<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

150 m - Muži

(ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 17.48
2 119 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.80
3 97 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 17.88
4 93 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 17.98
5 70 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.13
6 73 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.21
7 169 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.23
8 96 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 18.63
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 18.53 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 18.81 9.00
3 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.03 6.00
4 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.24 4.00
5 148 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.26 3.00
6 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.38 2.00
116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 18.82 8.00
2 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.79
3 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.69
4 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.33
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.75
6 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.93
7 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 18.88 7.00
2 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.94
3 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.42
4 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
5 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.15
6 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.15 5.00
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.76 1.00
3 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.51
4 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.92
41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 18.53 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 18.81 9.00
3 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 18.82 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 18.88 7.00
5 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.03 6.00
6 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.15 5.00
7 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.24 4.00
8 148 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.26 3.00
9 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.38 2.00
10 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.76 1.00
11 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.79
12 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.51
13 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.69
14 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.92
15 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.33
16 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.75
17 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.93
18 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.94
19 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.42
20 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
21 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.69
22 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.15
23 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.48
116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.93 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 20.95 9.00
3 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.71 8.00
4 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.79 7.00
5 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.16 6.00
6 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 22.30 4.00
7 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.29 5.00
2 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 3.00
3 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.50 2.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.51 1.00
5 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.62
6 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.74
7 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.01
2 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.08
3 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.48
4 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.00
5 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.37
6 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.93 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 20.95 9.00
3 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.71 8.00
4 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.79 7.00
5 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.16 6.00
6 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.29 5.00
7 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 22.30 4.00
8 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 3.00
9 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.50 2.00
10 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.51 1.00
11 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.62
12 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.74
13 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.01
14 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.08
15 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10
16 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.46
17 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.48
18 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.00
19 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.37
20 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.38

150 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.33 11.00
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.03 9.00
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.24 8.00
4 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.74 7.00
5 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.25 6.00
6 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.69 5.00
153 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.13 11.00
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.20 9.00
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.26 8.00
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.57 7.00
5 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 28.31 6.00
6 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 29.11 5.00
7 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 33.96 4.00
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 8 pretekárov