<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.14 q
2 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 08.71 q
3 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.76 q
4 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.01
5 125 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.28
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 070505 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.37 q
2 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.14
3 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.29
4 158 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.78
5 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
2 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.14
3 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.29
4 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 061009 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.39
5 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 q
2 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.81
3 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 08.88
4 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.64
5 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.89
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.81
2 14 Siman MartinSiman Martin 060216 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.11
3 159 Gaľa MichalGaľa Michal 060214 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.12
4 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
5 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.88
2 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.08
3 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.21
4 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.14 q
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.37 q
3 196 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 q
4 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
5 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 08.71 q
6 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.76 q
7 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.81
7 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.81
9 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 08.88
9 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.88
11 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.01
12 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.08
13 14 Siman MartinSiman Martin 060216 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.11
14 159 Gaľa MichalGaľa Michal 060214 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.12
15 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.14
15 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.14
17 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.21
18 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.29
18 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.29
20 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 061009 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.39
21 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
22 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.64
23 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.71
24 158 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.78
25 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.89
26 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.12
27 125 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.28
28 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.46
29 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.53
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 070505 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.22
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.31
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.51
4 196 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.61
5 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 08.94
6 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.99
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.41 q
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.83
3 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.89
4 155 Melegová SoňaMelegová Soňa 060325 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.39
5 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.94
146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.52
2 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
3 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.96 q
4 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.02
5 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.16
Poznámky:
Na základe chybného priradenia časov pretekárka Vaňová (JUNPO) nepostúpila do finále.
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
2 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.74
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.85
4 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 09.89
119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
219 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59 q
2 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91
3 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.10
4 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.35
5 48 Gregušová VivianGregušová Vivian 070927 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77 q
2 97 Gburová DašaGburová Daša 061009 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.93
3 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 060425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.31
4 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.39
5 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.16
2 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
3 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.83
4 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.27
MS 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.38
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.41 q
3 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
4 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.52
5 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59 q
6 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77 q
7 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
8 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.83
9 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.89
10 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91
11 97 Gburová DašaGburová Daša 061009 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.93
12 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.96 q
13 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.02
14 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.10
15 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.16
15 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.16
17 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
18 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 060425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.31
19 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.35
20 155 Melegová SoňaMelegová Soňa 060325 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.39
20 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.39
22 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.74
23 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.83
24 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.85
25 48 Gregušová VivianGregušová Vivian 070927 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.88
26 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 09.89
27 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.94
28 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.06
29 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.27
146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
219 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:50) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.31
2 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.56
3 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.59
4 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.68
5 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.71
6 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.95
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.81 q
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99 q
3 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 090923 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.63 q
4 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.66
5 82 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.32
6 168 Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.89 q
2 12 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.41 q
3 167 Molnár JakubMolnár Jakub 081119 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.65
4 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 10.04
5 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 5 10.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.46 q
2 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.91
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06
4 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.50
5 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.96
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.81 q
2 93 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.89 q
3 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99 q
4 12 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.41 q
5 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.46 q
6 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 090923 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.63 q
7 167 Molnár JakubMolnár Jakub 081119 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.65
8 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.66
9 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.91
10 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 10.04
11 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06
12 82 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.32
13 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 5 10.33
14 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.50
15 168 Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.73
16 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.96

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.70
2 93 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.78
3 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.00
4 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.03
5 12 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.50
6 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 090923 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.04
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.56 q
2 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.82
3 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.23
4 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.51
5 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema 090427 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.05 q
2 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.95
3 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
4 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 090908 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.97
5 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana 110621 ABC HumennéABC Humenné 1 11.51
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24 q
2 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.73
3 181 Malá TimeaMalá Timea 090525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
4 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.41
5 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.16 q
2 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.58 q
3 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.10
4 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 081220 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.86
5 7 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 5 11.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.54 q
2 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.96
3 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.39
4 184 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.59
5 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.33
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.05 q
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.16 q
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24 q
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.54 q
5 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.56 q
6 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.58 q
7 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.73
8 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.82
9 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.95
10 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.96
11 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.10
12 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.23
13 181 Malá TimeaMalá Timea 090525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
14 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.39
15 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.41
16 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.51
17 184 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.59
18 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema 090427 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.77
19 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
20 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 081220 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.86
21 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 090908 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.97
22 7 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 5 11.28
23 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.30
24 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana 110621 ABC HumennéABC Humenné 1 11.51
25 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.33
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.97
2 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.14
3 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.32
5 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.50
209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.78
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.26
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.55
4 63 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.12
2 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.17
3 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.29
4 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.95
2 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.56
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 22.57
4 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.68
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.46
2 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
3 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.28
4 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 27.25
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.26
2 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.29
3 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.89
4 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.47
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 21.64
2 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.09
3 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 23.91
4 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.08
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.18
2 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.60
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.78
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.26
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.55
4 201 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.12
5 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.17
6 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.26
7 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 21.64
8 63 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.86
9 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.95
10 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.18
11 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.29
11 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.29
13 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.46
14 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.54
15 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.56
16 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 22.57
17 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.68
18 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.89
19 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.09
20 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
21 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 23.91
22 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.08
23 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.28
24 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.47
25 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 27.25
26 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.60

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 20.56
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.28
3 218 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.48
4 119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.53
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.35
2 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.79
3 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.22
4 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.96
2 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.08
3 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.44
4 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.83
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.55
2 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.02
3 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.54
4 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.81
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 23.66
2 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.65
3 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.76
4 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.03
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 24.97
2 146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.14
3 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.18
4 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.33
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.30
2 144 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.96
Celkom 2 pretekári
Beh 08 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.55
2 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.82
116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.62
2 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 23.06
3 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza 061101 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.95
87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 20.56
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.28
3 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.35
4 218 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.48
5 119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.53
6 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.79
7 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.96
8 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.08
9 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.22
10 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.44
11 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.54
12 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.55
13 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.62
14 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.83
15 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.02
16 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 23.06
17 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.55
18 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 23.66
19 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.82
20 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.54
21 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.65
22 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.76
23 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 24.97
24 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.03
25 146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.14
26 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.18
27 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.33
28 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.81
29 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza 061101 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.95
30 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.30
31 144 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.96
116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.50
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.85
3 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 23.22
4 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
2 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 24.98
2 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.45
3 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.25
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.49
2 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.74
3 68 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.17
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.50
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.85
3 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 23.22
4 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
5 166 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
6 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80
7 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.00
8 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 24.98
9 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.49
10 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.45
11 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.25
12 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.74
13 68 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.17

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.51
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.63
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.91
2 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.14
3 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.21
4 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.11
2 80 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.51
3 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.75
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.32
2 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.14
3 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.49
4 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.83
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.45
2 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 27.05
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.51
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.63
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.91
5 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.14
6 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.21
7 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.45
8 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.07
9 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.11
10 80 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.51
11 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.75
12 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.32
13 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 27.05
14 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.14
15 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.49
16 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.83
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
5 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
6 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
7 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
8 38 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
2 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
3 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
4 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
5 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
6 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
7 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
5 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
6 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
7 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
9 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
10 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
11 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
13 38 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
14 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
15 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:43.89
2 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 1:55.46
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 2:00.89
4 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:03.48
5 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.87
6 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 2:05.80
7 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 060425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 2:13.45
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:56.51
2 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 1:58.53
3 67 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:06.03
4 12 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:06.11
5 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:06.23
6 82 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:13.21
7 61 Eštok MichalEštok Michal 091015 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:13.97
8 213 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:24.45
9 9 Botto OndrejBotto Ondrej 110610 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 2:32.82
10 1 Kaláb OskarKaláb Oskar 080221 ABC HumennéABC Humenné 9 2:35.20
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:08.39
2 118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:13.80
3 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:15.06
4 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:17.80
5 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 4 2:27.39
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:29.83
7 22 Levická StellaLevická Stella 090731 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 2:40.47
8 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 090908 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 2:52.66
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:36.27
2 96 Šichta JánŠichta Ján 100506 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4:34.90
3 17 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik 080314 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:41.77
92 Beniač MatejBeniač Matej 100329 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA DNS
11 Kapusta LeoKapusta Leo 091208 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 080405 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4:08.62
2 145 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4:13.15
3 18 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:14.18
4 102 Papištová SáraPapištová Sára 111130 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4:17.07
5 105 Pitáková AdelaPitáková Adela 110611 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5:01.28
6 100 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 080302 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5:05.70
7 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa 100205 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5:10.36
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:15.06
2 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 5:26.53
3 192 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 5:27.17
4 193 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 5:40.23
5 14 Siman MartinSiman Martin 060216 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 5:51.63
6 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 5:54.64
7 125 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 5:55.61
8 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 6:27.71
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 070505 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:28.00
2 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 5:47.89
3 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 6:03.68
4 143 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:19.64
5 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:29.85
6 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 6:36.36
7 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 9 6:56.62
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 7:03.83
9 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 070607 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 8:01.44
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:05) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.32
2 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88
3 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.67
4 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.63
5 109 Haburaj MartinHaburaj Martin 061115 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:05) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.09
2 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 11.45
3 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.28
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.32
2 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88
3 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.09
4 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 11.45
5 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.67
6 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.28
7 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.63
8 109 Haburaj MartinHaburaj Martin 061115 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.82

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.21
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.77
3 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.56
4 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 15.19
Celkom 4 pretekári
Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
3 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.6
2 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.2
3 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.0
4 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 13.9
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
2 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.6
4 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
5 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.2
6 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.0
7 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 13.9
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2= 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.6
2= 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
4 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
5 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.2
6 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.0
7 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.9
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel 080511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 07:18.63
2 94 Nováček MatejNováček Matej 090208 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 07:33.83
3 4 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 2 07:35.32
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 2 07:11.75
2 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07:15.15
3 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 08:18.60
24 Rojáková SabinaRojáková Sabina 090219 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:44.96
2 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 14:00.99
3 133 Paľa MarekPaľa Marek 060215 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 15:10.22
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12:58.58
2 216 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13:26.13
3 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:50.85
4 148 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14:22.62
5 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 070703 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 14:57.36
6 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 15:17.50
7 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 15:19.37
8 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 15:20.39
9 144 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 15:20.43
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135138141145150153
1 123 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 4 150 -ooooooooxxx
2 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 2 138 oooooxoxxx
3 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070614 3 125 oooxxx
4 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 1 115 oxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130133136139142145
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 8 142 ---oxoooxxooxxx
2 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 9 139 --oooxoxoxoxx
3 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 7 133 -ooxoxxoxoxxx
4 155 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060325 2 130 ooooxoxxx
5 207 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 5 130 oooxoxoxxx
6 143 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 6 120 oxooxxx
7= 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 4 115 -oxxx
7= 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 1 115 ooxxx
48 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 3 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 9095100105110115120125128
1 161 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 2 125 --ooxooxoxxoxxx
2 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080528 3 115 --xoxoooxxx
3 92 Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100329 1 105 --oxoxr
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115
1 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080308 1 110 oooxxx
2 145 Nováková ClaudiaNováková Claudia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080317 4 110 ooxxoxxx
3 104 Pavlová MichaelaPavlová Michaela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080405 3 105 ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 17 502 +0.4 m/s x481  -1.1473  +1.0481476  +0.3170  +0.2502  +0.4
2 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
071010 15 472 +0.8 m/s 415  +1.9428  +0.9434  +4.6434472  +0.8445  -2.1440  -0.1
3 201 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 16 430 +0.2 m/s 430  +0.2414  +2.9412  +2.6430409  +0.2xx
4 154 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
070511 14 422 +1.2 m/s x396  +3.6420  +2.3420422  +1.2418  +1.3310  +0.2
5 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
061009 10 420 -0.5 m/s 369  +2.7408  -2.2398  +1.8408387  -0.1375  +1.6420  -0.5
6 153 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060209 3 402 -0.1 m/s 402  -0.1381  -0.2391  +2.3402395  -0.1365  +0.2392  +0.6
7 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070812 13 397 +3.5 m/s 392 -0.9 m/s 374  +0.3386  +0.9397  +3.5397374  +3.1x392  -0.9
8 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070404 5 383 -0.1 m/s 383  -0.1372  -1.4x383349  -3.1x372  -1.3
9 159 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060214 9 378 +0.6 m/s 378  +0.6334  -3.0344  +0.3378
10 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 12 372 -0.4 m/s 372  -0.4345  +2.0360  +1.5372
11 129 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060312 11 361 +1.0 m/s 361  +1.0350  -1.2x361
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060217 8 332 +0.2 m/s x332  +0.2285  +0.8332
13 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 320 -0.1 m/s 320  -0.1274  +1.1281  +3.8320
14 131 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060407 6 301 -0.1 m/s 301  -0.1294  -1.1232  -1.2301
15 109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061115 2 300 +1.6 m/s 273  -0.3282  +0.2300  +1.6300
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 21 494 +1.4 m/s 485  +1.9474  +0.6x485-494  +1.4477  +2.3
2 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 18 461 +2.0 m/s 440  +2.9xx440x448  +1.2461  +2.0
3 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 19 440 +3.6 m/s 423 +1.4 m/s 440  +3.6x398  +2.5440386  -1.3435  +2.5423  +1.4
4 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 17 419 +1.7 m/s 399  +1.8415  +0.5390  +0.7415419  +1.7394  +0.3355  +0.2
5 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 14 418 +1.9 m/s 418  +1.9391  -0.3x418417  +1.1341  +0.5x
6 155 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060325 11 392 +1.7 m/s 383  -1.3362  -0.6390  +0.9390392  +1.7x371  +0.9
7 151 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 391 +0.9 m/s 374  +2.9359  -2.5388  +0.8388358  +0.6388  +1.4391  +0.9
8 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070530 3 386 +1.6 m/s 367  +1.8373  +4.9386  +4.0386384  +1.8385  +1.3386  +1.6
9 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 16 386 -3.1 m/s x386  -3.1174  +2.0386
10 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 20 385 +1.0 m/s x258  +0.8385  +1.0385
11 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 10 383 +1.2 m/s 375  +0.3383  +1.2330  -0.1383
12 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 12 375 -0.2 m/s 371  +0.2375  -0.2369  +1.5375
13 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 5 367 +0.2 m/s 365  +0.2367  +4.7367  +0.2367
14 176 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070618 9 361 +3.4 m/s 337 +0.5 m/s 319  +0.9361  +3.4337  +0.5361
15 97 Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061009 15 349 +1.1 m/s xx349  +1.1349
16 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 8 324 +0.5 m/s 324  +0.5306  +2.4314  +1.5324
17 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 1 323 +0.4 m/s 323  +0.4296  +0.2297  +4.2323
18 45 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
071106 6 321 +1.7 m/s 321  +1.7261  +1.3301  -1.7321
19 98 Labusová MelániaLabusová Melánia
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061230 7 309 +2.0 m/s 309  +2.0285  +1.1308  +0.2309
20 186 Sekeráková MartinaSekeráková Martina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070224 4 283 +1.1 m/s x228  +1.2283  +1.1283
MS 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 2 434 -0.4 m/s 434  -0.4x-434
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 37 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 15 448 +2.3 m/s 423 +1.1 m/s 423  +1.1443  +2.3432  +3.1443448  +2.3422  +2.1406  +1.5
2 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
080823 13 422 +2.4 m/s 412 +2.0 m/s 387  -0.7368  +1.3400  +0.2400393  +4.3412  +2.0422  +2.4
3 93 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080318 14 418 -2.1 m/s 418  -2.1388  -0.3387  +1.6418413  +1.7398  +2.1340  +2.5
4 158 Čižmár ErikČižmár Erik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080617 1 397 +2.2 m/s 394 +1.8 m/s 383  +1.5382  +0.2397  +2.2397375  +2.2394  +1.8380  +1.4
5 12 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 12 377 -1.4 m/s 368  -0.5364  +2.1370  +0.7370377  -1.4362  +3.3x
6 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 11 373 +2.7 m/s 365 +1.6 m/s 357  +0.8373  +2.7365  +1.6373352  +1.2x372  +4.7
7 2 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
080801 10 366 +3.0 m/s 361 +0.4 m/s x351  -0.2361  +0.4361351  +0.3363  +2.4366  +3.0
8 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090923 6 351 +2.4 m/s 344 -0.7 m/s x342  -1.0351  +2.4351331  +2.3343  +1.6344  -0.7
9 167 Molnár JakubMolnár Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081119 332 -0.1 m/s 317  -1.4332  -0.1302  +1.4332
10 214 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 8 327 -0.4 m/s 310  +2.3327  -0.4303  +1.1327
11 213 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 9 320 -0.9 m/s 314  +1.0320  -0.9316  +0.8320
12 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 5 305 +1.0 m/s 305  +1.0287  +0.3298  +1.7305
13 13 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 3 274 +3.3 m/s 243 +0.2 m/s 243  +0.2225  -1.2274  +3.3274
14 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
100129 4 257 +0.9 m/s 246  +1.4257  +0.9257  +0.9257
15 9 Botto OndrejBotto Ondrej
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
110610 1 242 +1.3 m/s 216  -0.3242  +1.3208  -0.3242
166 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080815 7 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 12 382 +0.3 m/s x380  -2.7346  +3.4380382  +0.3357  -1.4369  +1.1
2 53 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080912 10 362 -0.1 m/s 362  +0.2362  -0.1346  -0.9362351  +2.2340  +1.5332  +1.6
3 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081111 8 341 +1.7 m/s 307  -1.6340  +2.2339  +1.6340295  +0.4302  +1.1341  +1.7
4 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
100205 7 326 +1.4 m/s 313  -0.2-326  +1.4326307  +1.6304  +2.8302  -1.7
5 18 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 11 312 +1.7 m/s 312  +1.7267  +2.3283  +1.9312296  -0.5248  +2.1308  +1.7
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080627 6 310 +1.1 m/s 297  +0.5190  +1.5296  +1.3297301  +1.1306  +1.4310  +1.1
7 181 Malá TimeaMalá Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090525 4 308 +1.0 m/s 296  +2.9300  +2.9279  +0.5300302  +2.6308  +1.0304  -0.1
8 22 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 3 307 +0.9 m/s 256  +1.8280  +1.7284  +0.2284285  +0.2295  +2.3307  +0.9
9 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana
ABC HumennéABC Humenné
110621 1 270 +0.2 m/s 223  +0.4267  -0.1270  +0.2270
10 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 2 269 -0.6 m/s 246  +0.4269  -0.6263  +0.2269
11 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090908 5 233 +2.1 m/s 232 +1.2 m/s x232  +1.2233  +2.1233
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 5 07.69 06.8306.7407.1807.1807.2607.4807.69
2 17 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080314 8 07.45 05.45xx05.4506.2007.2807.45
3 161 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 1 07.28 06.94xx06.9406.3307.2807.28
4 13 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 9 05.73 05.7305.5505.0705.7305.2804.9004.81
5 1 Kaláb OskarKaláb Oskar
ABC HumennéABC Humenné
080221 3 05.52 05.1604.8305.2905.2904.8505.2605.52
6 124 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080511 2 05.51 05.5105.3305.2405.5104.65xx
7 94 Nováček MatejNováček Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090208 4 05.40 05.3005.40x05.4005.1004.03x
8 5 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
100214 7 03.93 03.4103.3203.1403.41x03.8103.93
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 10 08.06 07.1207.4706.9307.4707.7407.5008.06
2 203 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 1 06.96 06.96x05.4406.96xx05.98
3 21 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 2 06.00 06.0004.95x06.0004.8504.4105.15
4 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 9 05.89 05.5805.8905.5705.8905.6805.3605.58
5 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090219 7 05.08 x05.0504.9405.05x04.5505.08
6 100 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080302 3 04.72 04.2204.3204.3004.3204.7204.1704.54
7 105 Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
110611 6 04.30 03.7203.7103.7403.7404.2404.0204.30
8 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080504 5 03.87 03.87x03.3203.8703.12x03.76
9 102 Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
111130 4 03.43 03.4303.32x03.43
55 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081112 8 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 12 09.75 08.9508.4609.0909.0909.7309.4809.75
2 196 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 11 09.59 07.6607.4708.7308.7308.8509.5909.10
3 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 10 08.76 08.7608.5807.2008.7607.7308.0908.28
4 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 8 08.28 06.8407.4407.5507.5507.5806.8908.28
5 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 9 08.05 07.4007.5608.0508.0507.2207.9307.77
6 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 7 07.74 06.5407.5407.7407.7407.6507.5707.03
7 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070404 1 07.32 05.8904.5306.5706.5706.71x07.32
8 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 07.06 06.5006.9506.5806.9506.8206.8707.06
9 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 6 06.29 05.8806.1106.2906.29
10 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 5 06.28 05.8405.5406.2806.28
11 133 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060215 3 06.20 05.9206.0206.2006.20
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 2 05.49 04.5405.4905.3005.49
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 14 07.85 x07.2507.0007.2505.9807.0007.85
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 2 07.32 05.8106.3607.0607.0607.3207.1207.32
3 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 11 06.97 06.9706.4206.5906.9706.3006.3806.17
4 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 4 06.81 06.5806.4606.7506.7506.8106.6906.51
5 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 13 06.65 06.4005.9006.6206.6206.5706.6506.61
6 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 12 06.65 06.1206.2906.2806.2906.6505.8006.41
7 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 9 06.52 06.5205.2805.7206.5205.9205.9206.35
8 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 10 06.18 06.00x05.4006.0005.3306.1806.00
9 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 8 05.93 04.6405.7505.9305.93
10 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 5 05.85 05.8005.5305.8505.85
11 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 7 05.63 05.0505.6305.6305.63
12 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 6 05.61 04.7205.1505.6105.61
13 187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070428 1 05.19 x04.3605.1905.19
14 48 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 3 04.20 x04.2003.3904.20
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 15 46.80 43.3246.8043.9746.8044.5746.5743.50
2 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 14 44.18 41.40x44.1844.1841.5343.4341.67
3 123 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 9 42.76 39.4839.1742.7642.7637.2038.4838.80
4 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 12 41.65 39.6641.6536.0241.6535.1437.9638.74
5 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 10 41.43 33.7731.8239.4639.4641.4338.2732.66
6 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 7 41.06 34.7836.8241.0641.0633.7137.7237.26
7 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 13 41.05 35.7341.0536.9241.0540.3840.5832.92
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070926 11 39.27 39.2739.0234.4539.2738.6335.43x
9 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 8 37.61 34.7037.61x37.61
10 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 1 34.98 28.4832.6334.9834.98
11 125 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070622 6 32.88 32.8830.0230.2432.88
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 25.61 25.5025.6123.8425.61
13 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070817 5 18.45 17.42x18.4518.45
109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061115 2 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 25 43.56 43.2937.8040.1343.2941.8842.2843.56
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 24 38.87 38.8732.2924.9038.8735.3036.0537.36
3 46 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 22 36.56 30.84x36.5636.5629.9832.7334.31
4 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 23 34.92 30.8934.9234.2234.92--30.94
5 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 17 33.94 31.7231.3033.9433.9428.4230.00x
6 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 19 33.36 31.7324.8633.3633.36x27.6327.43
7 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 20 32.13 32.1331.1429.1232.1327.4030.8324.61
8 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061015 10 31.71 31.3031.5031.7131.7130.9630.2728.04
9 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 21 31.09 31.0930.6729.2531.09
10 143 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 12 31.05 31.0526.5727.1231.05
11 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 9 29.31 29.3128.9127.1529.31
12 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 2 29.28 29.2828.8327.7729.28
13 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 18 28.53 23.6523.3528.5328.53
14 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
061101 14 26.14 26.1422.6021.2426.14
15 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 1 25.65 19.9823.9825.6525.65
16 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 16 25.23 24.18x25.2325.23
17 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 15 24.58 21.5224.5822.4524.58
18 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
071213 4 22.72 22.0620.1622.7222.72
19 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060831 6 20.27 17.7218.5820.2720.27
20 146 Osifová SoňaOsifová Soňa
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070925 7 20.25 20.2518.9318.1420.25
21 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
071022 5 19.63 19.6314.4115.7419.63
22 144 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070813 8 15.63 15.6315.5215.4015.63
187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070428 11 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 12 37.03 36.7633.8532.3036.7631.9433.8637.03
2 60 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 11 32.76 31.5029.9632.0732.07x32.7630.72
3 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080528 6 30.13 30.1325.7826.9530.1325.9223.6128.50
4 61 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091015 1 30.10 29.1028.9027.1129.1028.5027.5430.10
5 96 Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100506 10 29.40 27.8625.7127.5027.8629.3229.1329.40
6 157 Borbeľ PeterBorbeľ Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080603 9 29.24 29.2423.0027.4729.2422.6827.6827.11
7 5 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
100214 4 24.70 20.5823.4824.7024.7020.6620.6221.36
8 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 8 20.13 20.1318.1319.5620.1316.8418.4419.78
9 39 Sitáš AronSitáš Aron
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
090707 5 20.00 19.2320.0019.4120.00
10 168 Nemčík DávidNemčík Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090316 3 15.88 -13.6515.8815.88
11 68 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 7 10.28 08.5010.2808.6810.28
11 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091208 2 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 13 34.25 32.3333.9034.2534.2529.2329.5332.70
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 11 32.62 31.5126.9732.6232.62x28.9830.54
3 177 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081108 1 30.24 30.2427.4820.5830.2428.6027.5729.42
4 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080308 12 26.16 x19.3325.5725.5725.5324.3426.16
5 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 9 25.58 25.5824.9624.3125.58---
6 80 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090224 8 23.01 17.8921.9423.0123.0121.63r
7 21 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 7 20.98 12.6320.0020.9820.9818.0015.60r
8 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
100205 4 18.61 18.0715.1517.7118.0716.3518.0418.61
9 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081220 3 16.51 16.5116.4107.7216.51
10 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090427 2 15.74 x15.7413.0715.74
11 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080504 6 14.38 14.1913.4214.3814.38
12 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090915 5 11.51 11.2111.51x11.51
203 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 10 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 32.73
2 171 Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.59
3 81 Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 35.02
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.72
2 10 Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 38.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut Macej, Hnatko, Vrabec, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 32.73
2 171 Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli Gaľa, Prosták, Kuliňák, Ismajli ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 34.59
3 81 Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Olenič, Benko, Krajčír, Puzder Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 35.02
4 199 Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda Švaro, Fignár, Babuščák, Kokinda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.72
5 10 Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman Šturmankin, Galovič, Šuhaj, Siman AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 38.52

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 33.38
2 220 Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 35.06
3 103 Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 38.36
186 Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 34.49
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 33.38
2 119 Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová Mihaľková, Matuščáková, Ivančová, Gajdošová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 34.49
3 220 Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková Šoltésová, Mišková, Vašková, Kafková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 35.06
4 103 Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Pápištová, Melcherová, Šaradínová, Gburová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 38.36
186 Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová Babjaková, Sekeráková, Drábiková, Šipošová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNF

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 41.36
2 5 Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta ABC HumennéABC Humenné 1 46.10
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 39.71
2 68 Katoč, Trcka, Eštok, Miko Katoč, Trcka, Eštok, Miko Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 40.97
3 13 Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 42.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Šichta, Beniač, Nováček, Lukáš Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 39.71
2 68 Katoč, Trcka, Eštok, Miko Katoč, Trcka, Eštok, Miko Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 40.97
3 67 Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Baran, Tobák, Hogya, Babuščák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 41.36
4 13 Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin Kapusta, Paleček, Botto, Šturmankin AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 42.63
5 5 Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta Kaláb, Sentivan, Petrik, Matta ABC HumennéABC Humenné 1 46.10

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 35.86
2 74 Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.22
3 18 Simanová, Bottová, Hudecová, Levická Simanová, Bottová, Hudecová, Levická AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 42.56
4 105 Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 43.03
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 40.75
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Nagyová, Kucáková, Gajdošová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 35.86
2 74 Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Trcková, Kissová, Riesová, Katočová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.22
3 184 Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá Lazárová, Nemčíková, Kočerhová, Malá ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 40.75
4 18 Simanová, Bottová, Hudecová, Levická Simanová, Bottová, Hudecová, Levická AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 42.56
5 105 Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Papištová, Pitáková, Lazarová, Pavlová Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 43.03