<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.65 9.00
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 18.84 8.00
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.39 6.00
5 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.40 5.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:17) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.05 7.00
2 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.45 4.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.91 1.00
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.20
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.93
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:19) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.87 3.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.58 2.00
3 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.85
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.65 9.00
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 18.84 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.05 7.00
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.39 6.00
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.40 5.00
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.45 4.00
8 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.87 3.00
9 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.58 2.00
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.91 1.00
11 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.20
12 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.85
13 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.93