<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 169
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 160
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 151
2 144 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 148
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 140
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 370
2 58 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 320
3 119 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 320
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 240
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 590
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 541
3 100 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 532
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 461
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 449
3 36 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 435
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 380
2 7 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 364
3 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 355
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 402
2 20 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 385
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 382
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.74
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.32
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.13
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.69
2 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.80
3 120 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.33
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 09.80
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 42.93
2 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.05
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 37.93
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.08
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.67
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 22.46
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 32.62
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 42 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 35.95
2 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.29
3 7 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 25.05
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 32.29
2 20 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 32.12
3 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.80
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.93
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 31.92
3 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.13
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.76
2 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 34.02
3 149 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.63