<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:42.86 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:44.27 9.00
3 126 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:47.64 8.00
4 33 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.14 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:48.97 7.00
2 32 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.20 6.00
3 110 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.44 5.00
4 24 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:54.93 4.00
5 86 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:58.83 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:42.86 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:44.27 9.00
3 126 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:47.64 8.00
4 147 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:48.97 7.00
5 32 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.20 6.00
6 110 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.44 5.00
7 24 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:54.93 4.00
8 33 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.14 3.00
9 86 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:58.83 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:51.09 11.00
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:57.58 9.00
Celkom 2 pretekári