<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

800 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 300 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:22.76 11.00
2 32 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:32.42 9.00
3 26 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:36.07 8.00
4 415 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:42.04 7.00
5 58 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:45.03 6.00
6 365 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:49.43 5.00
7 144 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:52.22 4.00
8 228 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:53.98 3.00
9 147 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:55.60 2.00
10 254 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:56.59 1.00
11 178 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 3:01.49
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 11 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 133 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 13 2:23.67
2 232 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:33.93 11.00
3 225 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:34.62 9.00
4 336 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:41.43 8.00
5 307 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:43.78 7.00
6 131 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:45.59 6.00
7 372 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:46.09 5.00
8 227 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:58.77 4.00
9 132 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.86 3.00
10 352 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 050120 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:09.04 2.00
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 040930 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 DNS
304 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DNF
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 13 pretekárov