<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 186
1 95 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 - o o o o o xxx
2 43 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 175 - o o xo o xxx
3 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
02 02 2 175 - o xo xxo xxo xxx
4 126 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 155 xxo xxx
103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165
1 124 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 160 o o xo o xo xxx
2= 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 2 155 o o o xo xxx
2= 129 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 155 o o o xo xxx
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 3 150 o o o xxx
5 166 Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 000 xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 155 - - o o o o xxx
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 145 o o xxo xxo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 158
1 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 154 - - o o o o o xxx
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 14 154 - o o xo o xo xo xxx
3 184 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 11 150 o o o o o o xxx
4 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 150 o o o xxo - xxo xxx
5 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 13 145 o xo xxo xo xo xxx
6= 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 12 145 o o o o xxo xxx
6= 225 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 145 o o o o xxo xxx
8 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 140 o o o o xxx
9 212 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 140 o o o xxo xxx
10 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 6 135 o xo o xxx
11= 36 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 3 135 o - xo xxx
11= 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 135 o o xo xxx
13 136 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 135 xo o xxo xxx
14 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 1 130 o o xxx
15 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 125 o xxx
Celkom 15 pretekárov