<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica n.V. (12. 7. 2020)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.43 11.00
2 323 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:03.51 9.00
3 203 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 PB 4:03.92
4 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:07.36
5 132 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 4:08.35
6 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:09.51
7 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 PB 4:09.74
8 360 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 PB 4:12.77
9 268 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:16.77 7.00
10 366 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:19.60
11 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 9 4:24.23
12 175 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:27.43 4.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 4:09.42 8.00
2 342 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 4:16.69
3 204 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 PB 4:21.85
4 85 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 4:23.48 6.00
5 24 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:24.14 5.00
6 160 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:35.04
7 90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:35.33
8 128 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 PB 4:36.73
9 220 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:42.06
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.43 11.00
2 323 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:03.51 9.00
3 203 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 PB 4:03.92
4 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:07.36
5 132 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 4:08.35
6 260 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 4:09.42 8.00
7 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:09.51
8 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 PB 4:09.74
9 360 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 PB 4:12.77
10 342 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 4:16.69
11 268 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:16.77 7.00
12 366 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 4:19.60
13 204 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 PB 4:21.85
14 85 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 4:23.48 6.00
15 24 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 4:24.14 5.00
16 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 9 4:24.23
17 175 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:27.43 4.00
18 160 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:35.04
19 90 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:35.33
20 128 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 PB 4:36.73
21 220 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 4:42.06

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.7.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 284 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 4:33.69 11.00
2 278 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:34.81 9.00
3 230 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:39.48 8.00
4 206 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 SB 4:46.45
5 188 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 4:47.43 7.00
6 369 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 4:48.00
7 53 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 PB 4:50.99
8 356 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:56.64 6.00
9 35 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:03.36
10 185 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 PB 5:09.54 5.00
11 112 Lichancová AlicaLichancová Alica 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 5:13.57 4.00
12 216 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 5:22.88
13 341 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 PB 5:24.50 3.00
14 276 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:39.27 2.00
Celkom 14 pretekárov