<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 02 666 +0.4 m/s 625  -0.6635  -0.6666  +0.4666
2 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 05 595 +0.3 m/s 560  +0.0454  +0.8582  -0.6582567  +0.8595  +0.3571  -0.5 11.00
3 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 04 590 +0.5 m/s  -0.8590  +0.5585  -0.5590 +0.7 +0.2 -0.6 9.00
4 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 05 466 +0.3 m/s 466  +0.3 -0.1 +0.1466417  -0.8 +0.4412  +0.3 8.00
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050830 05 461 -0.3 m/s  -0.8461  -0.3434  +0.0461443  +0.5 +0.6407  +0.4 7.00
6 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050419 05 457 -0.2 m/s  -0.5457  -0.2 +0.2457428  -0.4 +0.5426  +0.4 6.00
7 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 450 +0.5 m/s  +0.2439  +0.6440  -0.7440450  +0.5445  +0.2438  +0.4 5.00
8 Kubovich Samuel Kubovich Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
040213 04 444 -0.9 m/s 444  -0.9441  -0.3411  +0.3444424  -0.2416  +0.9436  +0.5 4.00
9 Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050727 05 442 -0.6 m/s 437  +0.4437  -0.5 +0.6437411  -0.9442  -0.6 -0.5 3.00
10 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 436 +0.3 m/s 436  +0.3434  -0.3 -0.8436 2.00
11 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 06 414 +0.4 m/s 414  +0.4377  -0.6362  -0.9414 1.00
12 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060806 06 401 -0.4 m/s 380  +0.6401  -0.4368  -0.1401
13 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 06 365 +0.5 m/s 365  +0.5 -0.5340  -1.2365
14 Dag KadirDag Kadir
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070914 07 300 +0.5 m/s 300  +0.5280  +0.5 +0.5300
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 04 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 510 -1.0 m/s  -0.5500  -0.5510  -1.0510xx 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 06 496 -1.2 m/s 408  -0.5460  -0.4451  -0.6460476  -0.6496  -1.2 9.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 05 480 -0.6 m/s 452  -0.4 -0.2x452462  -0.5480  -0.6 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 04 445 -0.5 m/s 430  -0.4440  -1.2445  -0.5445425  -1.3 -0.6 7.00
5 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 435 -0.4 m/s  -0.4435  -0.4x435x414  -0.6 6.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 433 -1.0 m/s 432  -0.9433  -1.0-433-- 5.00
7 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 430 -1.0 m/s 428  -0.2430  -1.0420  -0.6430360  -1.2395  -0.5 4.00
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 430 -0.6 m/s 430  -0.6426  -1.1406  -0.5430x- 3.00
9 Rágulová PetronelaRágulová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050112 05 425 -0.4 m/s 425  -0.4413  -0.3425 2.00
10 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 04 424 -0.4 m/s 375  -0.5424  -0.4424 1.00
11 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 423 -1.3 m/s 380  -0.5423  -1.3423
12 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
050818 05 422 -0.8 m/s 407  -0.9422  -0.8422
13 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 04 420 -0.8 m/s 420  -0.8396  -1.3420
14 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 418 -0.4 m/s  -0.6418  -0.4418
15 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050325 05 417 -1.0 m/s  -1.2417  -1.0417
16 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 04 416 -0.4 m/s 416  -0.4 -0.5416
17 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 05 412 -0.8 m/s 411  -1.1412  -0.8412
18 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 05 409 -0.7 m/s 409  -0.7391  -0.6409
19 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 05 400 -0.9 m/s 400  -0.9375  -0.6400
20 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 06 397 -0.5 m/s 393  -0.9397  -0.5397
21 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050912 05 386 -0.9 m/s 386  -0.9371  -0.3386
22 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 376 -0.9 m/s  -1.8376  -0.9376
23 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 06 371 -0.7 m/s 371  -0.7371  -0.6371
24 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 06 368 -0.6 m/s 368  -0.6364  -0.7368
25 Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060403 06 367 -0.4 m/s 367  -0.4352  -0.9367
26 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 06 360 -0.5 m/s 360  -0.5343  -0.5360
27 Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050610 05 358 -0.5 m/s 358  -0.5354  -0.7358
28 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
051029 05 357 -0.8 m/s  -0.3357  -0.8357
29 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 05 356 -0.6 m/s 356  -0.6356  -0.5356
30 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050507 05 355 -0.6 m/s 318  -0.6355  -0.6355
31 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060926 06 355 -0.8 m/s 355  -0.8 -0.5355
32 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 04 354 -0.8 m/s 354  -0.8342  -0.5354
33 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070703 07 336 -0.8 m/s 336  -0.8310  -0.4336
34 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071229 07 322 -0.2 m/s 322  -0.2316  -0.7322
35 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050708 05 309 -0.8 m/s 305  -0.3309  -0.8309
36 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 07 288 -0.1 m/s 271  -0.7288  -0.1288
37 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
080418 08 284 -0.6 m/s  -0.4284  -0.6284
Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 07 NM  -1.0 -0.80.0
Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 05 NM  -0.6 -0.60.0
Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060109 06 NM  -0.8 -0.80.0
Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060430 06 NM  -0.9 -0.50.0
Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 05 NM  -0.5 -0.70.0
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 07 NM  -0.6 -1.00.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 43 pretekárov