<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 48.53
2 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 49.67
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.47
5 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 57.93
6 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 59.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 56.85
2 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 58.43
3 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.47
5 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 56.85
6 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 57.93
7 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 58.43
8 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 59.67
9 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
10 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56