<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

300 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 37.29
2 119 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 37.79
3 97 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 38.14
4 73 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 39.13
5 70 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 39.42
6 96 Baran PeterBaran Peter 030815 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 40.40
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 39.64 11.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 40.96 9.00
3 150 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.37 8.00
4 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 41.58 7.00
5 71 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 42.42 5.00
6 154 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 42.62 4.00
7 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 43.32 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 42.27 6.00
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 040115 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 43.48 2.00
3 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 44.12 1.00
4 60 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 47.77
5 59 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 48.04
6 125 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 48.35
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 39.64 11.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 40.96 9.00
3 150 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.37 8.00
4 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 41.58 7.00
5 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 42.27 6.00
6 71 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 42.42 5.00
7 154 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 42.62 4.00
8 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 43.32 3.00
9 53 Geroč MarekGeroč Marek 040115 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 43.48 2.00
10 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 040219 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 44.12 1.00
11 60 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 47.77
12 59 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 48.04
13 125 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 48.35

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.36 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.27 9.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.99 8.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.30 7.00
5 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 6.00
6 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.87 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 47.67 5.00
2 162 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 48.41 4.00
3 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.61 3.00
4 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 48.70 2.00
5 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 50.17
6 78 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.36 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.27 9.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.99 8.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.30 7.00
5 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 6.00
6 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 47.67 5.00
7 162 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 48.41 4.00
8 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.61 3.00
9 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 48.70 2.00
10 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.87 1.00
11 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 50.17
12 78 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.24