<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 69 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 03 8 13.17 12.5713.1313.1713.1713.0813.08x
MS 244 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 01 2 12.64 xx11.1411.14x12.64x
3 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 03 7 11.11 x09.6510.9410.9410.5311.1110.97
4 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 03 6 10.97 10.9710.5610.1610.9710.7110.0510.67
MS 243 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 01 1 08.92 08.4808.5108.8408.84x08.9208.57
6 8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 02 5 08.01 07.8607.7807.5707.8608.0108.0107.84
7 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 02 4 07.93 07.37x07.5107.5107.4506.5207.93
8 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 03 3 06.61 06.0705.5605.8706.0706.4506.61x
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 5 10.77 09.5009.7009.3009.7009.3110.7709.76
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 4 09.55 x09.0507.9509.0507.6608.9209.55
3 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 05 6 09.36 09.34x08.8809.3408.1109.36x
4 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 04 7 09.17 08.7408.5308.8108.8109.1009.1708.53
5 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 3 08.88 08.8808.73x08.8808.7008.5208.56
6 187 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 05 1 07.46 07.0507.2306.9407.2306.1606.8107.46
7 60 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 2 07.43 06.5706.8007.4307.4307.1907.4306.55
Celkom 7 pretekárov