<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica nad Váhom (12. 7. 2020)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.28 0.263 11.00
2 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91 0.280 9.00
3 221 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.58 0.209
4 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.64 0.367 8.00
5 246 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.03 0.334 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.41 0.255 5.00
2 166 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.79 0.233 4.00
3 304 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.36 0.211 1.00
4 170 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:06.09 0.315
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.97 0.214 7.00
2 247 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.65 0.449 3.00
3 296 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.83 0.261 2.00
4 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:05.13 0.444
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.28 0.263 11.00
2 158 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91 0.280 9.00
3 221 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:56.58 0.209
4 168 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.64 0.367 8.00
5 19 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.97 0.214 7.00
6 246 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.03 0.334 6.00
7 18 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.41 0.255 5.00
8 166 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.79 0.233 4.00
9 247 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.65 0.449 3.00
10 296 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.83 0.261 2.00
11 304 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.36 0.211 1.00
12 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:05.13 0.444
13 170 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:06.09 0.315