<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160 Body
1 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 155 ooxoxxx 11.00
Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 NM xxx
Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 NM xxx
Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150154158 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 154 -oooooxoxxx 11.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 150 oooooxxoxxx 9.00
3 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 150 ooxoxoxxoxxoxxx 8.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 145 --oooxxx 7.00
5 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 145 oooxoxoxxx 6.00
6 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 140 ooooxxx 5.00
7 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 140 oooxoxxx 4.00
8 Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 140 ooxoxxoxxx 3.00
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 140 oxxoxxoxxoxxx
10= Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 135 oooxxx 1.50
10= Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 135 oooxxx 1.50
12 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 135 ooxoxxx
13= Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 135 ooxoxxx
13= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 135 ooxoxxx
15= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 130 ooxxx
15= Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 130 ooxxx
17 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 130 oxoxxx
18 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 125 oxxx
Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 NM xxx
Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 NM xxx
Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 21 pretekárov