<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
2 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
3 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
4 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
2 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
3 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 040423 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
7 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
8 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
9 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
10 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
11 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
12 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
13 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 040423 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39