<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
3 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
4 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
5 32 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
6 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
2 167 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
3 85 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
4 173 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
5 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
6 5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
3 166 Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
5 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
6 83 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.63
2 197 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.72
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.74
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.00
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.21
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.23
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.41
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.47
9 166 Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.57
10 32 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58
11 85 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.82
12 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.93
13 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.94
14 173 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
15 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05
16 5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.21
17 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.38
18 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.46
19 83 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.81

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:52) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.49
2 197 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.66
3 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.67
4 127 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.77
5 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.10
6 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.20
7 167 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 08.42
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 08.52
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
2 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
3 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
4 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
6 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
3 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
4 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
5 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
6 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
7 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
3 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
4 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
5 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
2 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
3 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
5 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
6 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
2 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
3 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
4 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
5 177 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
6 25 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15
2 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.27
4 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.39
5 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.49
6 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.49
8 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.63
9 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.65
10 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.71
11 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81
12 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.84
13 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.88
14 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 08.91
15 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.92
16 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
17 162 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13
17 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
19 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.20
19 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
21 213 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.26
22 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.30
23 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.37
24 177 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.40
25 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.41
26 25 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.51
27 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.55
28 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.66
29 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.68
30 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.04
31 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.13
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.03
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.09
3 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.36
4 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.38
5 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.52
6 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.52
7 214 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.77
8 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.48
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.47
2 207 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.95
3 34 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.96
4 28 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.24
5 54 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.28
6 29 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.56
7 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.10
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.37
2 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.39
3 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.95
4 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 14.02
5 15 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.25
6 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 14.69
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
5 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
6 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
7 173 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
8 5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:05) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
2 32 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
3 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
4 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
5 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.00
2 148 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.09
3 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.19
4 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.37
5 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.83
6 32 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.32
7 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.59
8 111 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 21.13
9 175 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.67
10 173 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.79
11 5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.01
12 165 Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.41
13 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.59

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
6 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
8 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
2 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
3 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
4 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
5 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
6 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
2 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
3 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
4 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
5 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
6 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
7 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
8 25 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
2 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
3 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
4 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
5 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
6 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
7 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2019 - 14:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
2 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 18.98
2 209 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.13
3 38 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.79
4 226 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.37
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.44
5 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.44
7 19 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 20.48
8 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.51
9 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 20.56
10 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 20.96
11 191 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.14
12 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21.19
13 9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.32
14 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.42
15 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.47
16 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
17 115 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 21.71
18 178 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.79
19 219 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.12
19 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 22.12
21 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.38
22 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.90
23 40 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.96
24 182 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.07
25 25 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23.12
26 192 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.14
27 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.82
28 200 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.85
29 190 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.88
30 12 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.96
31 240 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 24.46
223 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
3 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS

200 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 14:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.79
2 34 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 24.08
3 239 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.13
4 68 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.40
5 144 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 24.74
6 28 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 25.02
7 29 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.62
8 198 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 27.32
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 14:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 27.95
2 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.02
3 15 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.96
4 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 29.48
5 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.58
6 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 14:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.62
2 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.82
3 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 30.17
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.62
2 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 27.95
3 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.02
4 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.82
5 15 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.96
6 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 29.48
7 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.58
8 16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 30.17
9 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 30.45

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.50
2 84 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 43.37
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 43.67
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 45.67
5 5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 49.97
6 85 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 50.32
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 56.46
8 83 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 61.23
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
2 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
3 136 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
7 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
8 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
9 136 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 0:52.97
2 239 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:53.63
3 68 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:55.46
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 1:00.82
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:58.49
2 180 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:00.11
3 221 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:02.07
4 71 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:02.89
5 210 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.40
6 238 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:10.03
7 104 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 1:12.20
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:15.34
2 67 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:15.60
3 198 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:15.76
4 140 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:16.34
5 7 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:17.44
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:15.08
2 149 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.34
3 235 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:24.18
4 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:25.92
5 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:32.47
6 31 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:51.68
7 176 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:58.67
33 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:41.27
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:06.34
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:41.62
2 142 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:45.43
3 141 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:45.74
4 155 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.69
5 218 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:48.82
6 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:57.75
7 185 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 3:05.51
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:19.80
2 30 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:28.00
3 234 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 4:40.62
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:05.15
2 154 Danielova NinaDanielova Nina 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:10.00
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 7:38.46
2 108 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 7:38.91
3 195 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 7:51.72
4 158 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 7:57.80
5 82 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 8:08.24
6 177 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 8:16.73
MS 70 Golhová SáraGolhová Sára 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 8:32.92
8 109 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 9:19.30
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10:31.08
2 92 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11:54.43
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 206 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10:17.49
2 102 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10:18.29
3 86 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 11:35.46
4 117 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12:53.18
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11:42.54
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13:09.06
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 17.20
2 130 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.37
3 121 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 19.49
4 123 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.72
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 50 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.27
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
2 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
3 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
4 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
2 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
3 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.76
2 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48
3 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.12
4 99 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.18
5 61 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.21
6 137 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.76
7 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 18.92
8 114 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 19.31
9 132 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.33
10 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.53
11 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.80
12 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 19.86
13 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.39

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 15.84
2 224 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 16.94
3 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.21
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 15.09
2 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.35
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:48.53
2 94 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:49.67
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.47
5 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:57.93
6 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:56.85
2 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:58.43
3 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
4 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.27
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:50.55
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:53.23
4 49 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.47
5 39 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:56.85
6 62 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 0:57.93
7 37 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:58.43
8 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.67
9 100 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:00.44
10 179 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:03.56

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:04.05
2 47 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:06.51
3 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:10.60
4 126 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:22.90
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:11.82
2 180 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:12.32
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 159 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:02.06
2 157 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:09.69
3 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 6:11.96
4 75 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:48.18
5 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:08.46
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180186
1 95 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 -oooooxxx
2 43 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 175 -ooxooxxx
3 35 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
02 02 2 175 -oxoxxoxxoxxx
4 126 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 155 xxoxxx
103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165
1 124 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 160 ooxooxoxxx
2= 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 2 155 oooxoxxx
2= 129 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 155 oooxoxxx
4 94 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 3 150 oooxxx
5 166 Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 000 xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160
1 13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 155 --ooooxxx
2 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 145 ooxxoxxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150154158
1 133 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 154 --oooooxxx
2 109 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 14 154 -ooxooxoxoxxx
3 184 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 11 150 ooooooxxx
4 150 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 150 oooxxo-xxoxxx
5 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 13 145 oxoxxoxoxoxxx
6= 26 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 12 145 ooooxxoxxx
6= 225 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 145 ooooxxoxxx
8 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 140 ooooxxx
9 212 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 140 oooxxoxxx
10 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 6 135 oxooxxx
11= 36 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 3 135 ooxoxxx
11= 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 135 o-xoxxx
13 136 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 135 xooxxoxxx
14 107 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 1 130 ooxxx
15 135 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 125 oxxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220360380400420
MS Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
00 00 400 oooxxoxxx
2 245 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 360 ooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280
1 164 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 260 oooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200260300320
1 188 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 1 300 oxxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160200220240
1 202 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 220 -ooxxx
2 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 160 o
76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 NM x-
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 204 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 609 +1.5 m/s 583  +1.2545  +1.6609  +1.5609xx586  +1.2
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 10 588 +1.6 m/s x588  +1.6587  +1.6588x565  +1.6x
2 93 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 523 +1.6 m/s 523  +1.6463  +1.1499  +1.5523xx-
3 45 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 8 520 +1.3 m/s 449  +1.6469  +1.5476  +1.6476472  +1.1497  +1.3520  +1.3
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 7 504 +1.3 m/s x469  +1.6482  +1.3482460  +1.2504  +1.3x
5 84 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 6 476 +1.3 m/s 472  +1.1x441  +1.2472476  +1.3x466  +1.4
6 87 Troiak ŠimonTroiak Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 2 457 +1.3 m/s 454  +1.3433  +1.6x454443  +1.6457  +1.3432  +1.2
7 83 Gregáň MichalGregáň Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 3 439 +1.6 m/s 439  +1.6xx439329  +1.6334  +1.3329  +1.1
8 85 Korčok AdamKorčok Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 1 435 +1.2 m/s 435  +1.2x406  +1.1435x379  +1.3x
9 173 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 425 +1.0 m/s 425  +1.0419  +1.3x425
10 175 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 389 +1.6 m/s 384  +1.6389  +1.6383  +1.6389
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 242 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 534 +1.6 m/s 506  +1.6534  +1.6522  +1.1534516  +1.4x501  +1.4
MS 241 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 1 504 +1.3 m/s 504  +1.3444  +1.5x504x501  +1.4483  +1.0
3 181 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 6 453 +1.1 m/s 437  +1.4443  +1.0453  +1.6453444  +1.6453  +1.1452  +1.3
4 23 Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
03 03 3 438 +1.8 m/s 432  +1.3416  +1.1390  +1.6432422  +1.6438  +1.8427  +1.3
5 2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 7 432 +1.5 m/s 397  +1.7xx397432  +1.5398  +1.6x
6 138 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 403 +1.9 m/s 381  +1.1403  +1.9x403400  +1.9380  +1.4389  +0.2
7 170 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 5 380 +1.1 m/s 361  +1.2380  +1.1353  +1.6380x375  +1.4366  +1.4
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 23 522 +1.6 m/s 488  +1.3x508  +1.6508505  +1.3522  +1.6
2 53 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 22 517 +1.6 m/s 478  +1.2495  +0.8488  +1.3495488  +1.0517  +1.6
3 98 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 1 504 +1.2 m/s 492  +1.2xx492-504  +1.2
4 231 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 21 489 +1.6 m/s x478  +0.9461  +1.3478475  +1.3489  +1.6
5 186 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 18 487 +1.8 m/s 452  +1.1483  +0.3463  +1.1483479  +1.6487  +1.8
6 171 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 8 457 +1.3 m/s 451  +1.2457  +1.3412  +0.5457413  +1.4x
7 213 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 447 +1.2 m/s 447  +1.2399  +1.1x447429  +1.6433  +1.1
8 62 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 11 440 +0.5 m/s x440  +0.5x440427  +1.7x
9 215 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 14 439 +1.3 m/s 439  +1.3x439
10 228 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 437 +1.3 m/s 437  +1.3x437
11 227 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 17 431 +0.2 m/s x431  +0.2431
12 1 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 20 422 +0.9 m/s x422  +0.9422
13 24 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 12 421 +1.0 m/s 419  +1.1421  +1.0421
14 192 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 420 +1.3 m/s 407  +0.2420  +1.3420
15 77 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 406 +1.0 m/s 406  +1.0-406
16 76 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 398 +1.0 m/s 398  +1.0x398
17 177 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 395 +1.2 m/s 384  +1.4395  +1.2395
18 220 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 10 394 +1.5 m/s 394  +1.5348  +1.3394
19 116 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 16 393 +1.2 m/s 393  +1.2391  +1.6393
20 189 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 392 +1.3 m/s 372  +1.0392  +1.3392
21 240 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 377 +1.6 m/s 376  +1.5377  +1.6377
22 193 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 365 +1.6 m/s 363  +1.0365  +1.6365
183 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 15 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 69 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 13.17 12.5713.1313.1713.1713.0813.08x
MS 244 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 12.64 xx11.1411.14x12.64x
3 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 7 11.11 x09.6510.9410.9410.5311.1110.97
4 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 6 10.97 10.9710.5610.1610.9710.7110.0510.67
MS 243 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 08.92 08.4808.5108.8408.84x08.9208.57
6 8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 5 08.01 07.8607.7807.5707.8608.0108.0107.84
7 201 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 4 07.93 07.37x07.5107.5107.4506.5207.93
8 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 06.61 06.0705.5605.8706.0706.4506.61x
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 156 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 5 10.77 09.5009.7009.3009.7009.3110.7709.76
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 09.55 x09.0507.9509.0507.6608.9209.55
3 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 09.36 09.34x08.8809.3408.1109.36x
4 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 09.17 08.7408.5308.8108.8109.1009.1708.53
5 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 08.88 08.8808.73x08.8808.7008.5208.56
6 187 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 07.46 07.0507.2306.9407.2306.1606.8107.46
7 60 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 07.43 06.5706.8007.4307.4307.1907.4306.55
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Turčan MarcoTurčan Marco
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
04 04 7 12.52 x11.6611.2611.6611.3312.4112.52
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 5 11.12 09.9610.6710.8510.8509.7109.7711.12
3 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 10.95 10.3710.61x10.6109.8210.1010.95
4 167 Kučera AdriánKučera Adrián
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 3 10.40 x--0.0--10.40
5 42 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 4 10.36 10.2110.3610.1210.3609.4309.7409.85
6 124 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 09.16 08.5108.0609.1609.1608.8308.7608.83
55 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 1 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 6 15.20 13.6313.8213.8313.8313.7814.1415.20
2 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 13.01 12.68x13.0113.0112.7112.50x
3 72 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 4 12.97 12.1012.10x12.1011.8712.9712.33
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 5 12.11 11.6212.11x12.1111.4012.1111.77
5 125 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 09.87 09.5307.9109.4809.5309.6609.87x
6 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 08.91 08.6207.8808.9108.9107.79x08.28
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 42 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 5 33.65 26.94xx26.9429.4833.6529.24
2 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 22.95 19.37x22.9522.95xxx
3 117 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 21.49 20.5721.4921.0221.4920.86x18.71
4 55 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 3 19.01 18.6918.9717.6018.9719.0118.0618.20
5 119 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 18.96 18.96--18.96---
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 5 25.76 22.1624.3825.2925.2925.76xx
MS 243 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 24.86 24.8623.1424.7024.8624.8124.7024.78
3 151 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 4 23.29 18.7120.19x20.1921.8123.2922.17
4 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 3 22.97 22.3621.9222.9722.9721.93x20.77
5 8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 2 18.12 16.3517.3118.1218.12x14.06x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 23.91 22.0122.6323.8423.8423.9123.8422.67
2 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 22.92 21.0520.0722.1322.1321.6022.92x
3 80 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 21.86 19.6321.86x21.8620.55x21.58
4 187 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 1 00.00 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 39.88 xx39.8839.88x37.80x
2 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 7 39.87 xx36.7836.7839.87xx
3 54 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 5 37.08 30.9337.0834.5937.0831.2435.4036.27
4 89 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 4 34.35 32.6230.97x32.6230.84x34.35
5 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 30.69 30.6929.0129.2330.69xxx
6 72 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 2 29.36 25.3525.4228.1028.1023.3425.6329.36
7 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 22.36 17.3222.36x22.36x21.7219.88
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 4 34.54 xxx0.034.54xx
2 169 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 5 32.05 ---0x32.05x
3 152 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 3 24.90 21.8521.45x21.8522.6024.9024.58
4 154 Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 2 23.20 19.9920.7720.3320.7720.8423.2019.53
5 151 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 21.83 20.4521.3620.9821.3621.5321.8321.23
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 90 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 32.25 30.1029.3831.1131.1131.3132.2528.33
2 91 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 4 30.95 x28.7828.3728.78xx30.95
3 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 22.41 22.1521.7420.0822.1519.5622.4119.81
4 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 17.55 x17.55x17.5515.6514.7917.21
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 28.77 27.5628.77x28.7728.0227.15x
2 127 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 25.92 20.2725.9225.0125.9225.4823.88x
3 121 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 21.36 19.7319.5021.3621.36x18.1919.24
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 172 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 1 33.12 xx32.7632.76xx33.12
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 43.45 x41.0040.0041.0042.5643.45x
2 56 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 3 34.55 33.77xx33.77x34.55x
3 88 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 29.69 x25.1229.6829.6826.3529.0729.69
4 125 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 25.13 23.0425.13x25.13xxx
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 3 31.59 x30.4229.9230.4230.2131.5931.51
2 41 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 2 28.72 26.8527.0127.7327.7328.1127.8728.72
3 22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 17.11 15.9115.6017.1117.1116.22x15.62
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 134 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 9 30.44 26.5622.4330.4430.4426.6927.4027.92
2 155 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 8 28.18 x28.1827.3228.1827.5126.3326.71
3 79 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 27.92 25.52x27.3027.30xx27.92
4 80 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 27.37 25.20x25.0025.20xx27.37
5 157 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 5 24.76 24.7622.6122.9624.7624.3023.5722.34
6 73 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 21.22 17.9715.9021.2221.2217.71xx
7 97 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 20.81 20.81--20.81---
8 74 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 18.47 17.4016.9918.4718.47xxx
9 36 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 2 16.84 16.0016.8415.8916.84
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 167 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 3 32.22 25.8629.0932.2232.22x24.44x
2 112 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 5 31.35 20.87x26.5326.5331.3525.2827.51
3 120 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 29.90 25.7923.9225.5825.7926.56x29.90
4 33 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 2 21.94 x18.0218.9818.9821.6921.2721.94
164 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 43.26 42.92x43.2643.2642.4041.3043.00
2 103 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 2 40.02 40.02x35.2240.0236.33xx
3 47 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 1 34.57 31.88x32.5332.5330.3232.6234.57
Celkom 3 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Sádecký, Rúrik, Macháč, Galovič Sádecký, Rúrik, Macháč, Galovič AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.13
2 147 Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.58
3 31 Jakuš, Jankovský, Janík, Ambrózi Jakuš, Jankovský, Janík, Ambrózi BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 32.46
4 Hradňanský, Duchoslav, Kubiš, Štedrák Hradňanský, Duchoslav, Kubiš, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 32.61
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Holecová, Bučková, Samčíková, Urbanovská Holecová, Bučková, Samčíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.60
2 36 Bátoryová, Holeková, Černáková, Černáková Bátoryová, Holeková, Černáková, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 33.02
3 137 Ondričková, Baricakova, Fapšová, Lednicka Ondričková, Baricakova, Fapšová, Lednicka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 33.59
4 183 Šuhajdová, Krajčiová, Ďurišová, Dzurušová Šuhajdová, Krajčiová, Ďurišová, Dzurušová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 33.67
5 215 Stehlíková, Hudecová, Vanková, Haštová Stehlíková, Hudecová, Vanková, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 33.87
Celkom 5 pretekárov

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec Macko, Kubovčík, Lipták, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:54.07
2 166 Hojdík, Kocian, Kučera, Rosenberger Hojdík, Kocian, Kučera, Rosenberger AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 3:05.64
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Sajdáková, Martinčeková, Tabačarová, Holecová Sajdáková, Martinčeková, Tabačarová, Holecová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 3:07.08
2 19 Štubendeková, Simová, Šmehílová, Kaprálová Štubendeková, Simová, Šmehílová, Kaprálová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 3:09.26
3 161 Nemčoková, Halčinová, Kuboučíková, Bieliková Nemčoková, Halčinová, Kuboučíková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:11.43
4 107 Tamasiová, Nepšinská, Tokárová, Kováčiková Tamasiová, Nepšinská, Tokárová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 3:19.67
100 Mitterová Mitterová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Melová, Nochtová, Kuricová, Paulínyová Melová, Nochtová, Kuricová, Paulínyová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:28.55
2 210 Celerínová, Rohoňová, Zacharová, Morgošová Celerínová, Rohoňová, Zacharová, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.66
3 154 Bartfayová, Danielova, Beňová, Urblíková Bartfayová, Danielova, Beňová, Urblíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:07.37
Celkom 3 pretekári