<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.55
2 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.68
3 70 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.80
4 169 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 07.85
5 73 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.91
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 QA
2 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 qA
3 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.09 qB
4 105 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.39 qB
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.96
6 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11
7 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.22
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 QA
2 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.80 qA
3 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.07 qA
4 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.32 qB
5 101 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.75 qB
6 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.95
7 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.11
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.00 QA
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.03 qA
3 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.23 qB
4 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.39 qB
5 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.83
6 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.18
7 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.29
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.92 QA
2 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14 qB
3 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.57 qB
4 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.91
5 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92
6 24 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.23
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 QA
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 QA
3 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.80 qA
4 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.92 QA
5 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.96 qA
6 100 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.00 QA
7 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.03 qA
8 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.07 qA
9 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.09 qB
10 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.14 qB
11 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.23 qB
12 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.32 qB
13 105 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.39 qB
13 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.39 qB
15 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.57 qB
16 101 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.75 qB
17 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.83
18 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.91
19 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92
20 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.95
21 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.96
22 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.11
22 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.11
24 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.18
25 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.22
26 24 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.23
27 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.29
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.73 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.76 9.00
3 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.89 8.00
4 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.94 7.00
5 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.96 6.00
6 100 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 07.97 5.00
7 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.05 4.00
53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.31 2.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.34 1.00
3 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.45
4 105 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.48
5 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.53
6 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.73
7 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.99
8 101 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.01
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.54 QA
2 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 qA
3 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.94 qB
4 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
5 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.24
6 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
7 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.38
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.48 QA
2 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.69 qA
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 qB
4 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 qB
5 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98 qB
6 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21
7 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 QA
2 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.72 qA
3 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.85 qB
4 36 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.10 qB
5 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.51 QA
2 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.60 qA
3 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.08 qB
4 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.15 qB
5 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.36
139 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.48 QA
2 68 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.51 QA
3 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.54 QA
4 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.57 QA
5 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.60 qA
6 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.63 qA
7 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.69 qA
8 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.72 qA
9 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 qB
10 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 qB
11 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.85 qB
12 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.94 qB
13 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98 qB
14 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.08 qB
15 36 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.10 qB
16 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.15 qB
17 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
18 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.21
19 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.24
20 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
21 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.36
22 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.38
23 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.50
24 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.23
139 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.34 11.00
2 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.59 9.00
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.71 8.00
4 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.72 7.00
5 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.78 6.00
6 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.80 5.00
7 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.00 4.00
68 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.76 2.00
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.83 1.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85
4 143 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03
5 36 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.03
6 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.11
7 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
8 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.56 QA
3 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.91 qA
4 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 qA
5 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.10 qB
153 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.62 QA
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.92 QA
3 43 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.08 qA
4 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.40 qA
5 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.26 qB
6 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.36 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.56 QA
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.62 QA
4 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.91 qA
5 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.92 QA
6 43 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.08 qA
7 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 qA
8 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.40 qA
9 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.10 qB
10 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.26 qB
11 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.36 qB
153 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.73 11.00
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.62 9.00
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.76 8.00
4 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.79 5.00
5 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.88 7.00
6 43 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.90 6.00
7 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.14 4.00
8 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 8 10.40 3.00
Poznámky:
Finále A sa opakovalo kvôli "nezopnutiu" časomiery; body sa pridelili podľa umiestnenia ručných časov v prvom finálovom behu.
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 4 11.20 2.00
2 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.51 1.00
3 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 11.90
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 QA
2 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.87 QA
3 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.26 qA
4 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.27 qA
5 8 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 2 11.17 qA
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 QA
2 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.68 QA
3 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.00 qA
4 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.21 qB
5 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.77 qB
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 QA
2 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 QA
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.68 QA
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.87 QA
5 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.26 qA
6 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.27 qA
7 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 11.00 qA
8 8 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 2 11.17 qA
9 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.21 qB
10 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.77 qB
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.18 11.00
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.39 9.00
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.79 8.00
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.09 7.00
5 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.44 6.00
6 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.53 5.00
7 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 1 11.13 4.00
8 8 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 8 11.58 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.43 2.00
2 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.68 1.00
Celkom 2 pretekári

150 m - Muži

(ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 17.48
2 119 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.80
3 97 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 17.88
4 93 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 17.98
5 70 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.13
6 73 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.21
7 169 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.23
8 96 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 18.63
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 18.53 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 18.81 9.00
3 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.03 6.00
4 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.24 4.00
5 148 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.26 3.00
6 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.38 2.00
116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 18.82 8.00
2 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.79
3 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.69
4 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.33
5 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.75
6 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.93
7 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 18.88 7.00
2 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.94
3 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.42
4 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
5 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.15
6 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.15 5.00
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.76 1.00
3 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.51
4 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.92
41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 18.53 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 18.81 9.00
3 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 18.82 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 18.88 7.00
5 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.03 6.00
6 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.15 5.00
7 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.24 4.00
8 148 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.26 3.00
9 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.38 2.00
10 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.76 1.00
11 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.79
12 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.51
13 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.69
14 118 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.92
15 45 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.33
16 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.75
17 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 21.93
18 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.94
19 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.42
20 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
21 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.69
22 111 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.15
23 83 Čech AlexČech Alex 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.48
116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
170 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.93 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 20.95 9.00
3 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.71 8.00
4 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.79 7.00
5 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.16 6.00
6 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 22.30 4.00
7 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.29 5.00
2 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 3.00
3 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.50 2.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.51 1.00
5 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.62
6 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.74
7 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.01
2 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.08
3 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.48
4 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.00
5 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.37
6 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.93 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 20.95 9.00
3 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.71 8.00
4 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.79 7.00
5 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.16 6.00
6 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.29 5.00
7 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 22.30 4.00
8 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 3.00
9 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.50 2.00
10 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.51 1.00
11 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.62
12 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.74
13 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.01
14 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.08
15 140 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.10
16 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.46
17 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.48
18 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.00
19 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.37
20 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.38

150 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.33 11.00
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.03 9.00
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.24 8.00
4 151 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.74 7.00
5 112 Hlaď OliverHlaď Oliver 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.25 6.00
6 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.69 5.00
153 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.13 11.00
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.20 9.00
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.26 8.00
4 168 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.57 7.00
5 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 28.31 6.00
6 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 29.11 5.00
7 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 33.96 4.00
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

300 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 37.29
2 119 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 37.79
3 97 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 38.14
4 73 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 39.13
5 70 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 39.42
6 96 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 40.40
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 39.64 11.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 40.96 9.00
3 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.37 8.00
4 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 41.58 7.00
5 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 42.42 5.00
6 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 42.62 4.00
7 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 43.32 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 42.27 6.00
2 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 43.48 2.00
3 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 44.12 1.00
4 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 47.77
5 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 48.04
6 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 48.35
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 39.64 11.00
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 40.96 9.00
3 150 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 41.37 8.00
4 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 41.58 7.00
5 117 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 42.27 6.00
6 71 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 42.42 5.00
7 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 42.62 4.00
8 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 43.32 3.00
9 53 Geroč MarekGeroč Marek 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 43.48 2.00
10 55 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 44.12 1.00
11 60 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 47.77
12 59 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 48.04
13 125 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 48.35

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.36 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.27 9.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.99 8.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.30 7.00
5 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 6.00
6 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.87 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 47.67 5.00
2 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 48.41 4.00
3 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.61 3.00
4 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 48.70 2.00
5 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 50.17
6 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.36 11.00
2 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.27 9.00
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.99 8.00
4 159 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 47.30 7.00
5 164 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 47.32 6.00
6 39 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 47.67 5.00
7 162 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 48.41 4.00
8 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 48.61 3.00
9 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 48.70 2.00
10 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.87 1.00
11 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 50.17
12 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.24

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 4 3:50.49 11.00
2 47 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 4:19.94 9.00
3 2 Kaláb OskarKaláb Oskar 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 4:58.64 8.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 4:14.91 11.00
2 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 4:41.86 9.00
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 7:43.72 11.00
2 80 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 7:44.37 9.00
3 160 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 9:42.83 8.00
4 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10:34.64 7.00
5 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11:21.49 6.00
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11:32.74 11.00
2 104 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 11:43.31 9.00
3 95 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 11:45.72 8.00
4 30 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 12:59.08 7.00
5 24 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 16:28.54 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.16 11.00
2 41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.27 9.00
3 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.21 8.00
4 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.77 6.00
5 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.28 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15.73 7.00
2 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.90 5.00
3 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 17.37 3.00
4 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.47 2.00
5 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 17.59 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.16 11.00
2 41 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 14.27 9.00
3 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 15.21 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15.73 7.00
5 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 15.77 6.00
6 123 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.90 5.00
7 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.28 4.00
8 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 17.37 3.00
9 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.47 2.00
10 54 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 17.59 1.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 15.45 11.00
2 66 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 17.70 9.00
3 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.27 8.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:42.86 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:44.27 9.00
3 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:47.64 8.00
4 33 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.14 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:48.97 7.00
2 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.20 6.00
3 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.44 5.00
4 24 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:54.93 4.00
5 86 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:58.83 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:42.86 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:44.27 9.00
3 126 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:47.64 8.00
4 147 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:48.97 7.00
5 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.20 6.00
6 110 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:51.44 5.00
7 24 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:54.93 4.00
8 33 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.14 3.00
9 86 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:58.83 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:51.09 11.00
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:57.58 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 4 07:12.69
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 4 07:12.76 11.00
2 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 08:48.69 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 19:43.44 11.00
2 31 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20:06.65 9.00
3 88 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 20:06.65 8.00
4 86 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21:22.67 7.00
5 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22:28.12 6.00
6 29 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22:29.29 5.00
7 87 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23:16.35 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21:05.63 11.00
2 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 21:24.07 9.00
3 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 22:55.66 8.00
4 18 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 23:08.42 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166169172175178181184 Body
1 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 181 -------o-o-oooxxoxxx 11.00
2 152 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 169 -----oooxxo-oxxx 9.00
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 7 160 -----oooxxx 8.00
4 98 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 6 155 ----oooxxx 7.00
5= 82 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 150 ---xoooxxx 5.50
5= 148 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 150 ooooxooxxx 5.50
7 31 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 4 145 ooooxoxxx 4.00
8 105 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 135 oxoxoxxx 3.00
9 34 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 130 ooxxx 2.00
MS 115 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 181 -------o-o-ooxooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154156 Body
1 66 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 10 151 -----oooo-xx 11.00
2 144 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 148 -----oxooxxx 9.00
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 140 ---oooxxx 8.00
4 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 140 ooooxooxxx 7.00
5 64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 140 --xoooxoxxx 6.00
6 107 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 140 oooxoxxoxoxxx 5.00
7 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 7 135 --oooxxx 4.00
8= 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 12 130 ---o----xxx 2.50
8= 38 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 130 -oooxxx 2.50
10 137 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 125 ooxoxxx 1.00
11 65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 6 125 ooxxox-r
12 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 1 115 oxxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320340350360370390 Body
1 61 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 370 -------xoxxx
2 58 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 2 320 ---xoxxx
3 119 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 320 xoooxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240250 Body
1 68 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 240 xooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 14 590 +0.7 m/s 566  -1.3590  +0.7546  -0.7590--- 11.00
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 541 -1.4 m/s 541  -1.4427  +0.4x541499  -0.1520  +0.3519  +1.3 9.00
3 100 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 11 532 +0.3 m/s x532  +0.3x532xxx 8.00
4 85 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 8 507 -0.1 m/s x440  +0.5388  +0.2440507  -0.1x499  +1.6 7.00
5 148 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 495 +0.2 m/s 449  -0.5x495  +0.2495477  -0.2xx 6.00
6 118 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 435 +0.7 m/s x423  +0.2424  +0.2424407  -0.3429  +0.6435  +0.7 5.00
7 111 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 420 -1.6 m/s 420  -1.6xx420411  -0.1xx 4.00
8 114 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 407 -0.5 m/s 386  +0.2406  -1.5407  -0.5407x375  -1.9395  +0.8 3.00
9 83 Čech AlexČech Alex
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 1 401 +0.3 m/s 401  +0.3382  -1.6357  +2.9401 2.00
10 84 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 400 +0.2 m/s xx400  +0.2400 1.00
11 124 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 384 +0.3 m/s x384  +0.3x384
12 122 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 365 -0.2 m/s 338  -0.9365  -0.2344  -0.2365
MS 93 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 10 501 +0.2 m/s 498  -0.7499  +0.4501  +0.2501
116 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 13 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 18 461 +1.3 m/s 431  -0.1432  -1.7448  +2.4448461  +1.3450  -0.1439  +0.9 11.00
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 20 449 +0.2 m/s 421  +0.3418  -0.1439  +0.6439449  +0.2-427  +2.1 9.00
3 36 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 15 435 +1.5 m/s 405  -0.2399  +0.2426  -0.7426404  -0.1417  -0.2435  +1.5 8.00
4 145 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 19 427 +0.2 m/s 427  +0.2414  -1.4x427--- 7.00
5 77 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 16 420 -2.1 m/s x420  -2.1406  -0.1420x392  -0.2372  +1.2 6.00
6 159 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 418 +0.6 m/s 402  +0.8380  -0.6393  +0.6402418  +0.6413  +0.2x 5.00
7 165 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 12 416 +0.5 m/s 405  +0.2391  -0.2416  +0.5416x392  +0.2x 4.00
8 134 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 411 +0.2 m/s 368  -0.6394  -0.1411  +0.2411x402  +0.2x 3.00
9 67 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 10 395 +0.2 m/s 377  -3.2395  +0.2384  -0.9395 2.00
10 16 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 389 +0.2 m/s 388  +1.2389  +0.2x389 1.00
11 128 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 381 +1.8 m/s 340  +0.5337  +2.0381  +1.8381
12 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 365 +0.2 m/s 356  -0.6365  +0.2336  -1.3365
13 161 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 349 +0.5 m/s 349  +0.5320  -0.1343  +0.2349
14= 136 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 000 x-x0.0
14= 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 000 xxx0.0
14= 131 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 000 xxx0.0
14= 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 000 xxx0.0
68 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 21 DNS 0.0
65 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 17 DNS 0.0
64 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 DQ 0.0
63 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 DQ 0.0
Celkom 21 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 10 380 +0.6 m/s 380  +0.6359  +1.6360  +0.2380338  +0.3379  +0.9360  +0.7 11.00
2 7 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 12 364 +1.5 m/s 342  +1.1350  +2.5336  +0.2350351  +0.2339  +1.8364  +1.5 9.00
3 151 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 9 355 +0.2 m/s 350  -0.1355  +0.2349  +0.6355323  -0.1345  +1.2336  +2.8 8.00
4 42 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 346 +0.2 m/s 345  +0.2340  -0.1344  +1.2345346  +0.2343  +1.7335  +0.2 7.00
5 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 7 310 +0.4 m/s 301  +0.2x310  +0.4310301  +0.2xx 6.00
6 2 Kaláb OskarKaláb Oskar
ABC HumennéABC Humenné
08 08 2 302 -0.3 m/s 290  -0.9x262  +0.5290302  -0.3272  +0.2277  +0.2 5.00
7 5 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 3 288 +2.2 m/s 282 +0.2 m/s -288  +2.2264  +0.2288260  +0.2277  +0.2282  +0.2 4.00
8 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 4 278 -1.1 m/s 278  -1.1x262  +1.6278248  +1.0239  +0.7250  +0.2 3.00
9 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
11 11 6 265 +1.2 m/s 250  +0.2259  +0.3265  +1.2265 2.00
10 6 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
10 10 5 258 +0.5 m/s 253  -1.1258  +0.5250  +0.8258 1.00
43 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 1 DNS 0.0
153 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 8 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 402 -0.7 m/s 378  +0.2381  +2.5392  +0.3392402  -0.7393  +0.2382  -0.3 11.00
2 20 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 9 385 +0.2 m/s 385  +0.2374  +0.2373  -0.1385374  +0.2353  +0.2382  -0.3 9.00
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 4 382 -1.0 m/s 366  +0.2370  +1.0379  +3.1379366  +1.3382  -1.0368  -0.1 8.00
4 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 362 +2.4 m/s 359 +0.2 m/s 349  +0.2352  +0.2362  +2.4362341  +0.2359  +0.2353  -0.1 7.00
5 168 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 8 339 +1.4 m/s 330  +0.2339  +1.4322  +0.2339316  +0.2306  -1.0304  -0.1 6.00
6 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 5 301 +0.6 m/s 301  +0.6286  +1.0241  +1.7301273  +0.2279  -0.9267  -0.1 5.00
7 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 295 +0.2 m/s x221  +0.8288  +1.3288295  +0.2258  +0.6274  -0.7 4.00
8 8 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
12 12 7 270 +0.6 m/s 270  +0.6254  +0.2252  +0.2270262  +0.9262  +0.7249  -0.8 3.00
9 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 2 187 +1.8 m/s 158  +0.3172  +0.9187  +1.8187 2.00
50 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 3 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 15 10.74 x10.7410.6810.7410.1710.3609.26 11.00
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 10.32 09.4309.5409.6009.6010.0109.9810.32 9.00
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 14 10.13 09.1709.5409.8809.8809.5610.1309.94 8.00
4 108 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 12 09.88 09.4909.8809.0009.8809.7909.6909.33 7.00
5 18 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 3 09.41 06.3709.4106.6709.4106.8906.2305.72 6.00
6 133 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 08.86 08.7608.8608.2608.8608.4108.7408.83 5.00
7 127 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 08.70 08.5008.6008.7008.7007.8108.3307.03 4.00
8 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 9 08.52 08.0408.1508.5208.5208.4307.69- 3.00
9 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 06.41 06.3905.5506.4106.41 2.00
10 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 05.92 05.0305.9205.3505.92 1.00
11 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 5 05.85 05.8505.7605.5005.85
12 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 7 05.83 05.4005.8305.5505.83
13 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 2 05.04 --05.0405.04
14 17 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 4 04.80 x04.2804.8004.80
15 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 04.78 04.7804.7504.3404.78
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 12.69 12.6912.1711.7412.6911.7811.11x 11.00
2 123 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 11.80 x11.0810.5811.0810.7511.8011.65 9.00
3 120 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 11.33 09.9209.7511.3311.3310.32x11.09 8.00
4 26 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 6 09.75 08.8208.9008.9808.98x08.7909.75 7.00
5 89 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 09.68 08.5209.1609.5309.5309.6809.5309.27 6.00
6 102 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 7 09.68 09.3809.2909.4609.4609.0709.3309.68 5.00
7 33 Tóth MatejTóth Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 2 07.70 x07.3407.7007.70--- 4.00
8 101 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 4 07.55 07.1907.2206.9407.22-07.5507.43 3.00
9 29 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 3 06.75 06.4506.4606.7506.75 2.00
10 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 05.92 05.2205.9205.9205.92 1.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 1 09.80 x09.80x09.80xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 42.93 42.93x41.4242.93xxx 11.00
2 123 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 42.05 x42.05x42.05xx- 9.00
3 91 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 5 37.93 x37.93x37.93xxx 8.00
4 120 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 33.62 32.3329.1033.6233.6231.7832.4532.55 7.00
5 121 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 20.58 19.20x20.5820.5819.4619.3219.65 6.00
6 26 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 3 19.20 17.5918.92x18.9219.0018.7819.20 5.00
7 29 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 13.98 13.98-x13.98--- 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 13 24.08 16.87xx16.87xx24.08 11.00
2 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 22.67 21.4819.9316.0921.4822.6718.1016.76 9.00
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 22.46 22.46x20.3322.4618.0819.54x 8.00
4 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 6 22.03 22.03x19.4322.03xx18.22 7.00
5 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 21.04 17.2319.0719.0219.0721.04x19.12 6.00
6 156 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 20.48 20.4815.9218.4720.48-17.4219.76 5.00
7 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 19.79 19.7916.90x19.7917.3116.90x 4.00
8 18 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 9 16.12 12.7114.5213.1214.5213.53x16.12 3.00
9 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 3 13.82 13.8211.1713.0213.82 2.00
10 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 1 12.82 12.8209.67x12.82 1.00
11 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 8 12.39 12.39x11.9612.39
12 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 5 10.36 10.1410.3610.3210.36
13 17 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 08.36 07.90x08.3608.36
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 1 32.62 xx30.3630.3628.5832.5732.62
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 35.95 35.9530.5934.1135.9534.4730.9430.12 11.00
2 112 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 4 26.29 x25.3325.1125.33xx26.29 9.00
3 7 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 3 25.05 14.6722.8125.0525.0518.5423.6923.69 8.00
4 6 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
10 10 2 25.02 22.7419.6824.6024.6016.3825.0220.95 7.00
MS 45 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 1 25.32 22.1323.6821.3823.6823.6821.3225.32
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 2 32.29 25.7830.3032.2932.2929.76x30.53 11.00
2 20 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 3 32.12 xx26.3126.3132.1230.8926.69 9.00
3 141 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 1 23.80 11.2019.3523.8023.8017.5821.0516.16 8.00
4 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 10.93 09.3105.3408.0809.3110.9309.0105.97 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 33.93 27.6626.5725.3027.6633.7631.1433.93 11.00
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 31.92 31.92xx31.92xx29.55 9.00
3 138 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 31.13 22.8731.1327.5731.13xxx 8.00
4 133 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 28.35 21.7824.6825.0125.0121.7028.3527.87 7.00
5 143 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 24.38 24.3819.88x24.38x21.2223.15 6.00
6 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 10 23.52 20.5023.44x23.4420.3323.52x 5.00
7 36 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 18.45 16.3418.45x18.4517.94xx 4.00
8 23 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 3 17.47 x17.4716.4417.4717.36x17.44 3.00
9 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 16.86 x13.0216.8616.86 2.00
10 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 16.35 16.3514.4411.4316.35 1.00
11 94 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 15.90 15.90xx15.90
12 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 6 15.40 15.4015.34x15.40
13 142 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 14.39 x14.39x14.39
14 132 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 13.59 x10.1213.5913.59
15 139 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 12.38 12.3810.27x12.38
Celkom 15 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 39.76 34.8637.1037.7437.7439.0039.7636.68 11.00
2 147 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 34.02 x34.0228.0734.0229.51xx 9.00
3 149 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 28.63 28.6324.4023.0628.6325.1827.0324.30 8.00
4 110 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 24.94 23.7824.81x24.8124.7222.9424.94 7.00
5 31 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 7 24.94 x23.2322.9923.2323.3424.9423.80 6.00
6 26 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 6 24.17 19.0820.9120.6820.9124.17xx 5.00
7 82 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 22.31 22.31xx22.31xx17.10 4.00
8 89 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 4 20.60 11.3020.4915.9220.4920.6020.10x 3.00
9 120 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 17.14 16.9916.6817.1417.14 2.00
10 88 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 11.55 11.55xx11.55 1.00
Celkom 10 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Baran, Eštok, Hogya, Janura Baran, Eštok, Hogya, Janura Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 38.34 11.00
2 4 Dzák, Matta, Sokolovič, Makovec Dzák, Matta, Sokolovič, Makovec ABC HumennéABC Humenné 5 40.69 9.00
Celkom 2 pretekári