<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:30) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.74
2 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.63
3 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.71
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.03
5 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.10
6 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52
7 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.57
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:32) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.73
2 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.13
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.66
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87
5 Kováčik Samuel Kováčik Samuel 070315 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.38
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.69
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:34) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.73
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.22
3 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.77
4 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.04
6 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.20
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.5.2019 - 10:36) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.14
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 08.62
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.01
5 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
6 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.57
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.73
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.73
4 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.74
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.13
7 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.14
8 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.22
9 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 08.62
10 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.63
11 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.66
12 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.71
13 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.77
14 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87
15 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.99
16 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.01
17 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.03
18 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.04
19 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
20 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.10
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.20
22 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.21
23 Kováčik Samuel Kováčik Samuel 070315 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.38
24 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52
25 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.69

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 12.5.2019 - 11:20) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.65 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.66 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.68 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.04 7.00
5 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.13 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.21 5.00
7 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.34 4.00
8 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 08.65 3.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 12.5.2019 - 11:22) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.67 2.00
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.70 1.00
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.72
4 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.92
5 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.01
6 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.07
7 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.15
8 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.36
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:40) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.49
2 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.11
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.16
4 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 09.19
5 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.24
6 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.44
7 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.59
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:42) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32
2 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.14
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.23
4 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
5 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.69
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.82
7 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.85
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:44) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.34
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.96
3 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.38
4 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.55
5 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
7 Bartová StellaBartová Stella 060819 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.31
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.5.2019 - 10:46) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.67
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.07
3 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.08
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.27
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.61
6 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
7 Boháčiková SabínaBoháčiková Sabína 060802 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.96
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 12.5.2019 - 10:48) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.66
2 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 08.94
3 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.94
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.99
5 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.65
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.67
7 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050531 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.85
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 12.5.2019 - 10:50) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.47
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 08.61
3= Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.67
3= Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.88
6 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.96
7 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
8 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.84
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 12.5.2019 - 10:52) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 08.72
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.78
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.91
4 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02
5 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
7 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 050120 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.64
8 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.78
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 12.5.2019 - 10:54) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.63
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.91
3 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.25
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.33
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.38
6 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.11
7 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
8 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 11.06
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 12.5.2019 - 10:56) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.74
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.15
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.30
5 Rágulová PetronelaRágulová Petronela 050112 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.34
6 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.70
7 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.27
8 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.28
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.11
2 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
3 Paučová LeaPaučová Lea 051222 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.27
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.28
5 Bartová StellaBartová Stella 060819 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.31
6 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 11.06
7 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.32
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.34
9 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.47
10 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.49
11 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 08.61
12 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.63
13 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08.66
14 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.67
14 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.67
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67
17 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70
18 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 08.72
19 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.74
20 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.78
21 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.88
22 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.91
22 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.91
24 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 08.94
24 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.94
26 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.96
26 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.96
28 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.99
29 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02
30 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.07
31 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.08
31 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
33 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.11
34 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.14
35 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.15
36 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.16
37 Bandíková LeaBandíková Lea 050601 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 09.19
38 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.23
39 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.24
40 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.25
41 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.27
42 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.30
43 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
43 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.33
45 Rágulová PetronelaRágulová Petronela 050112 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.34
46 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.38
46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.38
48 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.44
49 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
50 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.55
51 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.59
52 Lantajová LenaLantajová Lena 050926 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
52 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.61
54 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
55 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
56 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 050120 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.64
57 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.65
58 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.67
59 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.69
60 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.70
61 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.78
62 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.82
63 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
63 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.84
65 Kaliská BarboraKaliská Barbora 040110 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.85
65 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050531 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.85
67 Boháčiková SabínaBoháčiková Sabína 060802 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.96

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 12.5.2019 - 11:25) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.13 11.00
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.17 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.32 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.36 7.00
5 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.55 6.00
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.60
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.62 5.00
8 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 08.72 4.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 12.5.2019 - 11:27) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.59 3.00
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 2.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.70 1.00
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.70
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72
6 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.73
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.80
8 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.86
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:15) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.22 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.79 8.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.55 7.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.80 6.00
5 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 20.07 5.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.08 4.00
7 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.79 2.00
8 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 20.92 1.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:17) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.36
2 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.47
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.88
4 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
5 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.35
6 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.66
7 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.14
8 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.22
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:19) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.74 9.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.38 3.00
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 21.24
4 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.73
5 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.26
6 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.82
7 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.88
8 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.46
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.22 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.74 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.79 8.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.55 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.80 6.00
6 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 20.07 5.00
7 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.08 4.00
8 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 20.38 3.00
9 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 20.79 2.00
10 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 20.92 1.00
11 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 21.24
12 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.36
13 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.47
14 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.73
15 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.88
16 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 22.03
17 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.26
18 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.35
19 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.82
20 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.88
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 060806 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.46
22 Turičík FilipTuričík Filip 051223 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.66
23 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.14
24 Dag KadirDag Kadir 070914 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.22

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:30) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.70 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.77 8.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.89 7.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.16 6.00
5 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 21.24 5.00
6 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.29 4.00
7 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.78
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.58
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:32) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.53 3.00
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.60 1.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.77
4 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.98
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.12
6 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 22.18
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.31
8 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.61
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:34) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.27
2 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 22.44
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.58
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.50
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.83
6 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (ne, 12.5.2019 - 13:36) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 20.51 9.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 21.56 2.00
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 22.19
4 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.23
5 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.75
6 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.91
Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (ne, 12.5.2019 - 13:38) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 22.07
2 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.64
3 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.48
4 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.91
5 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.48
6 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.23
7 Hubová NatáliaHubová Natália 050708 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 26.31
8 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.20
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Beh 6 (ne, 12.5.2019 - 13:40) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.26
2 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 22.41
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.00
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.11
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.36
6 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 23.58
7 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.23
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 8 pretekárov
Beh 7 (ne, 12.5.2019 - 13:42) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.53
2 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.70 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.26
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 20.51 9.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.77 8.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.89 7.00
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.16 6.00
7 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 21.24 5.00
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.29 4.00
9 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.53 3.00
10 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 21.56 2.00
11 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.60 1.00
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.77
13 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.78
14 Horecká LeaHorecká Lea 050331 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.98
15 Daňová PetraDaňová Petra 040907 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 22.07
16 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.12
17 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 22.18
18 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 22.19
19 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.23
20 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.27
21 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.31
22 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 22.41
23 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 22.44
24 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.53
25 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.58
25 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.58
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 22.61
28 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.75
29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.00
30 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.11
31 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.36
32 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.50
33 Račková PetraRačková Petra 051030 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 23.58
34 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.64
35 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.83
36 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.48
37 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59
37 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.59
39 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.91
39 Prílepková EmaPrílepková Ema 050610 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.91
41 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.48
42 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.23
42 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna 050507 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.23
44 Hubová NatáliaHubová Natália 050708 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 26.31
45 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.20
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 39.32
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.52 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 41.59 8.00
4 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 43.36 7.00
5 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 43.86 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.04 5.00
7 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 48.39 1.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 12:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 41.46 9.00
2 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.43 4.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.85 3.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 48.16 2.00
Šváb MatejŠváb Matej 061015 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 39.32
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.52 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 41.46 9.00
4 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 41.59 8.00
5 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 43.36 7.00
6 Dančík Michal Dančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 43.86 6.00
7 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.04 5.00
8 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.43 4.00
9 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.85 3.00
10 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 48.16 2.00
11 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 48.39 1.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Šváb MatejŠváb Matej 061015 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.19 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.76 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 45.07 8.00
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 45.16 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 46.81 5.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 46.90 4.00
7 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.16 3.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.10
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 45.93 6.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.72 1.00
3 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 48.44
4 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.55
5 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 51.56
6 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.54
7 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 53.31
Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 47.04
2 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.34
MS Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 53.59
4 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 55.97
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 57.15
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 12.5.2019 - 13:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.49 2.00
2 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 53.90
3 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 62.39
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 62.39
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.19 11.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.76 9.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 45.07 8.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 45.16 7.00
6 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 45.93 6.00
7 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 46.81 5.00
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 46.90 4.00
9 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 47.04
10 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.16 3.00
11 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.49 2.00
12 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.72 1.00
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.10
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 48.44
15 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.34
16 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.55
17 Tomková EmaTomková Ema 060409 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 51.56
18 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.54
19 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 53.31
20 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 53.59
21 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 53.90
22 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 55.97
23 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 57.15
Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS

800 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 300 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:22.76 11.00
2 32 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:32.42 9.00
3 26 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:36.07 8.00
4 415 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:42.04 7.00
5 58 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:45.03 6.00
6 365 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:49.43 5.00
7 144 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:52.22 4.00
8 228 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:53.98 3.00
9 147 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:55.60 2.00
10 254 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:56.59 1.00
11 178 Liška Jaroslav Liška Jaroslav 051224 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 3:01.49
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 11 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 133 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 13 2:23.67
2 232 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:33.93 11.00
3 225 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:34.62 9.00
4 336 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:41.43 8.00
5 307 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:43.78 7.00
6 131 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:45.59 6.00
7 372 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:46.09 5.00
8 227 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:58.77 4.00
9 132 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.86 3.00
10 352 Šarlayova NinaŠarlayova Nina 050120 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:09.04 2.00
Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 040930 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 DNS
304 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DNF
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 13 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 355 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 7:58.70 11.00
2 302 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 8:01.67 9.00
3 357 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 8:10.37 8.00
4 356 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 8:15.26 7.00
5 46 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 8:26.82 6.00
6 390 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 8:41.53 5.00
7 411 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 9:27.46 4.00
8 213 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 9:42.20 3.00
9 310 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 9:43.72 2.00
10 312 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 9:50.03 1.00
Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DNS
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 308 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 11:04.98 11.00
2 309 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 11:23.95 9.00
3 328 Boško DenisBoško Denis 040326 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12:05.33 8.00
4 311 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 051125 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 12:35.23 7.00
5 350 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12:43.29 6.00
6 142 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12:45.23 5.00
7 87 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13:36.85 4.00
8 412 Mitaš JozefMitaš Jozef 050125 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14:17.27 3.00
9 325 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 14:17.28 2.00
10 340 Henček ViktorHenček Viktor 060513 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 14:56.01 1.00
11 343 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15:45.06
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 11 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:00) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.02 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.14 8.00
3 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.89 6.00
4 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.13 5.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:02) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.82 9.00
2 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.40 7.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.38 4.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.02 11.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.82 9.00
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.14 8.00
4 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.40 7.00
5 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.89 6.00
6 Schmidt Filip Schmidt Filip 051220 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.13 5.00
7 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.38 4.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.65 9.00
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 18.84 8.00
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.39 6.00
5 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.40 5.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 10:17) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.05 7.00
2 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.45 4.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.91 1.00
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.20
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.93
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 10:19) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.87 3.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.58 2.00
3 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.85
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.65 9.00
3 Juráková LeaJuráková Lea 040126 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 18.84 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.05 7.00
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.39 6.00
6 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.40 5.00
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 19.45 4.00
8 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.87 3.00
9 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.58 2.00
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.91 1.00
11 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.20
12 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.85
13 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.93

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:54.53 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:56.68 9.00
3 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 0:58.70 8.00
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:00.34 7.00
5 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:00.67 6.00
6 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:00.82 5.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:48.64 11.00
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:50.06 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.43 7.00
4 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:56.48 6.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.43 4.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:57.51 3.00
7 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 0:58.60 1.00
8 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:07.84
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 14:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:57.56 2.00
2 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:59.65
3 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.85
4 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:01.88
5 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:02.66
6 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:05.15
7 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 1:10.54
Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNF
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 14:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 0:54.51 8.00
2 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:56.83 5.00
3 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:00.35
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:03.54
5 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 1:06.14
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.39
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Joneková DominikaJoneková Dominika 040102 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:00.35
2 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:01.85
3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:01.88
4 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:02.66
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:03.54
6 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 050826 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 1:05.15
7 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 1:06.14
8 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.39
9 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:07.84
10 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 1:10.54
11 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:48.64 11.00
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:50.06 9.00
13 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 0:54.51 8.00
14 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.43 7.00
15 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:56.48 6.00
16 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:56.83 5.00
17 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.43 4.00
18 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 0:57.51 3.00
19 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:57.56 2.00
20 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 0:58.60 1.00
21 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:59.65
Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNF

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 336 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14:20.72 11.00
2 225 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 14:24.84 9.00
3 352 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 14:53.24 8.00
4 300 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 15:49.15 7.00
5 132 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 16:19.89 6.00
6 365 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 16:36.26 5.00
Poznámky:
3000m chôdza - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 228 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 16:38.76 11.00
2 147 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 17:10.80 9.00
3 26 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 17:12.57 8.00
4 178 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 17:26.29 7.00
5 32 Černajová EmaČernajová Ema 050503 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 17:32.93 6.00
6 144 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 17:56.64 5.00
7 415 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19:34.12 4.00
8 58 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 21:05.24 3.00
9 254 Bučková AdelinaBučková Adelina 061229 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 21:43.24 2.00
148 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 DNF
Poznámky:
3000m chôdza - Staršie žiačky
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160 Body
1 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 155 ooxoxxx 11.00
Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 NM xxx
Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 06 NM xxx
Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 05 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150154158 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 154 -oooooxoxxx 11.00
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 05 150 oooooxxoxxx 9.00
3 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 150 ooxoxoxxoxxoxxx 8.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 04 145 --oooxxx 7.00
5 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 145 oooxoxoxxx 6.00
6 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 05 140 ooooxxx 5.00
7 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 05 140 oooxoxxx 4.00
8 Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050809 05 140 ooxoxxoxxx 3.00
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
060130 06 140 oxxoxxoxxoxxx
10= Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 05 135 oooxxx 1.50
10= Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 05 135 oooxxx 1.50
12 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 135 ooxoxxx
13= Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 135 ooxoxxx
13= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 04 135 ooxoxxx
15= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 130 ooxxx
15= Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 04 130 ooxxx
17 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050904 05 130 oxoxxx
18 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 07 125 oxxx
Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 04 NM xxx
Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 NM xxx
Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 05 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 21 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160180200210220230240250260280290300 Body
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 98 290 --------oxoxxoxxx
2 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 230 ---oooxxx 11.00
3 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 05 220 ooooxxoxxx 9.00
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Staršie žiačky
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 02 666 +0.4 m/s 625  -0.6635  -0.6666  +0.4666
2 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 05 595 +0.3 m/s 560  +0.0454  +0.8582  -0.6582567  +0.8595  +0.3571  -0.5 11.00
3 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 04 590 +0.5 m/s  -0.8590  +0.5585  -0.5590 +0.7 +0.2 -0.6 9.00
4 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 05 466 +0.3 m/s 466  +0.3 -0.1 +0.1466417  -0.8 +0.4412  +0.3 8.00
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050830 05 461 -0.3 m/s  -0.8461  -0.3434  +0.0461443  +0.5 +0.6407  +0.4 7.00
6 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
050419 05 457 -0.2 m/s  -0.5457  -0.2 +0.2457428  -0.4 +0.5426  +0.4 6.00
7 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040324 04 450 +0.5 m/s  +0.2439  +0.6440  -0.7440450  +0.5445  +0.2438  +0.4 5.00
8 Kubovich Samuel Kubovich Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
040213 04 444 -0.9 m/s 444  -0.9441  -0.3411  +0.3444424  -0.2416  +0.9436  +0.5 4.00
9 Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050727 05 442 -0.6 m/s 437  +0.4437  -0.5 +0.6437411  -0.9442  -0.6 -0.5 3.00
10 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 436 +0.3 m/s 436  +0.3434  -0.3 -0.8436 2.00
11 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 06 414 +0.4 m/s 414  +0.4377  -0.6362  -0.9414 1.00
12 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060806 06 401 -0.4 m/s 380  +0.6401  -0.4368  -0.1401
13 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 06 365 +0.5 m/s 365  +0.5 -0.5340  -1.2365
14 Dag KadirDag Kadir
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070914 07 300 +0.5 m/s 300  +0.5280  +0.5 +0.5300
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 04 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 510 -1.0 m/s  -0.5500  -0.5510  -1.0510xx 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 06 496 -1.2 m/s 408  -0.5460  -0.4451  -0.6460476  -0.6496  -1.2 9.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 05 480 -0.6 m/s 452  -0.4 -0.2x452462  -0.5480  -0.6 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 04 445 -0.5 m/s 430  -0.4440  -1.2445  -0.5445425  -1.3 -0.6 7.00
5 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 04 435 -0.4 m/s  -0.4435  -0.4x435x414  -0.6 6.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 04 433 -1.0 m/s 432  -0.9433  -1.0-433-- 5.00
7 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 430 -1.0 m/s 428  -0.2430  -1.0420  -0.6430360  -1.2395  -0.5 4.00
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 07 430 -0.6 m/s 430  -0.6426  -1.1406  -0.5430x- 3.00
9 Rágulová PetronelaRágulová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050112 05 425 -0.4 m/s 425  -0.4413  -0.3425 2.00
10 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 04 424 -0.4 m/s 375  -0.5424  -0.4424 1.00
11 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 423 -1.3 m/s 380  -0.5423  -1.3423
12 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
050818 05 422 -0.8 m/s 407  -0.9422  -0.8422
13 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040219 04 420 -0.8 m/s 420  -0.8396  -1.3420
14 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 418 -0.4 m/s  -0.6418  -0.4418
15 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050325 05 417 -1.0 m/s  -1.2417  -1.0417
16 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 04 416 -0.4 m/s 416  -0.4 -0.5416
17 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 05 412 -0.8 m/s 411  -1.1412  -0.8412
18 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 05 409 -0.7 m/s 409  -0.7391  -0.6409
19 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 05 400 -0.9 m/s 400  -0.9375  -0.6400
20 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 06 397 -0.5 m/s 393  -0.9397  -0.5397
21 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050912 05 386 -0.9 m/s 386  -0.9371  -0.3386
22 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 376 -0.9 m/s  -1.8376  -0.9376
23 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 06 371 -0.7 m/s 371  -0.7371  -0.6371
24 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 06 368 -0.6 m/s 368  -0.6364  -0.7368
25 Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060403 06 367 -0.4 m/s 367  -0.4352  -0.9367
26 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 06 360 -0.5 m/s 360  -0.5343  -0.5360
27 Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050610 05 358 -0.5 m/s 358  -0.5354  -0.7358
28 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
051029 05 357 -0.8 m/s  -0.3357  -0.8357
29 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 05 356 -0.6 m/s 356  -0.6356  -0.5356
30 Majtánová Marína AnnaMajtánová Marína Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050507 05 355 -0.6 m/s 318  -0.6355  -0.6355
31 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060926 06 355 -0.8 m/s 355  -0.8 -0.5355
32 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 04 354 -0.8 m/s 354  -0.8342  -0.5354
33 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070703 07 336 -0.8 m/s 336  -0.8310  -0.4336
34 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071229 07 322 -0.2 m/s 322  -0.2316  -0.7322
35 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050708 05 309 -0.8 m/s 305  -0.3309  -0.8309
36 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 07 288 -0.1 m/s 271  -0.7288  -0.1288
37 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
080418 08 284 -0.6 m/s  -0.4284  -0.6284
Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 07 NM  -1.0 -0.80.0
Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 05 NM  -0.6 -0.60.0
Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060109 06 NM  -0.8 -0.80.0
Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060430 06 NM  -0.9 -0.50.0
Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 05 NM  -0.5 -0.70.0
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 07 NM  -0.6 -1.00.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 43 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 11.60 10,8910,3710,1810,8911,6010,64x 11.00
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 09.77 9,569,299,469,569,778,87x 9.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 09.40 8,929,407,819,40x8,00x 8.00
4 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 08.62 7,818,627,928,628,408,018,17 7.00
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 08.60 8,228,60x8,60xx8,31 6.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 08.09 7,817,977,387,978,096,86x 5.00
7 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 07.96 7,317,447,967,966,417,607,90 4.00
8 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 05 07.57 7,576,706,037,575,477,046,54 3.00
9 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070228 07 06.82 6,826,225,706,82 2.00
10 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 06.80 6,806,285,906,80 1.00
11 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
050405 05 06.69 6,686,426,696,69
12 Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
040102 04 06.59 6,596,476,546,59
13 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 04 06.58 6,586,466,466,58
14 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 04 06.41 x6,416,326,41
15 Kaliská BarboraKaliská Barbora
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040110 04 06.27 5,516,006,276,27
16 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 06 05.97 x5,835,975,97
17 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051222 05 05.88 5,495,065,885,88
18 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 06 05.56 5,564,665,565,56
19 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 06 05.22 x5,224,745,22
20 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 07 04.81 4,644,814,134,81
21 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070924 07 04.80 x4,80x4,80
22 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 06 04.02 4,02--4,02
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 11.35 10,1510,8110,8110,8111,3510,5010,90 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 10.78 9,8310,2310,789,8310,1010,1710,48 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 10.55 10,0410,219,659,6510,4510,0710,55 8.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Starší žiaci
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 32.07 xx27,1327,1331,03x32,07 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 23.00 23,0021,59x23,0022,36xx 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 22.06 22,0618,82x22,06x19,3616,59 8.00
4 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040326 04 20.44 --17,8317,8317,5719,6020,44 7.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 16.58 13,57x15,4615,4613,24x16,58 6.00
6 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 06 16.08 x16,0815,4516,0815,7815,16x 5.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 26.39 20,0024,80x24,8021,0526,3924,57 11.00
2 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 23.05 22,9420,7723,0523,0522,7622,5521,37 9.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 22.39 19,0321,25x21,25x20,6522,39 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 21.64 20,5320,7920,6520,79x19,7321,64 7.00
5 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 21.21 21,21xx21,2121,1917,2018,39 6.00
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 21.18 x21,18x21,18x18,2317,26 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 17.37 16,7516,06x16,7517,3714,92x 4.00
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 16.21 14,7916,0114,2916,0116,0016,1816,21 3.00
9 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 04 14.95 x12,6814,9514,95 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 14.64 x13,7914,6414,64 1.00
11 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 04 14.04 14,0413,9914,0014,04
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 14.02 x13,9814,0214,02
13 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 12.87 12,8712,0411,8612,87
14 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060405 06 11.75 x11,75x11,75
15 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 07 11.07 10,7511,07x11,07
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 05 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 28.07 26,7925,8725,2926,7926,4924,4928,07 11.00
2 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 04 26.22 21,4521,4721,8021,80x26,2222,80 9.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 04 25.55 21,7222,8422,0822,8425,5522,6422,22 8.00
4 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 24.47 23,1521,9822,2223,1524,4723,4222,87 7.00
5 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 24.25 21,5724,2522,6124,2522,6321,94x 6.00
6 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 04 20.60 20,3020,6020,1020,6019,4519,22x 5.00
7 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 04 20.10 16,2618,2417,2718,2419,6520,10x 4.00
8 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 18.65 17,8313,4718,6518,6517,80x17,37 3.00
9 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 17.12 14,90x17,1217,12 2.00
10 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040828 04 17.07 x17,07x17,07 1.00
11 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 16.92 15,0916,92x16,92
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 14.98 13,9014,98x14,98
13 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 05 13.76 12,0313,4013,7613,76
14 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040930 04 13.03 13,0113,0311,1313,03
15 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060225 06 11.23 x11,238,908,90
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 15 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 27.30 27,1427,3027,1227,3025,9426,18x 11.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 04 21.90 21,90xx21,90xxx 9.00
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 04 18.22 15,6316,63-16,6318,2217,23- 8.00
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [4kg] - Starší žiaci
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 04 32.42 29,2630,0930,0330,0931,4832,4227,09 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 29.18 27,2228,0929,1829,1827,1623,7827,80 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 04 26.86 26,2124,60x26,2126,6425,1226,86 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 26.22 25,9723,79x25,9726,22xx 7.00
5 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 04 25.32 22,88x21,2222,88xx25,32 6.00
6 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 04 24.86 15,1918,9421,6821,68x19,3124,86 5.00
7 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 23.81 22,2822,0221,7122,2823,8120,83x 4.00
8 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 04 18.29 18,2914,40x18,29xxx 3.00
9 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 18.13 16,7318,13x18,13 2.00
10 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 05 17.88 17,0617,88x17,88 1.00
11 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050517 05 15.91 14,5915,0115,9115,91
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 15.56 15,07x15,5615,56
13 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 04 15.34 15,3414,52x15,34
14 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 04 13.70 13,70xx13,70
15 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 07 09.70 xx9,709,70
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Staršie žiačky
Celkom 15 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 30.52 28,7125,53x28,7129,5829,6130,52 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 29.00 x26,4825,7926,4823,4123,8229,00 9.00
3 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 04 28.62 xx23,4023,4024,2427,3628,62 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 06 23.08 21,2620,0821,8821,8820,0223,0821,76 7.00
5 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050125 05 19.76 19,76xx19,76xx17,60 6.00
6 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 06 19.74 17,6016,5815,1217,6019,7419,0916,40 5.00
7 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070417 07 19.62 15,0019,28x19,2815,4019,6216,28 4.00
8 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050805 05 19.10 18,9214,6917,4518,9219,1018,7916,73 3.00
Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 07 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [600g] - Starší žiaci
Celkom 9 pretekárov

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mencel, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Mencel, Nosáľ, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:02.02 11.00
2 Ambrózi, Gura, Jakuš, Jankovský Ambrózi, Gura, Jakuš, Jankovský BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 3:06.11 9.00
3 Troiak, Kubovich, Uhrík, Kohút Troiak, Kubovich, Uhrík, Kohút Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 3:11.89 8.00
4 Boško, Kuriš, Sádecký, Štedrák Boško, Kuriš, Sádecký, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:14.75 7.00
5 Kothaj, Schmidt, Šupina, Henček Kothaj, Schmidt, Šupina, Henček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 3:26.56 6.00
6 Čamaj, Liška, Ondrášik, Turičík Čamaj, Liška, Ondrášik, Turičík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:42.37 5.00
Poznámky:
4 x 300m - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Horecká, Magnerová, Samčíková Bučková, Horecká, Magnerová, Samčíková