<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 14 590 +0.7 m/s 566  -1.3590  +0.7546  -0.7590--- 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 12 541 -1.4 m/s 541  -1.4427  +0.4x541499  -0.1520  +0.3519  +1.3 9.00
3 100 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 11 532 +0.3 m/s x532  +0.3x532xxx 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 8 507 -0.1 m/s x440  +0.5388  +0.2440507  -0.1x499  +1.6 7.00
5 148 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 9 495 +0.2 m/s 449  -0.5x495  +0.2495477  -0.2xx 6.00
6 118 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 7 435 +0.7 m/s x423  +0.2424  +0.2424407  -0.3429  +0.6435  +0.7 5.00
7 111 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061216 3 420 -1.6 m/s 420  -1.6xx420411  -0.1xx 4.00
8 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 2 407 -0.5 m/s 386  +0.2406  -1.5407  -0.5407x375  -1.9395  +0.8 3.00
9 83 Čech AlexČech Alex
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050321 1 401 +0.3 m/s 401  +0.3382  -1.6357  +2.9401 2.00
10 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050217 5 400 +0.2 m/s xx400  +0.2400 1.00
11 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061017 6 384 +0.3 m/s x384  +0.3x384
12 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 4 365 -0.2 m/s 338  -0.9365  -0.2344  -0.2365
MS 93 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 10 501 +0.2 m/s 498  -0.7499  +0.4501  +0.2501
116 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 13 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040219 18 461 +1.3 m/s 431  -0.1432  -1.7448  +2.4448461  +1.3450  -0.1439  +0.9 11.00
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 20 449 +0.2 m/s 421  +0.3418  -0.1439  +0.6439449  +0.2-427  +2.1 9.00
3 36 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 15 435 +1.5 m/s 405  -0.2399  +0.2426  -0.7426404  -0.1417  -0.2435  +1.5 8.00
4 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 19 427 +0.2 m/s 427  +0.2414  -1.4x427--- 7.00
5 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060107 16 420 -2.1 m/s x420  -2.1406  -0.1420x392  -0.2372  +1.2 6.00
6 159 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050829 14 418 +0.6 m/s 402  +0.8380  -0.6393  +0.6402418  +0.6413  +0.2x 5.00
7 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 12 416 +0.5 m/s 405  +0.2391  -0.2416  +0.5416x392  +0.2x 4.00
8 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 13 411 +0.2 m/s 368  -0.6394  -0.1411  +0.2411x402  +0.2x 3.00
9 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 10 395 +0.2 m/s 377  -3.2395  +0.2384  -0.9395 2.00
10 16 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051116 11 389 +0.2 m/s 388  +1.2389  +0.2x389 1.00
11 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060830 7 381 +1.8 m/s 340  +0.5337  +2.0381  +1.8381
12 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 9 365 +0.2 m/s 356  -0.6365  +0.2336  -1.3365
13 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060620 3 349 +0.5 m/s 349  +0.5320  -0.1343  +0.2349
14= 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 8 000 x-x0.0
14= 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 4 000 xxx0.0
14= 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 6 000 xxx0.0
14= 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 5 000 xxx0.0
68 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 21 DNS 0.0
65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 17 DNS 0.0
64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 2 DQ 0.0
63 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 1 DQ 0.0
Celkom 21 pretekárov