<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 15 10.74 x 10.74 10.68 10.74 10.17 10.36 09.26 11.00
2 21 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 10.32 09.43 09.54 09.60 9.60 10.01 09.98 10.32 9.00
3 15 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 14 10.13 09.17 09.54 09.88 9.88 09.56 10.13 09.94 8.00
4 108 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 12 09.88 09.49 09.88 09.00 9.88 09.79 09.69 09.33 7.00
5 18 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 3 09.41 06.37 09.41 06.67 9.41 06.89 06.23 05.72 6.00
6 133 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 08.86 08.76 08.86 08.26 8.86 08.41 08.74 08.83 5.00
7 127 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 08.70 08.50 08.60 08.70 8.70 07.81 08.33 07.03 4.00
8 90 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 9 08.52 08.04 08.15 08.52 8.52 08.43 07.69 - 3.00
9 129 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 06.41 06.39 05.55 06.41 6.41 2.00
10 157 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 05.92 05.03 05.92 05.35 5.92 1.00
11 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 5 05.85 05.85 05.76 05.50 5.85
12 37 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 7 05.83 05.40 05.83 05.55 5.83
13 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 2 05.04 - - 05.04 5.04
14 17 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 4 04.80 x 04.28 04.80 4.80
15 35 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 04.78 04.78 04.75 04.34 4.78
Celkom 15 pretekárov