<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:00) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.02 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.14 8.00
3 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.89 6.00
4 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.13 5.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:02) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.82 9.00
2 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.40 7.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.38 4.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.02 11.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.82 9.00
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.14 8.00
4 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.40 7.00
5 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.89 6.00
6 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.13 5.00
7 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.38 4.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS