<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (1. 9. 2019)
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 116 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.73
2 113 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.76
3 154 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.89
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 99 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.31
2 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.34
3 32 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.45
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.34
2 130 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59
3 63 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.71
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 81 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.76
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.83
3 167 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.85
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.73
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 09.62
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.76
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 1 Dzák OliverDzák Oliver 11 11 ABC HumennéABC Humenné 11.20
2 75 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11.51
3 5 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 11.90
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.18
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.39
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.79
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 14 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.43
2 166 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.68
150 m - Muži (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 72 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17.48
2 119 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.80
3 97 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 17.88
150 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 46 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 21.33
2 44 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.03
3 69 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.24
150 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 48 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.13
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.20
3 49 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.26
1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 3:50.49
2 47 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4:19.94
3 2 Kaláb OskarKaláb Oskar 08 08 ABC HumennéABC Humenné 4:58.64
1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:14.91
2 10 Bottová HanaBottová Hana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:41.86
2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 16 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:43.72
2 80 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7:44.37
3 160 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9:42.83
3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11:32.74
2 104 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11:43.31
3 95 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 11:45.72
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 40 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 15.45
2 66 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 17.70
3 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.27
300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.09
2 163 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 57.58
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 07:12.76
2 19 Rojáková SabinaRojáková Sabina 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08:48.69
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 19:43.44
2 31 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 20:06.65
3 88 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 20:06.65
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21:05.63
2 78 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 21:24.07
3 22 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 22:55.66
4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (nedeľa, 1.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 42 Baran, Eštok, Hogya, Janura Baran, Eštok, Hogya, Janura Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 38.34
2 4 Dzák, Matta, Sokolovič, Makovec Dzák, Matta, Sokolovič, Makovec ABC HumennéABC Humenné 40.69