<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica n.V. (12. 7. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 320 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.98 11.00
2 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.41 9.00
3 241 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.33 8.00
4 317 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:57.03 7.00
5 248 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 1:59.57 6.00
6 133 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:00.01
7 39 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 2:02.40
8 250 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:05.73 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 213 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 1:59.68
2 343 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 2:00.39
3 318 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:01.89 5.00
4 362 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:01.94
5 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:04.32 4.00
6 205 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 2:05.23
7 367 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:05.87
8 44 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:06.75 2.00
9 210 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 2:10.68
10 127 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:11.28
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 271 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 2:09.31
2 364 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:09.41
3 207 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 2:10.44
4 131 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 2:11.26
5 266 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:14.46
6 130 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:15.91
7 365 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:17.34
8 217 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.58
9 209 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:20.12
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 320 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.98 11.00
2 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.41 9.00
3 241 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.33 8.00
4 317 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:57.03 7.00
5 248 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 1:59.57 6.00
6 213 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 1:59.68
7 133 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:00.01
8 343 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 2:00.39
9 318 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:01.89 5.00
10 362 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:01.94
11 39 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 2:02.40
12 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:04.32 4.00
13 205 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 2:05.23
14 250 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:05.73 3.00
15 367 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:05.87
16 44 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:06.75 2.00
17 271 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 2:09.31
18 364 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:09.41
19 207 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 2:10.44
20 210 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 2:10.68
21 131 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 2:11.26
22 127 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:11.28
23 266 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:14.46
24 130 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:15.91
25 365 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:17.34
26 217 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:18.58
27 209 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:20.12

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 117 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:09.88 11.00
2 152 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 2:14.74
3 106 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:15.24 9.00
4 188 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:18.46 8.00
5 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 2:19.32 7.00
6 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:21.60 6.00
7 229 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:25.11 5.00
8 356 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:25.89 4.00
9 62 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 2:28.66 3.00
10 120 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:32.03 2.00
284 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 11 pretekárov