<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
3 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
4 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
5 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
6 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
2 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
3 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
4 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
5 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
6 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
3 166 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
5 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
6 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
9 166 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
10 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
11 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
12 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
13 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
14 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
15 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
16 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
17 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
18 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
19 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:52) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.49
2 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.66
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.67
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.77
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.10
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.20
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 08.42
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 08.52
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
2 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
3 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
4 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
6 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
3 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
4 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
5 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
6 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
7 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
3 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
4 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
5 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
2 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
3 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
5 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
6 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
2 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
3 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
4 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
5 177 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
6 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
4 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
5 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
6 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
8 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
9 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
10 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
11 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
12 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
13 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
14 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
15 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
16 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
17 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
17 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
19 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
19 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
21 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
22 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
23 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
24 177 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
25 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
26 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
27 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
28 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
29 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
30 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
31 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.03
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.09
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.36
4 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.38
5 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.52
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.52
7 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.77
8 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.48
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.47
2 207 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.95
3 34 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.96
4 28 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.24
5 54 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.28
6 29 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.56
7 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 020927 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.10
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.37
2 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.39
3 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.95
4 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 14.02
5 15 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.25
6 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza 030211 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 14.69
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
5 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
6 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
7 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
8 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
2 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
3 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
4 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
5 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 148 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
3 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
4 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
5 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
6 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
7 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
9 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
10 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
11 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
12 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
13 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
6 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
8 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
3 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
4 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
5 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
6 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
2 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
3 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
4 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
5 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
6 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
7 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
8 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
2 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
3 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
4 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
6 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
7 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
2 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
5 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
8 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
9 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
10 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
11 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
12 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
13 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
14 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
15 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
16 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
17 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
18 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
19 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
19 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
21 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
22 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
23 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
24 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
25 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
26 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
27 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
28 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
29 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
30 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
31 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS

200 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 14:35) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.79
2 34 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 24.08
3 239 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.13
4 68 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.40
5 144 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 24.74
6 28 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 25.02
7 29 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.62
8 198 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 27.32
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:45) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 27.95
2 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.02
3 15 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.96
4 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 29.48
5 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.58
6 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:45) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.62
2 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.82
3 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 30.17
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.62
2 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 27.95
3 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.02
4 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.82
5 15 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.96
6 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 29.48
7 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.58
8 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 30.17
9 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.45

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.50
2 84 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 43.37
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 43.67
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 45.67
5 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 49.97
6 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 50.32
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 56.46
8 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:01.23
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
2 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
3 136 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
7 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
8 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
9 136 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 52.97
2 239 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 53.63
3 68 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 55.46
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 1:00.82
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 58.49
2 180 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:00.11
3 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:02.07
4 71 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:02.89
5 210 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.40
6 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:10.03
7 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 1:12.20
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:15.34
2 67 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:15.60
3 198 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:15.76
4 140 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:16.34
5 7 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:17.44
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:15.08
2 149 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.34
3 235 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:24.18
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:25.92
5 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:32.47
6 31 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:51.68
7 176 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:58.67
33 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:41.27
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:06.34
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:41.62
2 142 Kalinová SofiaKalinová Sofia 071209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:45.43
3 141 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:45.74
4 155 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.69
5 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:48.82
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:57.75
7 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 3:05.51
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:19.80
2 30 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:28.00
3 234 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 4:40.62
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:05.15
2 154 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:10.00
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 7:38.46
2 108 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 7:38.91
3 195 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 7:51.72
4 158 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 7:57.80
5 82 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 8:08.24
6 177 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 8:16.73
MS 70 Golhová SáraGolhová Sára 010802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 8:32.92
8 109 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 9:19.30
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10:31.08
2 92 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11:54.43
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 206 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10:17.49
2 102 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10:18.29
3 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 11:35.46
4 117 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12:53.18
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11:42.54
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 030718 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13:09.06
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 17.20
2 130 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.37
3 121 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.49
4 123 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.72
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 50 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.27
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
2 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
3 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
4 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
2 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
3 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 040423 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
7 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
8 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
9 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
10 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
11 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
12 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
13 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 040423 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.84
2 224 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 16.94
3 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 030415 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.21
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 15.09
2 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.35
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 48.53
2 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 49.67
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.47
5 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 57.93
6 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 59.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 56.85
2 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 58.43
3 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.47
5 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 56.85
6 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 57.93
7 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 58.43
8 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 59.67
9 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
10 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:04.05
2 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:06.51
3 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:10.60
4 126 Piaček MatúšPiaček Matúš 030820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:22.90
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:11.82
2 180 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:12.32
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 159 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:02.06
2 157 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:09.69
3 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 6:11.96
4 75 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:48.18
5 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:08.46
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 155160165170175180186
1 95 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 5 180 -oooooxxx
2 43 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 4 175 -ooxooxxx
3 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
020927 2 175 -oxoxxoxxoxxx
4 126 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030820 1 155 xxoxxx
103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165
1 124 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 4 160 ooxooxoxxx
2= 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 2 155 oooxoxxx
2= 129 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 5 155 oooxoxxx
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040205 3 150 oooxxx
5 166 Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040701 1 000 xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 2 155 --ooooxxx
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 1 145 ooxxoxxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140145150154158
1 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 15 154 --oooooxxx
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 14 154 -ooxooxoxoxxx
3 184 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 11 150 ooooooxxx
4 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 7 150 oooxxo-xxoxxx
5 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 13 145 oxoxxoxoxoxxx
6= 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 12 145 ooooxxoxxx
6= 225 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 8 145 ooooxxoxxx
8 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 10 140 ooooxxx
9 212 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 9 140 oooxxoxxx
10 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 6 135 oxooxxx
11= 36 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 3 135 ooxoxxx
11= 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 5 135 o-xoxxx
13 136 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050904 2 135 xooxxoxxx
14 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
050812 1 130 ooxxx
15 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 4 125 oxxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220360380400420
MS Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
000912 400 oooxxoxxx
2 245 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 1 360 ooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200220240260280
1 164 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 1 260 oooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200260300320
1 188 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 1 300 oxxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160200220240
1 202 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 3 220 -ooxxx
2 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 2 160 o
76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 1 NM x-
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 204 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
030604 1 609 +1.5 m/s 583  +1.2545  +1.6609  +1.5609xx586  +1.2
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 10 588 +1.6 m/s x588  +1.6587  +1.6588x565  +1.6x
2 93 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 9 523 +1.6 m/s 523  +1.6463  +1.1499  +1.5523xx-
3 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 8 520 +1.3 m/s 449  +1.6469  +1.5476  +1.6476472  +1.1497  +1.3520  +1.3
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 7 504 +1.3 m/s x469  +1.6482  +1.3482460  +1.2504  +1.3x
5 84 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050419 6 476 +1.3 m/s 472  +1.1x441  +1.2472476  +1.3x466  +1.4
6 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050113 2 457 +1.3 m/s 454  +1.3433  +1.6x454443  +1.6457  +1.3432  +1.2
7 83 Gregáň MichalGregáň Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
051025 3 439 +1.6 m/s 439  +1.6xx439329  +1.6334  +1.3329  +1.1
8 85 Korčok AdamKorčok Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
051024 1 435 +1.2 m/s 435  +1.2x406  +1.1435x379  +1.3x
9 173 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 5 425 +1.0 m/s 425  +1.0419  +1.3x425
10 175 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 4 389 +1.6 m/s 384  +1.6389  +1.6383  +1.6389
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 242 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 2 534 +1.6 m/s 506  +1.6534  +1.6522  +1.1534516  +1.4x501  +1.4
MS 241 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 1 504 +1.3 m/s 504  +1.3444  +1.5x504x501  +1.4483  +1.0
3 181 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
030130 6 453 +1.1 m/s 437  +1.4443  +1.0453  +1.6453444  +1.6453  +1.1452  +1.3
4 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
030211 3 438 +1.8 m/s 432  +1.3416  +1.1390  +1.6432422  +1.6438  +1.8427  +1.3
5 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
030914 7 432 +1.5 m/s 397  +1.7xx397432  +1.5398  +1.6x
6 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 4 403 +1.9 m/s 381  +1.1403  +1.9x403400  +1.9380  +1.4389  +0.2
7 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 5 380 +1.1 m/s 361  +1.2380  +1.1353  +1.6380x375  +1.4366  +1.4
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 23 522 +1.6 m/s 488  +1.3x508  +1.6508505  +1.3522  +1.6
2 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 22 517 +1.6 m/s 478  +1.2495  +0.8488  +1.3495488  +1.0517  +1.6
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041212 1 504 +1.2 m/s 492  +1.2xx492-504  +1.2
4 231 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 21 489 +1.6 m/s x478  +0.9461  +1.3478475  +1.3489  +1.6
5 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 18 487 +1.8 m/s 452  +1.1483  +0.3463  +1.1483479  +1.6487  +1.8
6 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 8 457 +1.3 m/s 451  +1.2457  +1.3412  +0.5457413  +1.4x
7 213 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 9 447 +1.2 m/s 447  +1.2399  +1.1x447429  +1.6433  +1.1
8 62 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 11 440 +0.5 m/s x440  +0.5x440427  +1.7x
9 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 14 439 +1.3 m/s 439  +1.3x439
10 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 19 437 +1.3 m/s 437  +1.3x437
11 227 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 17 431 +0.2 m/s x431  +0.2431
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 20 422 +0.9 m/s x422  +0.9422
13 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
050818 12 421 +1.0 m/s 419  +1.1421  +1.0421
14 192 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060625 7 420 +1.3 m/s 407  +0.2420  +1.3420
15 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 2 406 +1.0 m/s 406  +1.0-406
16 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 5 398 +1.0 m/s 398  +1.0x398
17 177 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 6 395 +1.2 m/s 384  +1.4395  +1.2395
18 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 10 394 +1.5 m/s 394  +1.5348  +1.3394
19 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 16 393 +1.2 m/s 393  +1.2391  +1.6393
20 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 13 392 +1.3 m/s 372  +1.0392  +1.3392
21 240 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060324 3 377 +1.6 m/s 376  +1.5377  +1.6377
22 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071206 4 365 +1.6 m/s 363  +1.0365  +1.6365
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 15 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 69 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 8 13.17 12.5713.1313.1713.1713.0813.08x
MS 244 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 2 12.64 xx11.1411.14x12.64x
3 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 7 11.11 x09.6510.9410.9410.5311.1110.97
4 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 6 10.97 10.9710.5610.1610.9710.7110.0510.67
MS 243 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 1 08.92 08.4808.5108.8408.84x08.9208.57
6 8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 5 08.01 07.8607.7807.5707.8608.0108.0107.84
7 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 4 07.93 07.37x07.5107.5107.4506.5207.93
8 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 3 06.61 06.0705.5605.8706.0706.4506.61x
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 5 10.77 09.5009.7009.3009.7009.3110.7709.76
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 4 09.55 x09.0507.9509.0507.6608.9209.55
3 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 6 09.36 09.34x08.8809.3408.1109.36x
4 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 7 09.17 08.7408.5308.8108.8109.1009.1708.53
5 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 3 08.88 08.8808.73x08.8808.7008.5208.56
6 187 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 1 07.46 07.0507.2306.9407.2306.1606.8107.46
7 60 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 2 07.43 06.5706.8007.4307.4307.1907.4306.55
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Turčan MarcoTurčan Marco
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
041120 7 12.52 x11.6611.2611.6611.3312.4112.52
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 5 11.12 09.9610.6710.8510.8509.7109.7711.12
3 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 6 10.95 10.3710.61x10.6109.8210.1010.95
4 167 Kučera AdriánKučera Adrián
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050314 3 10.40 x--0.0--10.40
5 42 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 4 10.36 10.2110.3610.1210.3609.4309.7409.85
6 124 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 2 09.16 08.5108.0609.1609.1608.8308.7608.83
55 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070912 1 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 6 15.20 13.6313.8213.8313.8313.7814.1415.20
2 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 3 13.01 12.68x13.0113.0112.7112.50x
3 72 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030713 4 12.97 12.1012.10x12.1011.8712.9712.33
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 5 12.11 11.6212.11x12.1111.4012.1111.77
5 125 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 2 09.87 09.5307.9109.4809.5309.6609.87x
6 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031005 1 08.91 08.6207.8808.9108.9107.79x08.28
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 42 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 5 33.65 26.94xx26.9429.4833.6529.24
2 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 4 22.95 19.37x22.9522.95xxx
3 117 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040326 1 21.49 20.5721.4921.0221.4920.86x18.71
4 55 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070912 3 19.01 18.6918.9717.6018.9719.0118.0618.20
5 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 2 18.96 18.96--18.96---
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 5 25.76 22.1624.3825.2925.2925.76xx
MS 243 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 1 24.86 24.8623.1424.7024.8624.8124.7024.78
3 151 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 4 23.29 18.7120.19x20.1921.8123.2922.17
4 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 3 22.97 22.3621.9222.9722.9721.93x20.77
5 8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 2 18.12 16.3517.3118.1218.12x14.06x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 2 23.91 22.0122.6323.8423.8423.9123.8422.67
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 3 22.92 21.0520.0722.1322.1321.6022.92x
3 80 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 4 21.86 19.6321.86x21.8620.55x21.58
4 187 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 1 00.00 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020802 6 39.88 xx39.8839.88x37.80x
2 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 7 39.87 xx36.7836.7839.87xx
3 54 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 5 37.08 30.9337.0834.5937.0831.2435.4036.27
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 4 34.35 32.6230.97x32.6230.84x34.35
5 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 3 30.69 30.6929.0129.2330.69xxx
6 72 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030713 2 29.36 25.3525.4228.1028.1023.3425.6329.36
7 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031005 1 22.36 17.3222.36x22.36x21.7219.88
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 4 34.54 xxx0.034.54xx
2 169 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030404 5 32.05 ---0x32.05x
3 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 3 24.90 21.8521.45x21.8522.6024.9024.58
4 154 Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020626 2 23.20 19.9920.7720.3320.7720.8423.2019.53
5 151 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 1 21.83 20.4521.3620.9821.3621.5321.8321.23
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 90 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 3 32.25 30.1029.3831.1131.1131.3132.2528.33
2 91 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 4 30.95 x28.7828.3728.78xx30.95
3 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 2 22.41 22.1521.7420.0822.1519.5622.4119.81
4 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 1 17.55 x17.55x17.5515.6514.7917.21
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 3 28.77 27.5628.77x28.7728.0227.15x
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 2 25.92 20.2725.9225.0125.9225.4823.88x
3 121 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 1 21.36 19.7319.5021.3621.36x18.1919.24
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 172 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 1 33.12 xx32.7632.76xx33.12
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031005 4 43.45 x41.0040.0041.0042.5643.45x
2 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 3 34.55 33.77xx33.77x34.55x
3 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 2 29.69 x25.1229.6829.6826.3529.0729.69
4 125 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 1 25.13 23.0425.13x25.13xxx
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 3 31.59 x30.4229.9230.4230.2131.5931.51
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
030718 2 28.72 26.8527.0127.7327.7328.1127.8728.72
3 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 1 17.11 15.9115.6017.1117.1116.22x15.62
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 134 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 9 30.44 26.5622.4330.4430.4426.6927.4027.92
2 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 8 28.18 x28.1827.3228.1827.5126.3326.71
3 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 7 27.92 25.52x27.3027.30xx27.92
4 80 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 4 27.37 25.20x25.0025.20xx27.37
5 157 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 5 24.76 24.7622.6122.9624.7624.3023.5722.34
6 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 6 21.22 17.9715.9021.2221.2217.71xx
7 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 1 20.81 20.81--20.81---
8 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 3 18.47 17.4016.9918.4718.47xxx
9 36 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 2 16.84 16.0016.8415.8916.84
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
051122 3 32.22 25.8629.0932.2232.22x24.44x
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 5 31.35 20.87x26.5326.5331.3525.2827.51
3 120 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 4 29.90 25.7923.9225.5825.7926.56x29.90
4 33 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050805 2 21.94 x18.0218.9818.9821.6921.2721.94
164 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 1 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020802 3 43.26 42.92x43.2643.2642.4041.3043.00
2 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 2 40.02 40.02x35.2240.0236.33xx
3 47 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
031006 1 34.57 31.88x32.5332.5330.3232.6234.57
Celkom 3 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký, Rúrik, Macháč, Galovič Sádecký, Rúrik, Macháč, Galovič AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.13
2 147 Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.58
3 31 Jakuš, Jankovský, Janík, Ambrózi Jakuš, Jankovský, Janík, Ambrózi BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 32.46
4 Hradňanský, Duchoslav, Kubiš, Štedrák Hradňanský, Duchoslav, Kubiš, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 32.61
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Holecová, Bučková, Samčíková, Urbanovská Holecová, Bučková, Samčíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.60
2 36 Bátoryová, Holeková, Černáková, Černáková Bátoryová, Holeková, Černáková, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 33.02
3 137 Ondričková, Baricakova, Fapšová, Lednicka Ondričková, Baricakova, Fapšová, Lednicka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 33.59
4 183 Šuhajdová, Krajčiová, Ďurišová, Dzurušová Šuhajdová, Krajčiová, Ďurišová, Dzurušová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 33.67
5 215 Stehlíková, Hudecová, Vanková, Haštová Stehlíková, Hudecová, Vanková, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.87
Celkom 5 pretekárov

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:54.07
2 166 Hojdík, Kocian, Kučera, Rosenberger Hojdík, Kocian, Kučera, Rosenberger AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 3:05.64
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Sajdáková, Martinčeková, Tabačarová, Holecová Sajdáková, Martinčeková, Tabačarová, Holecová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 3:07.08
2 19 Štubendeková, Simová, Šmehílová, Kaprálová Štubendeková, Simová, Šmehílová, Kaprálová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 3:09.26
3 161 Nemčoková, Halčinová, Kuboučíková, Bieliková Nemčoková, Halčinová, Kuboučíková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:11.43
4 107 Tamasiová, Nepšinská, Tokárová, Kováčiková Tamasiová, Nepšinská, Tokárová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 3:19.67
100 Mitterová Mitterová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Melová, Nochtová, Kuricová, Paulínyová Melová, Nochtová, Kuricová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:28.55
2 210 Celerínová, Rohoňová, Zacharová, Morgošová Celerínová, Rohoňová, Zacharová, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.66
3 154 Bartfayová, Danielova, Beňová, Urblíková Bartfayová, Danielova, Beňová, Urblíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:07.37
Celkom 3 pretekári