<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

800 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:15.34
2 67 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:15.60
3 198 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:15.76
4 140 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:16.34
5 7 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:17.44
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:15.08
2 149 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.34
3 235 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:24.18
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:25.92
5 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:32.47
6 31 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:51.68
7 176 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:58.67
33 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:41.27
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:06.34
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:41.62
2 142 Kalinová SofiaKalinová Sofia 071209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:45.43
3 141 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:45.74
4 155 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.69
5 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:48.82
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:57.75
7 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 3:05.51
Celkom 7 pretekárov