<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 07.65
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.66
3 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.68
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.67
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.70
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.13
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.17
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.32
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.59
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.67
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
800 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 300 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:22.76
2 32 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:32.42
3 26 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:36.07
800 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 232 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.93
3 225 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:34.62
2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 355 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7:58.70
2 302 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:01.67
3 357 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8:10.37
3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 308 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11:04.98
2 309 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11:23.95
3 328 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:05.33
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 54.53
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 56.68
3 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 58.70
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 336 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:20.72
2 225 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:24.84
3 352 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:53.24
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 228 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:38.76
2 147 Poštová NinaPoštová Nina 051214 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:10.80
3 26 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:12.57
4 x 300 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mencel, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Mencel, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:02.02
2 Ambrózi, Gura, Jakuš, Jankovský Ambrózi, Gura, Jakuš, Jankovský BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:06.11
3 Troiak, Kubovich, Uhrík, Kohút Troiak, Kubovich, Uhrík, Kohút Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3:11.89