<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
081107 08 10 380 +0.6 m/s 380  +0.6359  +1.6360  +0.2380338  +0.3379  +0.9360  +0.7 11.00
2 7 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 09 12 364 +1.5 m/s 342  +1.1350  +2.5336  +0.2350351  +0.2339  +1.8364  +1.5 9.00
3 151 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 08 9 355 +0.2 m/s 350  -0.1355  +0.2349  +0.6355323  -0.1345  +1.2336  +2.8 8.00
4 42 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 08 11 346 +0.2 m/s 345  +0.2340  -0.1344  +1.2345346  +0.2343  +1.7335  +0.2 7.00
5 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 10 7 310 +0.4 m/s 301  +0.2x310  +0.4310301  +0.2xx 6.00
6 2 Kaláb OskarKaláb Oskar
ABC HumennéABC Humenné
080221 08 2 302 -0.3 m/s 290  -0.9x262  +0.5290302  -0.3272  +0.2277  +0.2 5.00
7 5 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
100129 10 3 288 +2.2 m/s 282 +0.2 m/s -288  +2.2264  +0.2288260  +0.2277  +0.2282  +0.2 4.00
8 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
100129 10 4 278 -1.1 m/s 278  -1.1x262  +1.6278248  +1.0239  +0.7250  +0.2 3.00
9 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
111027 11 6 265 +1.2 m/s 250  +0.2259  +0.3265  +1.2265 2.00
10 6 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
100214 10 5 258 +0.5 m/s 253  -1.1258  +0.5250  +0.8258 1.00
43 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091015 09 1 DNS 0.0
153 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 08 8 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 08 10 402 -0.7 m/s 378  +0.2381  +2.5392  +0.3392402  -0.7393  +0.2382  -0.3 11.00
2 20 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 08 9 385 +0.2 m/s 385  +0.2374  +0.2373  -0.1385374  +0.2353  +0.2382  -0.3 9.00
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
100130 10 4 382 -1.0 m/s 366  +0.2370  +1.0379  +3.1379366  +1.3382  -1.0368  -0.1 8.00
4 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
081212 08 1 362 +2.4 m/s 359 +0.2 m/s 349  +0.2352  +0.2362  +2.4362341  +0.2359  +0.2353  -0.1 7.00
5 168 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 11 8 339 +1.4 m/s 330  +0.2339  +1.4322  +0.2339316  +0.2306  -1.0304  -0.1 6.00
6 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090219 09 5 301 +0.6 m/s 301  +0.6286  +1.0241  +1.7301273  +0.2279  -0.9267  -0.1 5.00
7 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
091007 09 6 295 +0.2 m/s x221  +0.8288  +1.3288295  +0.2258  +0.6274  -0.7 4.00
8 8 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 12 7 270 +0.6 m/s 270  +0.6254  +0.2252  +0.2270262  +0.9262  +0.7249  -0.8 3.00
9 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 12 2 187 +1.8 m/s 158  +0.3172  +0.9187  +1.8187 2.00
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110810 11 3 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov