<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 11.60 10,8910,3710,1810,8911,6010,64x 11.00
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 09.77 9,569,299,469,569,778,87x 9.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 09.40 8,929,407,819,40x8,00x 8.00
4 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 08.62 7,818,627,928,628,408,018,17 7.00
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 08.60 8,228,60x8,60xx8,31 6.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 08.09 7,817,977,387,978,096,86x 5.00
7 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 07.96 7,317,447,967,966,417,607,90 4.00
8 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 07.57 7,576,706,037,575,477,046,54 3.00
9 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070228 06.82 6,826,225,706,82 2.00
10 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 06.80 6,806,285,906,80 1.00
11 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050405 06.69 6,686,426,696,69
12 Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
040102 06.59 6,596,476,546,59
13 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 06.58 6,586,466,466,58
14 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 06.41 x6,416,326,41
15 Kaliská BarboraKaliská Barbora
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040110 06.27 5,516,006,276,27
16 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 05.97 x5,835,975,97
17 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051222 05.88 5,495,065,885,88
18 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 05.56 5,564,665,565,56
19 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 05.22 x5,224,745,22
20 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 04.81 4,644,814,134,81
21 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070924 04.80 x4,80x4,80
22 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 04.02 4,02--4,02
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov