<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M- SsAZ družstiev staršieho žiactva

Banská Bystrica (12. 5. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 155
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 154
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 150
3 Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 230
3 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 595
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 590
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 510
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 496
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 480
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.60
2 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.77
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.40
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.35
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.78
3 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 10.55
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 32.07
2 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 22.06
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 26.39
2 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.05
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.39
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.07
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 26.22
3 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 25.55
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.30
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.90
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18.22
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.42
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 29.18
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.86
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 12.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 30.52
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 29.00
3 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.62