<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166169172175178181184 Body
1 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 181 -------o-o-oooxxoxxx 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 169 -----oooxxo-oxxx 9.00
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 7 160 -----oooxxx 8.00
4 98 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 155 ----oooxxx 7.00
5= 82 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 150 ---xoooxxx 5.50
5= 148 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 150 ooooxooxxx 5.50
7 31 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 4 145 ooooxoxxx 4.00
8 105 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 135 oxoxoxxx 3.00
9 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 130 ooxxx 2.00
MS 115 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 181 -------o-o-ooxooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154156 Body
1 66 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 10 151 -----oooo-xx 11.00
2 144 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 148 -----oxooxxx 9.00
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 140 ---oooxxx 8.00
4 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 140 ooooxooxxx 7.00
5 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 140 --xoooxoxxx 6.00
6 107 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 140 oooxoxxoxoxxx 5.00
7 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 7 135 --oooxxx 4.00
8= 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 12 130 ---o----xxx 2.50
8= 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 130 -oooxxx 2.50
10 137 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 125 ooxoxxx 1.00
11 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 6 125 ooxxox-r
12 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 1 115 oxxx
Celkom 12 pretekárov