3535.0037.42x 6.00
7 333 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 11 34.40 x33.8432.7733.84x34.40x 5.00
8 123 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 30.25 29.0230.25x30.2528.35xx
9 64 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 PB 28.28 28.28xx28.28
10 371 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 PB 27.79 27.7924.80x27.79
11 309 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 PB 17.31 17.3116.7616.9517.31
65 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 8 NM xxx0.0
349 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 7 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ne, 12.7.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 10 71.42 70.58x71.0571.05xx71.42 11.00
2 372 Koukal