<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 6 42.93 42.93x41.4242.93xxx 11.00
2 123 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 7 42.05 x42.05x42.05xx- 9.00
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 5 37.93 x37.93x37.93xxx 8.00
4 120 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 04 4 33.62 32.3329.1033.6233.6231.7832.4532.55 7.00
5 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 05 2 20.58 19.20x20.5820.5819.4619.3219.65 6.00
6 26 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 3 19.20 17.5918.92x18.9219.0018.7819.20 5.00
7 29 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 1 13.98 13.98-x13.98--- 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 13 24.08 16.87xx16.87xx24.08 11.00
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 4 22.67 21.4819.9316.0921.4822.6718.1016.76 9.00
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 11 22.46 22.46x20.3322.4618.0819.54x 8.00
4 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041206 04 6 22.03 22.03x19.4322.03xx18.22 7.00
5 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 05 12 21.04 17.2319.0719.0219.0721.04x19.12 6.00
6 156 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 2 20.48 20.4815.9218.4720.48-17.4219.76 5.00
7 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051203 05 10 19.79 19.7916.90x19.7917.3116.90x 4.00
8 18 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050407 05 9 16.12 12.7114.5213.1214.5213.53x16.12 3.00
9 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 07 3 13.82 13.8211.1713.0213.82 2.00
10 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 06 1 12.82 12.8209.67x12.82 1.00
11 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050521 05 8 12.39 12.39x11.9612.39
12 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060922 06 5 10.36 10.1410.3610.3210.36
13 17 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050826 05 7 08.36 07.90x08.3608.36
Celkom 13 pretekárov