<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:15) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.22 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.79 8.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.55 7.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.80 6.00
5 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 20.07 5.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.08 4.00
7 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.79 2.00
8 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 20.92 1.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:17) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.36
2 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.47
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.88
4 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
5 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.35
6 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.66
7 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.14
8 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.22
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:19) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.74 9.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.38 3.00
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 21.24
4 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.73
5 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.26
6 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.82
7 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.88
8 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.46
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.22 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.74 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.79 8.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.55 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.80 6.00
6 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 20.07 5.00
7 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.08 4.00
8 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.38 3.00
9 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.79 2.00
10 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 20.92 1.00
11 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 21.24
12 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.36
13 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.47
14 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.73
15 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.88
16 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
17 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.26
18 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.35
19 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.82
20 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.88
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.46
22 Turičík FilipTuričík Filip 051223 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.66
23 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.14
24 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.22

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:30) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.70 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.77 8.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.89 7.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.16 6.00
5 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 21.24 5.00
6 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.29 4.00
7 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.78
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.58
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:32) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.53 3.00
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.60 1.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.77
4 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.98
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.12
6 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 22.18
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.31
8 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.61
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:34) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.27
2 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 22.44
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.58
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.50
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.83
6 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (ne, 12.5.2019 - 13:36) Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 20.51 9.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 21.56 2.00
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 22.19
4 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.23
5 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.75
6 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.91
Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (ne, 12.5.2019 - 13:38) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 22.07
2 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.64
3 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.48
4 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.91
5 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.48
6 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.23
7 Hubová NatáliaHubová Natália 050708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 26.31
8 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.20
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Beh 6 (ne, 12.5.2019 - 13:40) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.26
2 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 22.41
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.00
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.11
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.36
6 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 23.58
7 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.23
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 8 pretekárov
Beh 7 (ne, 12.5.2019 - 13:42) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.53
2 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.70 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.26
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 20.51 9.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.77 8.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.89 7.00
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.16 6.00
7 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 21.24 5.00
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.29 4.00
9 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.53 3.00
10 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 21.56 2.00
11 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.60 1.00
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.77
13 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.78
14 Horecká LeaHorecká Lea 050331 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.98
15 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 22.07
16 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.12
17 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 22.18
18 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 22.19
19 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.23
20 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.27
21 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.31
22 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 22.41
23 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 22.44
24 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.53
25 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.58
25 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.58
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.61
28 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.75
29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.00
30 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.11
31 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.36
32 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.50
33 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 23.58
34 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.64
35 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.83
36 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.48
37 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59
37 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
39 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.91
39 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.91
41 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.48
42 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.23
42 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.23
44 Hubová NatáliaHubová Natália 050708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 26.31
45 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.20
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS