<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)
60 m - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.49
2 197 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.66
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.67
60 m - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.03
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.09
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.36
100 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 44 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.47
2 207 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.95
3 34 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11.96
100 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 71 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.37
2 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.39
3 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13.95
200 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 207 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.79
2 34 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.08
3 239 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24.13
800 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 236 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.34
2 67 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.60
3 198 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.76
800 m - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:15.08
2 149 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:21.34
3 235 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:24.18
800 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:41.27
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:06.34
800 m - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:41.62
2 142 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:45.43
3 141 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:45.74
1500 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4:19.80
2 30 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4:28.00
3 234 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:40.62
1500 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 152 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:05.15
2 154 Danielova NinaDanielova Nina 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:10.00
2000 m - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 237 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:38.46
2 108 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7:38.91
3 195 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7:51.72
3000 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 64 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:31.08
2 92 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11:54.43
3000 m - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 206 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:17.49
2 102 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10:18.29
3 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11:35.46
3000 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 143 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:42.54
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13:09.06
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 93 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 48.53
2 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 49.67
400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 95 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 64.05
2 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 66.51
3 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 70.60
400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 224 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 71.82
2 180 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 72.32
1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 159 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:02.06
2 157 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:09.69
3 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6:11.96