<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.16 11.00
2 41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.27 9.00
3 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.21 8.00
4 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.77 6.00
5 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.28 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15.73 7.00
2 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.90 5.00
3 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 17.37 3.00
4 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.47 2.00
5 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 17.59 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.16 11.00
2 41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.27 9.00
3 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.21 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15.73 7.00
5 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.77 6.00
6 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.90 5.00
7 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.28 4.00
8 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 17.37 3.00
9 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.47 2.00
10 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 17.59 1.00