<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 204 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
030604 1 609 +1.5 m/s 583  +1.2545  +1.6609  +1.5609xx586  +1.2
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 10 588 +1.6 m/s x588  +1.6587  +1.6588x565  +1.6x
2 93 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 9 523 +1.6 m/s 523  +1.6463  +1.1499  +1.5523xx-
3 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 8 520 +1.3 m/s 449  +1.6469  +1.5476  +1.6476472  +1.1497  +1.3520  +1.3
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 7 504 +1.3 m/s x469  +1.6482  +1.3482460  +1.2504  +1.3x
5 84 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050419 6 476 +1.3 m/s 472  +1.1x441  +1.2472476  +1.3x466  +1.4
6 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050113 2 457 +1.3 m/s 454  +1.3433  +1.6x454443  +1.6457  +1.3432  +1.2
7 83 Gregáň MichalGregáň Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
051025 3 439 +1.6 m/s 439  +1.6xx439329  +1.6334  +1.3329  +1.1
8 85 Korčok AdamKorčok Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
051024 1 435 +1.2 m/s 435  +1.2x406  +1.1435x379  +1.3x
9 173 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 5 425 +1.0 m/s 425  +1.0419  +1.3x425
10 175 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 4 389 +1.6 m/s 384  +1.6389  +1.6383  +1.6389
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 242 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 2 534 +1.6 m/s 506  +1.6534  +1.6522  +1.1534516  +1.4x501  +1.4
MS 241 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 1 504 +1.3 m/s 504  +1.3444  +1.5x504x501  +1.4483  +1.0
3 181 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
030130 6 453 +1.1 m/s 437  +1.4443  +1.0453  +1.6453444  +1.6453  +1.1452  +1.3
4 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
030211 3 438 +1.8 m/s 432  +1.3416  +1.1390  +1.6432422  +1.6438  +1.8427  +1.3
5 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
030914 7 432 +1.5 m/s 397  +1.7xx397432  +1.5398  +1.6x
6 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 4 403 +1.9 m/s 381  +1.1403  +1.9x403400  +1.9380  +1.4389  +0.2
7 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 5 380 +1.1 m/s 361  +1.2380  +1.1353  +1.6380x375  +1.4366  +1.4
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 23 522 +1.6 m/s 488  +1.3x508  +1.6508505  +1.3522  +1.6
2 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 22 517 +1.6 m/s 478  +1.2495  +0.8488  +1.3495488  +1.0517  +1.6
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041212 1 504 +1.2 m/s 492  +1.2xx492-504  +1.2
4 231 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 21 489 +1.6 m/s x478  +0.9461  +1.3478475  +1.3489  +1.6
5 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 18 487 +1.8 m/s 452  +1.1483  +0.3463  +1.1483479  +1.6487  +1.8
6 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 8 457 +1.3 m/s 451  +1.2457  +1.3412  +0.5457413  +1.4x
7 213 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 9 447 +1.2 m/s 447  +1.2399  +1.1x447429  +1.6433  +1.1
8 62 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 11 440 +0.5 m/s x440  +0.5x440427  +1.7x
9 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 14 439 +1.3 m/s 439  +1.3x439
10 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 19 437 +1.3 m/s 437  +1.3x437
11 227 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 17 431 +0.2 m/s x431  +0.2431
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 20 422 +0.9 m/s x422  +0.9422
13 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
050818 12 421 +1.0 m/s 419  +1.1421  +1.0421
14 192 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060625 7 420 +1.3 m/s 407  +0.2420  +1.3420
15 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 2 406 +1.0 m/s 406  +1.0-406
16 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 5 398 +1.0 m/s 398  +1.0x398
17 177 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 6 395 +1.2 m/s 384  +1.4395  +1.2395
18 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 10 394 +1.5 m/s 394  +1.5348  +1.3394
19 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 16 393 +1.2 m/s 393  +1.2391  +1.6393
20 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 13 392 +1.3 m/s 372  +1.0392  +1.3392
21 240 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060324 3 377 +1.6 m/s 376  +1.5377  +1.6377
22 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071206 4 365 +1.6 m/s 363  +1.0365  +1.6365
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 15 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov