<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 32.73
2 171 Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.59
3 81 Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 35.02
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.72
2 10 Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 38.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 32.73
2 171 Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.59
3 81 Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 35.02
4 199 Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.72
5 10 Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 38.52

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 33.38
2 220 Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 35.06
3 103 Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 38.36
186 Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 34.49
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 33.38
2 119 Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 34.49
3 220 Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 35.06
4 103 Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 38.36
186 Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNF

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 41.36
2 5 Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta ABC HumennéABC Humenné 1 46.10
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 39.71
2 68 Katoč, Trcka, Eštok, Miko Katoč, Trcka, Eštok, Miko Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 40.97
3 13 Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 42.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 39.71
2 68 Katoč, Trcka, Eštok, Miko Katoč, Trcka, Eštok, Miko Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 40.97
3 67 Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 41.36
4 13 Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 42.63
5 5 Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta ABC HumennéABC Humenné 1 46.10

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 35.86
2 74 Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.22
3 18 Simanová, Bottová, Hudecová, Levická Simanová, Bottová, Hudecová, Levická AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 42.56
4 105 Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 43.03
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 40.75
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 35.86
2 74 Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.22
3 184 Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 40.75
4 18 Simanová, Bottová, Hudecová, Levická Simanová, Bottová, Hudecová, Levická AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 42.56
5 105 Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 43.03