<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.55
2 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.68
3 70 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.80
4 169 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 07.85
5 73 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.91
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 QA
2 54 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 qA
3 27 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.09 qB
4 105 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.39 qB
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.96
6 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11
7 111 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.22
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 QA
2 74 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.80 qA
3 71 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.07 qA
4 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.32 qB
5 101 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.75 qB
6 60 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.95
7 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.11
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.00 QA
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 040115 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.03 qA
3 32 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.23 qB
4 118 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.39 qB
5 59 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.83
6 83 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.18
7 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.29
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.92 QA
2 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14 qB
3 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.57 qB
4 125 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.91
5 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 050919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92
6 24 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.23
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 QA
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 QA
3 74 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.80 qA
4 154 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.92 QA
5 54 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 qA
6 100 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.00 QA
7 53 Geroč MarekGeroč Marek 040115 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.03 qA
8 71 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.07 qA
9 27 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.09 qB
10 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14 qB
11 32 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.23 qB
12 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.32 qB
13 105 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.39 qB
13 118 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.39 qB
15 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.57 qB
16 101 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.75 qB
17 59 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.83
18 125 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.91
19 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 050919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92
20 60 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.95
21 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.96
22 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11
22 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.11
24 83 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.18
25 111 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.22
26 24 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.23
27 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.29
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.76 9.00
3 154 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.89 8.00
4 54 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.94 7.00
5 74 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.96 6.00
6 100 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 07.97 5.00
7 71 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.05 4.00
53 Geroč MarekGeroč Marek 040115 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.31 2.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.34 1.00
3 32 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.45
4 105 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.48
5 118 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.53
6 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.73
7 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.99
8 101 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.01
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.54 QA
2 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 qA
3 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.94 qB
4 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
5 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.24
6 162 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
7 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 060620 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.38
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.48 QA
2 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.69 qA
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 qB
4 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 qB
5 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98 qB
6 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21
7 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 QA
2 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.72 qA
3 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.85 qB
4 36 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.10 qB
5 158 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.51 QA
2 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.60 qA
3 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.08 qB
4 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.15 qB
5 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.36
139 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.48 QA
2 68 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.51 QA
3 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.54 QA
4 130 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 QA
5 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.60 qA
6 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 qA
7 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.69 qA
8 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.72 qA
9 167 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 qB
10 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 qB
11 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.85 qB
12 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.94 qB
13 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98 qB
14 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.08 qB
15 36 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.10 qB
16 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.15 qB
17 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
18 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21
19 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.24
20 162 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
21 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.36
22 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 060620 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.38
23 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
24 158 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.23
139 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 11.00
2 130 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.59 9.00
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.71 8.00
4 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.72 7.00
5 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.78 6.00
6 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.80 5.00
7 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.00 4.00
68 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.76 2.00
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.83 1.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85
4 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
5 36 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.03
6 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.11
7 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
8 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 5 09.56 QA
3 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 080826 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.91 qA
4 151 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 qA
5 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.10 qB
153 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.62 QA
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.92 QA
3 43 Eštok MichalEštok Michal 091015 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.08 qA
4 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 6 10.40 qA
5 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.26 qB
6 5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 2 11.36 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 5 09.56 QA
3 69 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.62 QA
4 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 080826 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.91 qA
5 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.92 QA
6 43 Eštok MichalEštok Michal 091015 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.08 qA
7 151 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 qA
8 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 6 10.40 qA
9 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.10 qB
10 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.26 qB
11 5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 2 11.36 qB
153 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.73 11.00
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 5 09.62 9.00
3 69 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.76 8.00
4 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.79 5.00
5 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 080826 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.88 7.00
6 43 Eštok MichalEštok Michal 091015 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.90 6.00
7 151 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.14 4.00
8 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 8 10.40 3.00
Poznámky:
Finále A sa opakovalo kvôli "nezopnutiu" časomiery; body sa pridelili podľa umiestnenia ručných časov v prvom finálovom behu.
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 4 11.20 2.00
2 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.51 1.00
3 5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 3 11.90
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 QA
2 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.87 QA
3 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.26 qA
4 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.27 qA
5 8 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 2 11.17 qA
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 QA
2 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.68 QA
3 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 2 11.00 qA
4 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.21 qB
5 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.77 qB
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 QA
2 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 QA
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.68 QA
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.87 QA
5 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.26 qA
6 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.27 qA
7 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 2 11.00 qA
8 8 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 2 11.17 qA
9 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.21 qB
10 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.77 qB
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:10) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.18 11.00
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.39 9.00
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.79 8.00
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 7.00
5 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.44 6.00
6 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.53 5.00
7 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 1 11.13 4.00
8 8 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 8 11.58 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.43 2.00
2 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.68 1.00
Celkom 2 pretekári