<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 204 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 609 +1.5 m/s 583  1,20 545  1,60 609  1,50 609 x x 586  1,20
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 10 588 +1.6 m/s x 588  1,60 587  1,60 588 x 565  1,60 x
2 93 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 523 +1.6 m/s 523  1,60 463  1,10 499  1,50 523 x x -
3 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 8 520 +1.3 m/s 449  1,60 469  1,50 476  1,60 476 472  1,10 497  1,30 520  1,30
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 7 504 +1.3 m/s x 469  1,60 482  1,30 482 460  1,20 504  1,30 x
5 84 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 6 476 +1.3 m/s 472  1,10 x 441  1,20 472 476  1,30 x 466  1,40
6 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 2 457 +1.3 m/s 454  1,30 433  1,60 x 454 443  1,60 457  1,30 432  1,20
7 83 Gregáň MichalGregáň Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 3 439 +1.6 m/s 439  1,60 x x 439 329  1,60 334  1,30 329  1,10
8 85 Korčok AdamKorčok Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 1 435 +1.2 m/s 435  1,20 x 406  1,10 435 x 379  1,30 x
9 173 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 425 +1.0 m/s 425  1,00 419  1,30 x 425
10 175 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 389 +1.6 m/s 384  1,60 389  1,60 383  1,60 389
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 242 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 534 +1.6 m/s 506  1,60 534  1,60 522  1,10 534 516  1,40 x 501  1,40
MS 241 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 1 504 +1.3 m/s 504  1,30 444  1,50 x 504 x 501  1,40 483  1,00
3 181 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 6 453 +1.1 m/s 437  1,40 443  1,00 453  1,60 453 444  1,60 453  1,10 452  1,30
4 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
03 03 3 438 +1.8 m/s 432  1,30 416  1,10 390  1,60 432 422  1,60 438  1,80 427  1,30
5 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 7 432 +1.5 m/s 397  1,70 x x 397 432  1,50 398  1,60 x
6 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 403 +1.9 m/s 381  1,10 403  1,90 x 403 400  1,90 380  1,40 389  0,20
7 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 5 380 +1.1 m/s 361  1,20 380  1,10 353  1,60 380 x 375  1,40 366  1,40
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 23 522 +1.6 m/s 488  1,30 x 508  1,60 508 505  1,30 522  1,60
2 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 22 517 +1.6 m/s 478  1,20 495  0,80 488  1,30 495 488  1,00 517  1,60
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 1 504 +1.2 m/s 492  1,20 x x 492 - 504  1,20
4 231 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 21 489 +1.6 m/s x 478  0,90 461  1,30 478 475  1,30 489  1,60
5 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 18 487 +1.8 m/s 452  1,10 483  0,30 463  1,10 483 479  1,60 487  1,80
6 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 8 457 +1.3 m/s 451  1,20 457  1,30 412  0,50 457 413  1,40 x
7 213 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 447 +1.2 m/s 447  1,20 399  1,10 x 447 429  1,60 433  1,10
8 62 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 11 440 +0.5 m/s x 440  0,50 x 440 427  1,70 x
9 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 14 439 +1.3 m/s 439  1,30 x 439
10 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 437 +1.3 m/s 437  1,30 x 437
11 227 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 17 431 +0.2 m/s x 431  0,20 431
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 20 422 +0.9 m/s x 422  0,90 422
13 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 12 421 +1.0 m/s 419  1,10 421  1,00 421
14 192 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 420 +1.3 m/s 407  0,20 420  1,30 420
15 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 406 +1.0 m/s 406  1,00 - 406
16 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 398 +1.0 m/s 398  1,00 x 398
17 177 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 395 +1.2 m/s 384  1,40 395  1,20 395
18 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 10 394 +1.5 m/s 394  1,50 348  1,30 394
19 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 16 393 +1.2 m/s 393  1,20 391  1,60 393
20 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 392 +1.3 m/s 372  1,00 392  1,30 392
21 240 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 377 +1.6 m/s 376  1,50 377  1,60 377
22 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 365 +1.6 m/s 363  1,00 365  1,60 365
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 15 DNS
Celkom 23 pretekárov