<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast

Banská Bystrica (1. 6. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.50
2 84 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 43.37
3 6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 43.67
4 174 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 45.67
5 5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 49.97
6 85 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 50.32
7 4 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 56.46
8 83 Gregáň MichalGregáň Michal 051025 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:01.23
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
2 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
3 136 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 42.27
2 230 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.01
3 199 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.11
4 19 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 45.37
5 21 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 46.58
6 20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 47.30
7 161 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 49.62
8 14 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.81
9 136 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.67
222 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS