<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 32.07 xx27,1327,1331,03x32,07 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 23.00 23,0021,59x23,0022,36xx 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 22.06 22,0618,82x22,06x19,3616,59 8.00
4 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040326 04 20.44 --17,8317,8317,5719,6020,44 7.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 16.58 13,57x15,4615,4613,24x16,58 6.00
6 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 06 16.08 x16,0815,4516,0815,7815,16x 5.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 26.39 20,0024,80x24,8021,0526,3924,57 11.00
2 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 23.05 22,9420,7723,0523,0522,7622,5521,37 9.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 22.39 19,0321,25x21,25x20,6522,39 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 21.64 20,5320,7920,6520,79x19,7321,64 7.00
5 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 21.21 21,21xx21,2121,1917,2018,39 6.00
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 21.18 x21,18x21,18x18,2317,26 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 17.37 16,7516,06x16,7517,3714,92x 4.00
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 16.21 14,7916,0114,2916,0116,0016,1816,21 3.00
9 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 14.95 x12,6814,9514,95 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 14.64 x13,7914,6414,64 1.00
11 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 04 14.04 14,0413,9914,0014,04
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 14.02 x13,9814,0214,02
13 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 12.87 12,8712,0411,8612,87
14 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 06 11.75 x11,75x11,75
15 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 07 11.07 10,7511,07x11,07
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 05 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov