<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:30) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.74
2 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.63
3 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.71
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.03
5 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.10
6 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52
7 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.57
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:32) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.73
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.13
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.66
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87
5 Kováčik Samuel Kováčik Samuel 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.38
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.69
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:34) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.73
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.22
3 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.77
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.04
6 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.20
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.5.2019 - 10:36) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.14
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 08.62
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.01
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
6 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.57
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.73
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.73
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.74
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.00
6 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.13
7 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.14
8 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.22
9 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 08.62
10 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.63
11 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.66
12 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.71
13 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.77
14 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87
15 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
16 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.01
17 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.03
18 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.04
19 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
20 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.10
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.20
22 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
23 Kováčik Samuel Kováčik Samuel 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.38
24 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52
25 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.69

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 12.5.2019 - 11:20) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.65 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.66 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.68 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.04 7.00
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.13 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.21 5.00
7 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.34 4.00
8 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 08.65 3.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 12.5.2019 - 11:22) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.67 2.00
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.70 1.00
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.72
4 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.92
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.01
6 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.07
7 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.15
8 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.36
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:40) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.49
2 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.11
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.16
4 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 09.19
5 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.24
6 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.44
7 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.59
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:42) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32
2 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.14
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.23
4 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
5 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.69
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.82
7 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.85
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:44) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.34
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.96
3 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.38
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.55
5 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
7 Bartová StellaBartová Stella 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.31
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.5.2019 - 10:46) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.67
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.07
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.08
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.27
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.61
6 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
7 Boháčiková SabínaBoháčiková Sabína 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.96
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 12.5.2019 - 10:48) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.66
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 08.94
3 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.94
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.99
5 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.65
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.67
7 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.85
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 12.5.2019 - 10:50) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.47
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 08.61
3= Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.67
3= Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.88
6 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.96
7 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
8 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.84
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 12.5.2019 - 10:52) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 08.72
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.78
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.91
4 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02
5 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
7 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.64
8 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.78
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 12.5.2019 - 10:54) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.63
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.91
3 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.25
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.33
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.38
6 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.11
7 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
8 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 11.06
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 12.5.2019 - 10:56) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.74
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.15
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.30
5 Rágulová PetronelaRágulová Petronela 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.34
6 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.70
7 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.27
8 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.28
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.11
2 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
3 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.27
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.28
5 Bartová StellaBartová Stella 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.31
6 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 11.06
7 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.34
9 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.47
10 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.49
11 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 08.61
12 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.63
13 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.66
14 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.67
14 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.67
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67
17 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70
18 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 08.72
19 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.74
20 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.78
21 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.88
22 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.91
22 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.91
24 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 08.94
24 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.94
26 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.96
26 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.96
28 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.99
29 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02
30 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.07
31 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.08
31 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
33 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.11
34 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.14
35 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.15
36 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.16
37 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 09.19
38 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.23
39 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.24
40 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.25
41 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.27
42 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.30
43 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
43 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.33
45 Rágulová PetronelaRágulová Petronela 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.34
46 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.38
46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.38
48 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.44
49 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
50 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.55
51 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.59
52 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
52 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.61
54 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
55 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
56 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.64
57 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.65
58 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.67
59 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.69
60 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.70
61 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.78
62 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.82
63 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
63 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.84
65 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.85
65 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.85
67 Boháčiková SabínaBoháčiková Sabína 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.96

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 12.5.2019 - 11:25) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.13 11.00
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.17 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.32 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 7.00
5 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.55 6.00
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.60
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.62 5.00
8 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 08.72 4.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 12.5.2019 - 11:27) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.59 3.00
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 2.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.70 1.00
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.70
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72
6 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.73
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.80
8 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.86
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov