<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica n.V. (12. 7. 2020)

Skok do výšky - Muži

(ne, 12.7.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217220221 Body
1 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 12 217 -----o-o--o--o-xxoxxx 11.00
2 325 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 9 PB 200 ---o-oooxxx 9.00
3 269 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 10 PB 200 --oooxoxooxxx 8.00
4 32 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 11 195 ---oooox-xx 7.00
5 328 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 1 SB 190 ooooxxooxxx 6.00
6 43 Javorský DávidJavorský Dávid
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
99 99 5 PB 185 -oooxoxxx 5.00
7 49 Veľký DušanVeľký Dušan
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 7 180 -oooxxx 4.00
8 138 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 8 180 -oxooxxx 3.00
9 293 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 170 oxoxxx 2.00
10 296 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 160 oxxx 1.00
11 170 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 3 160 xoxxx
255 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 NM --xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 12.7.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170173175177179180 Body
1 104 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 10 175 ---ooo-xo--xxx 11.00
2 183 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 PB 165 oooxxooxxx 9.00
3= 336 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 2 SB 165 -oooxoxxx 7.50
3= 353 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 7 165 -oooxoxxx 7.50
5 180 Bošková KristínaBošková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 9 165 -ooxoxoxxx 6.00
6 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 160 -oooxxx 5.00
7= 288 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 PB 160 xooooxxx 3.50
7= 332 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 160 -oxooxxx 3.50
9 200 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 160 oooxxoxxx 2.00
10 181 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 140 oxxx 1.00
Celkom 10 pretekárov