<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 180
2 43 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 175
3 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 175
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 124 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
2= 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 155
2= 129 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 155
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 145
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 154
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 154
3 184 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 245 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 360
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 260
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 188 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 300
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 202 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 220
2 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 160
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 609
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 197 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 588
2 93 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 523
3 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 520
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 181 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 453
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 522
2 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 517
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 504
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.17
3 106 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.11
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Chovanová AnnaChovanová Anna 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.77
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.55
3 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.36
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 196 Turčan MarcoTurčan Marco 04 04 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 12.52
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 11.12
3 118 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.95
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.20
2 88 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.01
3 72 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12.97
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 42 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 33.65
2 118 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.95
3 117 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.49
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25.76
3 151 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 23.29
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.91
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.92
3 80 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 21.86
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.88
2 56 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 39.87
3 54 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 37.08
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.54
2 169 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 32.05
3 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 24.90
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.25
2 91 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.95
3 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.41
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 118 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.77
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.92
3 121 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.36
Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.45
2 56 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 34.55
3 88 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 29.69
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 106 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 31.59
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 28.72
3 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 17.11
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 134 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.44
2 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 28.18
3 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 27.92
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 32.22
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 31.35
3 120 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.90
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.26
2 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 40.02
3 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.57