<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
3 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
4 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
5 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
6 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
2 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
3 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
4 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
5 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
6 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
3 166 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
5 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
6 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
9 166 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
10 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
11 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
12 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
13 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
14 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
15 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
16 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
17 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
18 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
19 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:52) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.49
2 197 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.66
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.67
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.77
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.10
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.20
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 08.42
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 08.52
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
2 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
3 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
4 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
6 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
3 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
4 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
5 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
6 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
7 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
3 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
4 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
5 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
2 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
3 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
5 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
6 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
2 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
3 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
4 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
5 177 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
6 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
4 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
5 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
6 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
8 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
9 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
10 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
11 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
12 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
13 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
14 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
15 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
16 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
17 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
17 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
19 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
19 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
21 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
22 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
23 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
24 177 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
25 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
26 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
27 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
28 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
29 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
30 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 071206 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
31 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.03
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.09
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.36
4 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.38
5 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.52
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.52
7 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.77
8 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.48
Celkom 8 pretekárov