<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 33.93 27.66 26.57 25.30 27.66 33.76 31.14 33.93 11.00
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 31.92 31.92 x x 31.92 x x 29.55 9.00
3 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 31.13 22.87 31.13 27.57 31.13 x x x 8.00
4 133 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 28.35 21.78 24.68 25.01 25.01 21.70 28.35 27.87 7.00
5 143 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 24.38 24.38 19.88 x 24.38 x 21.22 23.15 6.00
6 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 10 23.52 20.50 23.44 x 23.44 20.33 23.52 x 5.00
7 36 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 18.45 16.34 18.45 x 18.45 17.94 x x 4.00
8 23 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 3 17.47 x 17.47 16.44 17.47 17.36 x 17.44 3.00
9 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 16.86 x 13.02 16.86 16.86 2.00
10 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 16.35 16.35 14.44 11.43 16.35 1.00
11 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 15.90 15.90 x x 15.90
12 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 6 15.40 15.40 15.34 x 15.40
13 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 14.39 x 14.39 x 14.39
14 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 13.59 x 10.12 13.59 13.59
15 139 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 12.38 12.38 10.27 x 12.38
Celkom 15 pretekárov