<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 54.53 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 56.68 9.00
3 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 58.70 8.00
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:00.34 7.00
5 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:00.67 6.00
6 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:00.82 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 48.64 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 50.06 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 55.43 7.00
4 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 56.48 6.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 57.43 4.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 57.51 3.00
7 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 58.60 1.00
8 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:07.84
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 14:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 57.56 2.00
2 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 59.65
3 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.85
4 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:01.88
5 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:02.66
6 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:05.15
7 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 1:10.54
Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNF
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 14:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 54.51 8.00
2 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 56.83 5.00
3 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:00.35
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:03.54
5 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 1:06.14
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.39
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:00.35
2 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.85
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:01.88
4 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:02.66
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:03.54
6 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:05.15
7 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 1:06.14
8 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.39
9 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:07.84
10 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 1:10.54
11 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 48.64 11.00
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 50.06 9.00
13 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 54.51 8.00
14 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 55.43 7.00
15 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 56.48 6.00
16 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 56.83 5.00
17 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 57.43 4.00
18 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 57.51 3.00
19 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 57.56 2.00
20 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 58.60 1.00
21 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 59.65
Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNF