<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 39.32
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.52 11.00
3 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 41.59 8.00
4 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 43.36 7.00
5 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 43.86 6.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.04 5.00
7 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 48.39 1.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 12:47) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 41.46 9.00
2 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.43 4.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.85 3.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 48.16 2.00
Šváb MatejŠváb Matej 061015 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 39.32
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.52 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 41.46 9.00
4 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 41.59 8.00
5 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 43.36 7.00
6 Dančík Michal Dančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 43.86 6.00
7 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.04 5.00
8 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 45.43 4.00
9 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.85 3.00
10 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 48.16 2.00
11 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 48.39 1.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Šváb MatejŠváb Matej 061015 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.5.2019 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.19 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.76 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 45.07 8.00
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 45.16 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 46.81 5.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 46.90 4.00
7 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.16 3.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.10
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.5.2019 - 13:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 45.93 6.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.72 1.00
3 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 48.44
4 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.55
5 Tomková EmaTomková Ema 060409 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 51.56
6 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.54
7 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 53.31
Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 12.5.2019 - 13:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 47.04
2 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.34
MS Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 53.59
4 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 55.97
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 57.15
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 12.5.2019 - 13:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.49 2.00
2 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 53.90
3 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:02.39
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:02.39
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.19 11.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.76 9.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 45.07 8.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 45.16 7.00
6 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 45.93 6.00
7 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 46.81 5.00
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 46.90 4.00
9 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 47.04
10 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.16 3.00
11 Štubendeková BarboraŠtubendeková Barbora 040418 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 47.49 2.00
12 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.72 1.00
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.10
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 48.44
15 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 50.34
16 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.55
17 Tomková EmaTomková Ema 060409 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 51.56
18 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 52.54
19 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 53.31
20 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 53.59
21 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 53.90
22 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 55.97
23 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 57.15
Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS