<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:15.06
2 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 5:26.53
3 192 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 5:27.17
4 193 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 5:40.23
5 14 Siman MartinSiman Martin 060216 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 5:51.63
6 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 5:54.64
7 125 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 5:55.61
8 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 6:27.71
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 070505 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:28.00
2 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 5:47.89
3 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 6:03.68
4 143 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:19.64
5 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:29.85
6 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 6:36.36
7 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 9 6:56.62
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 7:03.83
9 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 070607 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 8:01.44
Celkom 9 pretekárov