<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:48.53
2 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:49.67
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.47
5 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:57.93
6 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:56.85
2 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:58.43
3 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.47
5 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:56.85
6 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:57.93
7 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:58.43
8 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.67
9 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
10 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56