<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Baluch Matej

  • NARODENÝ:    2000
  •  ODDIEL/KLUB:     ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
15.09.2020 Finále atletickej ligy Košice 200 m/M/B01 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.31 +1.7
15.09.2020 Finále atletickej ligy Košice 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.55 +1.5
15.09.2020 Finále atletickej ligy Košice 400 m pr. 91,4/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.96
11.09.2020 55th P-T-S Meeting Šamorín 400 m pr. 91,4/M 5 Slovakia 51.18
10.09.2020 JBL JUMP FEST „ELITE “ Košice 60 y pr./M/I 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.69 +0.4
10.09.2020 JBL JUMP FEST „ELITE “ Košice 60 y pr./M/I 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.76 +0.1
08.09.2020 ZLATÁ TRETRA (WORLD ATHLETICS CONTINENTAL TOUR) Ostrava CZE 400 m pr. 91,4/M 4 Slovakia 50.74
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 100 m/U23M/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.01 -2.2
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 110 m pr. 106,7/U23M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.66 -0.6
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/U23M/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.46 +1.6
05.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 100 m/U23M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.73 -0.8
06.09.2020 Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava 200 m/U23M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.30 +0.9
01.09.2020 Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 100 m/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.86 +1.9
01.09.2020 Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 200 m/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.54 +2.7
01.09.2020 Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 110 m pr. 106,7/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.40 +3.8
30.08.2020 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 400 m pr. 91,4/M/B 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.76
29.08.2020 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 110 m pr. 106,7/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.39 +0.2
29.08.2020 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 100 m/M/F 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.66 -0.6
29.08.2020 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 100 m/M/R02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.57 +1.1
22.08.2020 3. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Břeclav CZE 100 m/M/R01 1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10.76 -1.3
22.08.2020 3. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Břeclav CZE 100 m/M/FA 1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10.80 -1.8
22.08.2020 3. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Břeclav CZE 200 m/M/B01 1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21.41 -1.4
22.08.2020 3. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Břeclav CZE 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 14.52 -0.5
19.08.2020 10TH GYULAI ISTVAN MEMORIAL - HUNGARIAN ATHLETICS GRAND PRIX Székesfehérvár HUN 400 m pr. 91,4/M 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.63
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 100 m/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.54 +1.5
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.36 +0.8
15.08.2020 3. kolo Atletická liga Trnava 200 m/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.00 +1.2
31.07.2020 Pražské memoriály (Eden) Praha CZE 100 m/M 3 Slovensko 10.76 -0.1
31.07.2020 Pražské memoriály (Eden) Praha CZE 400 m pr. 91,4/M/B01 1 Slovensko 51.36
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 200 m/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.23 +0.7
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.74
25.07.2020 2. kolo Atletická liga Košice 110 m pr. 106,7/M/B 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.63 +0.7
18.07.2020 2. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Uherské Hradište CZE 100 m/M/FA 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.70 +1.2
18.07.2020 2. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Uherské Hradište CZE 100 m/M/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.82 +2.0
18.07.2020 2. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Uherské Hradište CZE 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.77 +1.8
18.07.2020 2. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Uherské Hradište CZE 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.95
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 100 m/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.48 +2.5
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 110 m pr. 106,7/M/B 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.65 +2.4
12.07.2020 1. kolo Atletická liga Dubnica n.V. 200 m/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.29 +3.2
04.07.2020 1. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Olomouc CZE 100 m/M/FA 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.51 +2.0
04.07.2020 1. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Olomouc CZE 100 m/M/R01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.67 +1.5
04.07.2020 1. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Olomouc CZE 110 m pr. 106,7/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.64 -0.9
04.07.2020 1. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA C Olomouc CZE 400 m pr. 91,4/M/B01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.33
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 100 m/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.88 -1.9
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 200 m/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.50 -1.6
27.06.2020 Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo Košice 110 m pr. 106,7/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.05 -0.9
22.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m pr. 106,7/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.18
22.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 60 m pr. 106,7/M/V 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.21
23.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/F 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.80
23.02.2020 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 200 m/M/R02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.27
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II Ostrava CZE 200 m/M/B05 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.61
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II Ostrava CZE 60 m pr. 106,7/M/F 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.12
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II Ostrava CZE 60 m pr. 106,7/M/R 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.12
05.02.2020 Czech indoor Gala Ostrava CZE 60 m/M/B01 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 06.96
05.02.2020 Czech indoor Gala Ostrava CZE 60 m pr. 106,7/M 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.16
26.01.2020 Elán míting Bratislava 60 m pr. 106,7/M/FA 6 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.17
26.01.2020 Elán míting Bratislava 60 m/M/FB 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 06.97
26.01.2020 Elán míting Bratislava 60 m pr. 106,7/M/BB 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.20
26.01.2020 Elán míting Bratislava 60 m/M/BC 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 06.97
17.01.2020 Jumperia - Banská Bystrica Banská Bystrica 60 m/M/I02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.03
17.01.2020 Jumperia - Banská Bystrica Banská Bystrica 60 m pr. 106,7/M/I02 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.25
17.01.2020 Jumperia - Banská Bystrica Banská Bystrica 60 m pr. 106,7/M/I01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.27
17.01.2020 Jumperia - Banská Bystrica Banská Bystrica 60 m/M/I01 1 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.02

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
50 m 06.57 Nyíregyháza HUN 06.02.2016 h
60 m 07.32 0,0 Trnava 23.06.2016
60 m 06.95 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h
100 m 10.51 +2.0 Olomouc CZE 04.07.2020
150 m 20.18 +0,6 Nové Zámky 14.09.2014
150 m 19.94 Bratislava-h 15.02.2015 h
200 m 21.61 Ostrava CZE 07.02.2020 h
200 m 21.00 +1.2 Trnava 15.08.2020
300 m 37.22 Trnava 23.06.2016
300 m 36.55 Bratislava 27.01.2018 h
400 m 50.41 Dubnica n.V. 21.07.2018
400 m 48.59 Ostrava (CZE) 03.02.2021 h
600 m 1:53.42 Košice 01.09.2013
800 m 2:09.64 Košice 29.09.2019
1000 m 3:33.88 Košice 19.06.2012
3000 m 11:24.90 Košice 30.09.2018
60 yardov prekážok 07.69 +0.4 Košice 10.09.2020
60 m prekážok [106,7 cm] 08.12 Ostrava CZE 07.02.2020 h
60 m prekážok [99,1 cm] 07.98 Bratislava 03.03.2019 h
60 m prekážok [91,4 cm] 08.60 Bratislava 12.02.2017 h
60 m prekážok [83,8 cm] 09.18 Bratislava-h 15.02.2015 h
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 10.39 +0,6 Košice 01.09.2013
100 m prekážok [83,8cm] 14.37 +0,6 Košice 31.05.2015
110 m prekážok [106,7 cm] 14.36 +0.8 Trnava 15.08.2020
110 m prekážok [99,1 cm] 13.88 +0.8 Bratislava 22.06.2019
110 m prekážok [91,4 cm] 14.01 -1.8 Trnava 09.05.2019
300 m prekážok [76,2 cm] 41.88 Dubnica n.V. 19.09.2015
400 m prekážok [91,4 cm] 50.74 Ostrava CZE 08.09.2020
400 m prekážok [83,8 cm] 56.51 Dubnica n.V. 11.06.2017
skok do diaľky 406 Nyíregyháza-h HUN 09.02.2013 h
skok do diaľky 448 Košice 08.05.2013
hod kriketovou loptičkou 35.09 Košice 01.09.2013
hod oštepom 800 g 24.74 Košice 30.09.2018

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 06.95 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h
200 m 21.78 Bratislava 21.02.2021 h
400 m 48.59 Ostrava (CZE) 03.02.2021 h
60 m prekážok [106,7 cm] 08.12 Viedeň (AUT) 30.01.2021 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 16 11 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
2 2018 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov Bratislava Juniori 08.52
2 2018 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov Bratislava Muži 08.54
2 2018 110 m prekážok [99,1 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniori 14.43 +3.2
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniori 55.48
2 2018 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 14.91 +4.0
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 54.73
2 2018 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Muži 20-22 rokov 54.44
1 2018 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Muži 20-22 rokov 15.05 -0.1
2 2019 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.46
1 2019 200 m hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 22.26
2 2019 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.52
1 2019 200 m hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 22.16
1 2019 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 08.04
1 2019 60 m prekážok [99,1 cm] hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 07.98
1 2019 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 52.70
1 2019 110 m prekážok [99,1 cm] Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 13.88 +0.8
1 2019 100 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 10.69 +1.0
1 2019 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Muži 20-22 rokov 52.21
1 2019 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Muži 20-22 rokov 10.56 +1.3
1 2019 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom Muži 14.79 -0.4
3 2020 200 m hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 21.80
1 2020 60 m prekážok [106,7 cm] hala Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 08.18
2 2020 400 m prekážok [91,4 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 51.76
1 2020 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 14.39 +0.2
2 2020 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 10.66 -0.6
1 2020 200 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 21.30 +0.9
1 2020 100 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 10.73 -0.8
1 2020 110 m prekážok [106,7 cm] Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 14.66 -0.6

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord