<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
5 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
6 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
7 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
8 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
2 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
3 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
4 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
5 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 148 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
3 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
4 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
5 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 040205 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
6 32 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
7 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
9 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
10 173 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
11 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
12 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
13 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
6 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
8 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
3 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
4 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
5 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
6 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
2 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
3 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
4 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
5 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
6 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
7 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
8 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
2 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
3 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
4 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
6 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
7 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
2 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
5 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
8 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
9 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
10 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
11 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
12 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
13 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
14 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
15 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
16 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
17 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
18 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
19 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
19 114 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
21 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
22 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
23 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 051226 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
24 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
25 25 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
26 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
27 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
28 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
29 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
30 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
31 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 040411 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS